עבודה בקנדה לישראלים

המרכז לעבודת החלומות שלכם במרחק קליק!

החיים שלכם יכולים להשתנות מקצה לקצה. התקשרו עכשיו: 052-2870539

ישראלים רבים חולמים לעבוד בחו"ל בכלל ובקנדה בפרט. קנדה היא מדינת מהגרים ואחת המדינות עם הנופים היפים בעולם עם שטחים רבים לא מאוכלסים. מהסיבה הזו, קנדה פותחת את שעריה עבור מהגרים רבים מכל העולם שמחפשים מדינה לעבודה ומגורים. עבודה בקנדה לישראלים מאפשרת לעובדים בה להרוויח כסף טוב בזמן קצר ולהנות מאיכות חיים גבוהה. מעוניינים לעבוד בקנדה? המאמר הבא הוא בשבילכם.

עבודה בקנדה לישראלים- האם זה חוקי?

קיימות אפשרויות עבודה רבות בקנדה המציעות עבודה חוקית. עם זאת, יש מגוון עבודות לא חוקיות שיכולות לסבך אתכם עם הרשויות. אנחנו ממליצים לא לקחת סיכונים ולהוציא ויזת עבודה לקנדה.

הוצאה של ויזת עבודה בקנדה היא לא משימה מסובכת כלל, יחסית להוצאת ויזת עבודה במדינות אחרות בעולם. על מנת להוציא ויזה עליכם ליצור קשר עם השגרירות הקנדית ולתת פרטים על המעסיק ועל העבודה בה אתם מעוניינים לעבוד.

במידה וטרם מצאתם מעסיק יהיה לכם קשה יותר להוציא ויזת עבודה בקנדה. שימו לב כי קיימות חברות עבודה רבות שמתעסקות בבירוקרטיה ומוציאות ויזה עבורכם.

עבודה בעגלות בקנדה - כל מה שרציתם לדעת

עבודה בקנדה לישראלים בעגלות

עבודה בעגלות היא העבודה המושלמת למי שרוצה להרוויח כסף טוב בזמן קצר ולא להתחייב. מהי עבודה בעגלות?

לעבוד בקנדה בעבודה בעגלות ולחסוך כסף לעתידמי שלא מכיר, עבודה בעגלות היא למעשה עבודה במכירות. העגלות הן מעין דוכנים הממוקמים במרכזים מסחריים גדולים כמו קניונים במרכזי הערים כך שהמוכרים נחשפים לאנשים רבים להם יכולים למכור את המוצרים השונים. בעגלות נמכרים מוצרים רבים ביניהם מוצרי קוסמטיקה תוצרת ים המלח כמו סבונים קרמים, מסכות פנים וגוף ומוצרי חשמל שונים כמו פאנים, מחליקים, מסלסלי שיער ועוד. בקנדה, מרכזי הקניות הגדולים ביותר יהיו באוונטה, טורונטו ומונטריאול.

העובדים בעגלות בדרך כלל יעבדו חמישה ימים בשבוע, תשע שעות ביום.

המשכורת בעגלות מורכבת משכר בסיס בתוספת עמלות. כלומר, ככל שתמכרו יותר כך עמלות המכירה יעלו ותרוויחו יותר. לכן, אם אתם אנשי מכירות ואתם יודעים למכור מוצרים לאנשים, תצליחו להרוויח משכורות גבוהות מאוד. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי יש תקופות מסוימות בהן המכירות יהיו בשיא לעומת תקופות אחרות. תקופות אלה הן תקופת חג המולד ותקופת הקיץ. בתקופות אלה הצרכנים רוכשים יותר מוצרים, למתנות של חג המולד ולדברים אחרים ולכן ניתן להרוויח משכורות גבוהות במיוחד. בנוסף, המחייה בקנדה זולה משמעותית מאשר בישראל כך שתוכלו לחסוך את רוב המשכורת שהרווחתם.
התנאים של העובדים בעגלות הם תנאים מצוינים. ברוב המקרים, העובדים מקבלים דירת מגורים על חשבון המעסיק או במחיר סמלי. במהלך השהות שלכם בקנדה תקבלו רכב צמוד לכם ולשאר העובדים בעגלה שלכם. כך תוכלו להתנייד בקלות. כמו כן, ברוב המקרים הטיסות למדינה וחזרה לארץ יהיו על חשבון המעסיק או במחיר סמלי.

עבודה בקנדה לישראלים בחינוך

בקנדה מתגוררות קהילות יהודיות גדולות מאוד בערים רבות ביניהן טורונטו ומונטריאול. בקהילות היהודיות ניתן למצוא עבודה רבה בחינוך. אנשים רבים, מחפשים ישראלים יהודים שילמדו את הילדים שלהם עברית, מנהגים יהודיים, את לוח השנה העברי, חגים, ציונות ועוד. אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים, זו יכולה להיות עבודה מושלמת בשבילכם. עבודה בחינוך לא מצריכה הכשרה מיוחדת, אלא עצם היותכם ישראלים יהודים ואוהבים ילדים.

בדרך כלל עם העבודה תקבלו מגורים בבית המשפחה בה תעבדו. שימו לב שברוב המקרים מדובר במשפחות עשירות מאוד וגם המשכורת משתלמת. מדובר בשכר חודשי שמספיק למחייה במדינה וליותר מזה.

בדרך כלל העבודה מתקיימת לאורך שנה שלמה, בשעות נוחות, כאשר תוכלו לתאם עם המשפחה אירועים מיוחדים בהתאם לרצונות שלכם. יש לשים לב שלקראת אירועים מיוחדים וימים חשובים, בדרך כלל יהיו שעות עבודה רבות יותר.

עבודה בקנדה לישראלים בטיפול בילדים

עבודה נוספת שיכולה להתאים לישראלים רבים בקנדה בקרב הקהילות היהודיות היא טיפול בילדים. בעבודה זו בדרך כלל יחפשו ישראליות שיטפלו בילדים וישמשו או-פר. עבודה כאו-פר היא עבודה משעות נוחות כאשר בדרך כלל הערבים פנויים. ברוב המקרים המטפלת תתגורר בבית המשפחה איתה היא עובדת.

עבודה בקנדה לישראלים בשיפוצים ומנעולנות

בקנדה קיימות חברות ישראליות רבות המעניקות שירותי שיפוצים ומנעולנות. עבודה זו מצריכה הכשרה מתאימה, אשר בדרך כלל תעברו על ידי המעסיק. בהכשרה תלמדו את הדברים הנדרשים לביצוע בעבודה ולאחר מכן תעבדו בעצמאות מלאה, כאשר ברוב המקרים תהיו המנהלים של עצמכם.

בעבודה כזו, עליכם לעמוד במספר עבודות בכל יום. במידה שסיימתם ואתם מעוניינים להמשיך, תקבלו על כך תגמול רב, כך שתוכלו להגיע למשכורות גבוהות מאוד.

עבודה זו מצריכה שירותיות גבוהה, יכולת עבודה פיזית ורישיון נהיגה. את שאר הדברים תוכלו ללמוד במהלך ההכשרה שתקבלו לפני תחילת העבודה בפועל.

עבודה בקנדה לישראלים בהובלות

עבודה בהובלות, היא עבודה נפוצה מאוד לישראלים בקנדה. עבודה בהובלות היא עבודה פיזית לא פשוטה, שמצריכה מהעובדים שלה יכולת לסחוב דברים כבדים. עם זאת, המשכורת בהובלות גבוהה ומשתלמת במיוחד. ברוב המקרים, העובדים יקבלו מגורים על חשבון המעסיק. כאשר העובד יבצע הובלה על פני מרחקים גדולים הלינה בדרכים תהיה גם היא על חשבון המעסיק.

אז מה היה לנו בכתבה:

המרכז לעבודת החלומות בחו"ל

המרכז לעבודת החלומות בחו"ל

ברוכים הבאים למרכז לעבודת החלומות בחו"ל!
כאן מוצאים לכם את עבודת החלומות מעבר לים.

חברתנו היא סוכנות רבת שנים אשר מפעילה קשרים רציפים עם מאות מעסיקים ברחבי העולם!

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל, אתם צריכים את הידע הניסיון שלנו על מנת לא לבזבז זמן על מעסיקים שאינם שווים את זמנכם!
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

חייגו עכשיו