עבודה בתאילנד

עבודה בתאילנדעבודה בתאילנד

תאילנד מזמן הפכה לאחת מהמדינות התיירותיות ביותר בעולם. ישראלים רבים טסים אליה מידי שנה וכוללים אותה כיעד מושלם לחופשה אקזוטית בחופים מושלמים. מלבד ליעד תיירותי, ישראלים מוצאים בתאילנד גם יעד לעבודות זמניות וחווייתיות. אילו סוגי עבודות יש בתאילנד עבור ישראלים צעירים ללא ניסיון תעסוקתי? על כך במאמר הבא. 

 

עבודה בתאילנד בתיירות

כפי שציינו, תאילנד היא אחת המדינות התיירותיות ביותר בעולם. כתוצאה מכך, ניתן למצוא בה מגוון עבודות בענף התיירות. העבודה בתיירות מבוקשת בעיקר באזור האיים. שם מחפשים עובדים רבים לאיוש משרות רבות בבתי המלון השנים או בחברות המפיקות מסיבות לצעירים. 

עבודת בתיירות היא עבודה כיפית ועם זאת מאתגרת מאוד שמצריכה מהעובדים שלה תשומת לב רבה ועבודה מסביב לשעון. אך לעומת עבודות אחרות, בתיירות העובדים יכולים להנות מהשהייה במדינה ולנצל את העבודה גם לטובתם. 

עבודה בתיירות מתאימה לאנשים שיודעים לעבוד עם אנשים, בעלי תודעת שירות ברמה גבוהה ויכולת לנהל ולתאם מגוון דברים. סביבת העבודה היא דינמית, לכן מצריכה מהעובדים יכולת להתמודד עם שינויים פתאומיים וספונטניות. עובדים בתיירות צריכים להיות אנשים כיפיים שיודעים לעשות שמח אך יודעים לשמור על אחריות ועל איפוק. 

עבודה בתאילנד באתרי צלילה

רוב התיירות בתאילנד מתרחשת באזור האיים. החופים של תאילנד מרהיבים ביופיים וכך גם הים שהפך למוקד מבוקש מאוד עבור צלילות. באיים השונים בתאילנד קיימים אתרי צלילה רבים שמאפשרים לתיירים להנות מהיופי של החיים מתחת למים. 

רוצים לעבוד באתרי צלילה? לשם כך עליכם לעבור קורס צלילה בו עברתם הכשרה ללמד. במידה ולא עברתם הכשרה מתאימה תוכלו בכל זאת להשיג עבודה באתרי צלילה שונים. לשם כך יהיה עליכם להוציא תעודה ורישיון בין לאוני לצלילה ולהדרכת צלילה במקומות שונים בעולם. 

עבודה באתרי צלילה מאפשרת להרוויח משכורות גבוהות מאוד ועל הדרך להנות מאחת העבודות החווייתיות ביותר. 

עבודה באתרי צלילה תלוי בעונה. העונה בה אתרי הצלילה פתוחים לקהל הרחב היא בין פברואר לאפריל. בעונה זו הים רגוע ואין גשמים או סופות פתאומיות. כמו כן, זו העונה בה רוב התיירים מגיעים לחופי תאילנד. 

 

עבודה בתאילנד בלימוד אנגלית

שולטים בשפה האנגלית ברמה גבוהה? מצוין זו העבודה בשבילכם. במוסדות חינוך רבים ברחבי תאילנד, מחפשים עובדים רבים ללימוד השפה האנגלית. על ידי לימוד השפה האנגלית, העובדים יכולים הם להרוויח משכורות טובות והן להנות מעבודה משמעותית שתעניק להם סיפוק רב. 

עבודה בלימוד אנגלית לא מצריכה הכשרה מיוחד אלא שליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה. על מנת להתקבל לעבודה תאלצו לעבור מבחן בקיאות באנגלית TEFL. ישראלים רבים שולטים באנגלית, כך שמוצאים עצמם במוסדות חינוך תאילנדים מלמדים את השפה. 

עבודה בתאילנד בקהילה היהודית

ברחבי העולם קיימות קהילות יהודיות רבות המחפשות עובדים ישראלים למגוון עבודות. אחת האפשרויות היא לעבוד כאופר. כלומר, מטפלת של ילדים. לעבודה זו מחפשים ישראליות שישמשו עבור הילדים כמודל ערכי וציוני ויוכלו בנוסף ללמד אותם את השפה העברית. 

האפשרות השנייה היא לעבוד בחינוך. כמו הצורך בלימוד השפה האנגלית, כך מחפשים ישראלים רבים ללמד את חברי הקהילה היהודית את השפה העברית, את לוח השנה העברי, מנהגים יהודיים, חגים ועוד. אם אתם אוהבים ילדים זו העבודה עבורכם. 

 

עבודה בתאילנד בעגלותעבודה בתאילנד בעגלות

אחת העבודות הנפוצות ביותר לצעירים ישראלים במדינות שונות בעולם, וכך גם בתאילנד היא עבודה בעגלות. עבודה בעגלות היא עבודה במכירות. בעבודה זו תאלצו למכור מוצרים מעגלה בקניון בדרך כלל. עבודה בעגלות מצריכה כריזמה ויכולת למשוך אנשים. המוצרים העיקריים אותם תצטרכו למכור יהיו מוצרי קוסמטיקה שונים כמו מוצרי ים המלח (סבונים, קרמים ועוד) או מכשירי שיער שונים (פאנים, מחליקים, מסלסלים ועוד). על מנת להצליח למכור מוצר על הצד הטוב ביותר יש להכיר אותו טוב, ולכן לפני העבודה תעברו הכשרה קצרה, בה תלמדו על המוצר ואיך למכור אותו. 

בעגלות, המשכורת מתבססת על עמלת מכירות. כלומר, ככל שתמכרו יותר כך תרוויחו יותר. כך למעשה, אתם האחראים על המשכורת שלכם. אם תהיו חדורי מטרה תוכלו להרוויח משכורות גבוהות מאוד בזמן קצר. 

יש לקחת בחשבון, כי לא רק הכריזמה שלכם תשפיע על המכירה אלא גם התקופה בשנה בה תגיעו למכור. תקופת חג המולד ותקופת התיירות (בין פברואר לאפריל), הן התקופות בהן המכירות בשיא ובהן תוכלו להרוויח הכי הרבה כסף. 

בעגלות עובדים בעיקר צעירים, ללא ניסיון תעסוקתי, שמחפשים להרוויח כסף בצורה שונה מאשר בארץ. כך, כל העובדים יכולים להנות מסביבת עבודה צעירה, מהנה וחווייתית. 

חשוב לציין כי העבודה בעגלות מציעה לעובדים בה תנאים מעולים. קודם כל, לא תצטרכו לדאוג למקום מגורים, שכן תקבלו דירת מגורים מהמעסיק. ברוב המקרים הדירה תהיה על חשבון המעסיק ויהיו מקרים בהם המחיר יהיה מסובסד, אך בכל מצב לא תצטרכו לשלם הרבה עבור שכר דירה ובעיקר לא תצטרכו לחפש דירה בחו"ל, מה שיכול להיות קשה מאוד ולקחת זמן רב. בנוסף, תקבלו טיסות מהמעסיק והסעות משדה התעופה לדירת המגורים. 

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of המרכז לעבודת החלומות בחו"ל
המרכז לעבודת החלומות בחו"ל

ברוכים הבאים למרכז לעבודת החלומות בחו"ל!
כאן מוצאים לכם את עבודת החלומות מעבר לים.

חברתנו היא סוכנות רבת שנים אשר מפעילה קשרים רציפים עם מאות מעסיקים ברחבי העולם!

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל, אתם צריכים את הידע הניסיון שלנו על מנת לא לבזבז זמן על מעסיקים שאינם שווים את זמנכם!
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!