עבודה בארצות הברית

עבודה בארצות הברית

חולמים על עבודה בארצות הברית? אתם ממש לא לבד. צעירים רבים אחרי צבא או במהלך תואר טסים לתקופות קצרות לעבודה בארצות הברית. היכן אפשר למצוא עבודה בארצות הברית? במאמר הבא ריכזנו לכם מגוון אפשרויות לעבודה בארצות הברית. 

עבודה בארצות הברית בעגלות

עבודה בעגלות היא אחת העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים ברחבי העולם בכלל ובארצות הברית בפרט. אז מהי עבודה בעגלות?

למי שלא יודע, עבודה בעגלות היא בעצם עבודה במכירות. העגלות הן מעין דוכנים ניידים הממוקמים במרכזים מסחריים גדולים. בעגלות נמכרים מגוון מוצרים שונים מעולם הקוסמטיקה כאשר המרכזיים בהם הם תכשירים תוצרת ים המלח כמו סבונים, מלחי אמבט, מסכות פנים וגוף ומכשירים חשמליים כמו מחליקים, פאנים, מסלסלי שיער ועוד. הצפויים לעבוד בעגלות עוברים הכשרה קצרה בה ילמדו על המוצרים ועל הדרכים הטובות ביותר למכור אותם. 

מדוע כדאי לעבוד בעגלות?

 • תנאים- העובדים בעגלות מקבלים תנאים מצוינים. כחלק מהתנאים העובדים מקבלים דירת מגורים להם ולשאר העובדים בעגלה. ברוב המקרים הדירה תהיה על חשבון המעסיק או במחיר סמלי. בנוסף, העובדים מקבלים רכב צמוד על מנת להתנייד בקלות במהלך שהותם במדינה הזרה. בחלק מהמקרים גם הטיסות הלוך וחזור יהיו על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. 
 • סביבת עבודה מהנה- רוב העובדים בעגלות בארצות הברית, הם חבר'ה צעירים, אחרי צבא או במהלך תואר. כך העובדים בעגלות נהנים מסביבת עבודה מהנה, צעירה וחווייתית. 
 • משכורת- עגלות היא עבודה במכירות כפי שציינו. לכן, המשכורת בעבודה זו מתבססת על עמלת מכירות. כלומר, ככל שתמכרו יותר כך גם תרוויחו יותר. מסיבה זו ניתן להגיע למשכורות גבוהות במיוחד. 

עבודה בארצות הברית בקהילות היהודיות

בארצות הברית קיימות קהילות יהודיות רבות וגדולות מאוד. קהילות אלה מחפשות ישראלים יהודים צעירים על מנת שיעבדו עם ילדי וחברי הקהילה. עבודה בקהילות היהודיות יכולה לכלול מגוון אפשרויות-

 • טיפול- עבודה כמטפלת (נאני/ או-פר). בעיקר נשים. בקהילות היהודיות מחפשים מטפלות ישראליות לטיפול בילדים. בדרך כלל העבודה נעשית בשעות אחר הצהריים, כאשר הילדים חוזרים מבית הספר ועד שהם הולכים לישון. כך המטפלת יכולה להנות מבקרים ולילות פנויים שתוכל לנצל אותם כפי שתבחר. בדרך כלל מי שתעבוד כמטפלת, תתגורר בבית המשפחה. 
 • חינוך- בקהילות היהודיות מחפשים ישראלים יהודים לחינוך הילדים. כך תלמדו את הילדים עברית, מנהגים יהודיים, את לוח השנה העברי, חגים, ציונות ועוד. אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים, זו יכולה להיות עבודה מושלמת בשבילכם. מדובר בשכר חודשי. בדרך כלל העבודה מתקיימת לאורך שנה שלמה, בשעות נוחות.
 • עבודה במוסדות- בתי כנסת, מועדונים, תנועות נוער ועוד מוסדות יהודיים מחפשים ישראלים צעירים לעבוד עם חברי הקהילה. עבודה במוסדות מספקת לעובדים בה מגורים ומשכורות גבוהות. גם במוסדות השונים תוכלו לעבוד בחינוך הילדים של הקהילה היהודית. 

עבודה בארצות הברית באבטחה

אחד היתרונות שלנו כישראלים הוא העובדה ששירתנו בצבא. הביקוש לחבר'ה צעירים יוצאי יחידות קרביות הוא גדול  מאוד ברחבי העולם לצורך איוש משרות אבטחה שונות. בארצות הברית יש קהילות יהודיות גדולות שספגו גלי טרור ואלימות רבים ומחפשים עובדי ביטחון כל הזמן. 

עבודה באבטחה היא עבודה בה יהיה עליכם לאבטח מקומות שונים כמו במוסדות שונים של הקהילה היהודית, אתרי בנייה, אצל אנשים בכירים, אבטחת אישים, אבטחה בשגרירויות ועוד.

בעבודה זו העובדים נהנים ממשכורות גבוהות ותנאים מצוינים, ביניהם בדרך כלל מגורים במחירים נוחים או על חשבון המעסיק. מדובר בעבודה במשמרות, כולל לילות וסופי שבוע. עם זאת, במשמרות תוכלו לנהל את הזמן שלכם לפי הצרכים והרצונות שלכם. 

עבודה בארצות הברית בהובלות

בארצות הברית ענף ההובלות הוא אחד הענפים המובילים והוא מושך לשם כל שנה המון ישראלים צעירים. עבודה בהובלות היא קודם כל עבודה פיזית המצריכה יכולות סחיבה של משקלים כבדים. ברוב המקרים ידרשו מכם גם רישיון נהיגה. 

בדרך כלל, העובדים בהובלות מקבלים מגורים להם ולשאר העובדים. כך ניתן לחסוך כאב ראש משמעותי על הצורך בחיפוש דירה ולהנות מדירה במחיר מסובסד או על חשבון המעסיק. כמובן שעל ידי מגורים עם שאר העובדים תהנו גם מאווירה צעירה וכיפית במהלך המגורים. 

עבודה בהובלות מתחלקת לשתי אפשרויות-

 1. עבודה יומית- העבודה בהובלות נמשכת בדרך כלל כשמונה שעות ביום מהבוקר עד אחר הצהריים. המשכורת בנויה משכר בסיס ושעות נוספות, במידה שהיו כאלה. 
 2. עבודה המשכית– העובדים מתחייבים על מספר שבועות בהם עובדים של חברת ההובלות. בדרך כלל הדבר אומר שיהיה עליכם להוביל ציוד על פני מרחקים גדולים, שכן ארצות הברית גדולה מאוד. כך יהיה עליכם לבצע הובלה שאורכת זמן רב וללון בצידי דרכים. 

עבודה בארצות הברית במנעולנות

בארצות הברית קיימות חברות ישראליות רבות המעניקות שירותים בתחום המנעולנות. מי שרוצה לעבוד במנעולנות יצטרך לעבור הכשרה שניתנת על ידי המעסיק. שימו לב כי בדרך כלל ההכשרה עולה כסף לכן ברוב המקרים תהיה עדיפות לאנשים שמכירים את התחום ולא צריכים לעבור הכשרה. 

עבודה במנעולנות מאפשרת לעובדים להרוויח משכורות גבוהות. עבודה זו בדרך כלל תהיה עבודה בשעות קבועות או במשמרות. בדרך כלל יהיה על העובדים לענות לקריאות שירות. 

חולמים לעבוד באמריקה? אתם לא לבד. אמריקה היא החלום של מגוון חיילים משוחררים, סטודנטים בחופשות סמסטר ומגוון רחב של צעירים ישראלים. היכן אפשר למצוא עבודה באמריקה? המאמר הבא הוא בשבילכם.

עבודה באמריקה בעגלות

עבודה בעגלות היא אחת העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים. מהי עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות היא למעשה עבודת מכירות. העגלות הן מעין דוכנים ניידים הממוקמים במרכזים מסחריים גדולים, כאשר במרכזם קניונים גדולים ברחבי אמריקה. בעגלות נמכרים מגוון רחב של מוצרים כמו מוצרי קוסמטיקה שונים, מוצרי חשמל ועוד. המוצרים הנפוצים ביותר הם מוצרי קוסמטיקה כמו תכשירים תוצרת ים המלח ביניהם סבונים, מלחי אמבט, מסכות פנים וגוף, קרמים ועוד. על מנת לעבוד בעגלות, יש קודם כל לעבור הכשרה קצרה. בהכשרה למעשה ילמדו אתכם על המוצרים השונים וכיצד למכור אותם.

היתרונות של עבודת העגלות:

 • תנאים– בעגלות העובדים מקבלים תנאים מצוינים. בדרך כלל עם העבודה תקבלו דירת מגורים משותפת לכם ולשאר העובדיםעבודות בעגלות בארצות הברית לצעירים אחרי צבא באותה עגלה. הדירה בדרך כלל תהיה על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. כמו כן, ברוב המקרים העובדים מקבלים רכב צמוד שיוכל לספק אותם במהלך שהותם במדינה הזרה. כך תוכלו להתנייד הלוך חזור מהעבודה לדירה, ולטייל ברחבי המדינה בנוחות. בנוסף, ברוב המקרים העובדים מקבלים טיסות על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד.
 • סביבת עבודה מהנה – רוב העובדים בעגלות באמריקה, הם חבר'ה צעירים. כך ניתן לעבוד בסביבת עבודה צעירה, מהנה וחווייתית ועל הדרך גם להנות מהשהייה באמריקה. אם אתם מחפשים סביבת עבודה צעירה, זו העבודה בשבילכם.
 • משכורת – המשכורת בעבודת העגלות, כמו עבודות מכירות אחרות, מתבססת על עמלת המכירות. ככל שתמכרו יותר כך המשכורת תעלה. על ידי כך ניתן להגיע למשכורות גבוהות מאוד בעבודה זו והיא נחשבת לאחת העבודות המשתלמות ביותר בקרב צעירים שעובדים באמריקה.

עבודה באמריקה בהובלות

ענף ההובלות באמריקה מושך כל שנה המון ישראלים לעבודה. עבודה בהובלות היא עבודה פיזית המצריכה רישיון נהיגה ויכולת של סחיבת משקלים כבדים.

ברוב המקרים, המעסיק דואג למגורים עבור צוות העובדים שלו. כך תוכלו לחסוך את כאב הראש על חיפוש דירה. בנוסף תוכלו להנות מדירה על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. כמו כן, על ידי קבלת דירה לצוות העובדים, תוכלו להנות מאווירה כיפית בדירה עם החבר'ה שעובדים איתכם.

יש שתי אפשרויות לעבודה בהובלות.

 1. עבודה יומית- העבודה בהובלות נמשכת בדרך כלל כשמונה שעות ביום מהבוקר עד אחר הצהריים. המשכורת בנויה משכר בסיס ושעות נוספות, במידה שהיו כאלה.
 2. עבודה המשכית– העובדים מתחייבים על מספר שבועות בהם עובדים של חברת ההובלות. בדרך כלל הדבר אומר שיהיה עליכם להוביל ציוד על פני מרחקים גדולים, שכן ארצות הברית גדולה מאוד. כך יהיה עליכם לבצע הובלה שאורכת זמן רב וללון בצידי דרכים.

עבודה באמריקה באבטחה

ברחבי העולם ובאמריקה בפרט, מחפשים ישראלים צעירים רבים, יוצאי יחידות קרביות לעבוד באבטחה ברחבי המדינה. באמריקה, ישאיך מתבצעת עבודה באמריקה באבטחה בקהילות היהודיות קהילות יהודיות גדולות שסופגות בשנים האחרונות גלי טרור ואלימות רבים. בעקבות כך, הביקוש לצעירים ישראליים גבר אפילו יותר.

עבודה באבטחה היא עבודה בה יהיה עליכם לאבטח מקומות שונים כמו במוסדות שונים של הקהילה היהודית, אתרי בנייה, אצל אנשים בכירים, אבטחת אישים, אבטחה בשגרירויות ועוד.

בעבודה זו העובדים נהנים ממשכורות גבוהות ותנאים מצוינים, כאשר העובדים נהנים ממגורים במחירים נוחים או על חשבון המעסיק. זו עבודה במשמרות כך שתוכלו לנהל את הזמן שלכם לפי הצרכים והרצונות שלכם.

עבודה באמריקה בקהילות היהודיות

באמריקה יש קהילות יהודיות גדולות מאוד המחפשות יהודים, בדגש על ישראלים לעבוד עם הילדים שלהן. עבודה בקהילות היהודיות היאעבודה באמריקה בטיפול, בקרב הקהילות היהודיות מגוונת ויכולה לכלול מגוון אפשרויות-

 1. טיפול- עבודה כמטפלת (נאני/ או-פר). בקהילות היהודיות מחפשים מטפלות ישראליות לטיפול בילדים. בדרך כלל העבודה נעשית בשעות אחר הצהריים, כאשר הילדים חוזרים מבית הספר ועד שהם הולכים לישון. כך יהיו לך בקרים ולילות פנויים שתוכלי לנצל אותם כפי שתבחרי. מי שתעבוד כמטפלת, תתגורר בבית המשפחה.
 2. חינוך- בקהילות היהודיות ברחבי אמריקה, מחפשים ישראלים יהודים לחינוך הילדים. כך תלמדו את הילדים עברית, מנהגים יהודיים, את לוח השנה העברי, חגים, ציונות ועוד. אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים, זו יכולה להיות עבודה מושלמת בשבילכם. מדובר בשכר חודשי. בדרך כלל העבודה מתקיימת לאורך שנה שלמה, בשעות נוחות.
 3. עבודה במוסדות- בתי כנסת, מועדונים, תנועות נוער ועוד מוסדות יהודיים מחפשים ישראלים צעירים לעבוד עם חברי הקהילה. עבודה במוסדות מספקת לעובדים בה מגורים ומשכורות גבוהות. גם במוסדות השונים תוכלו לעבוד בחינוך הילדים של הקהילה היהודית.

עבודה באמריקה במנעולנות

קיימות באמריקה, חברות ישראליות רבות המעניקות שירותים בתחום המנעולנות. עבודה זו מצריכה מיומנות שניתן  לרכוש בהכשרה קלה שניתנת על ידי המעסיק. יש לקחת בחשבון, כי מי שבוחר לקבל את ההכשרה על ידי המעסיק כנראה יצטרך לשלם על כך. לכן, בדרך כלל תהיה עדיפות למי שכבר מכיר את התחום.

עבודה במנעולנות מאפשרת לעובדים להרוויח משכורות גבוהות. עבודה זו בדרך כלל תהיה עבודה בשעות קבועות או במשמרות. בדרך כלל יהיה על העובדים לענות לקריאות דחופות באופן מידי.

עגלות בארצות הברית

עגלות בארצות הברית

עגלות בארצות הברית עבודה בעגלות היא אחת העבודות הנפוצות ביותר בקרב ישראלים צעירים בחול בכלל ובארצות הברית בפרט. ארצות הברית, מדינת החלומות של ישראלים רבים,

עבודה חוקית בארצות הברית

עבודה חוקית בארצות הברית

עבודה חוקית בארצות הברית ארצות הברית נחשבת לאחד המקומות המבוקשים ביותר בקרב חבר'ה צעירים לעבודה וטיולים. עבודה בחו"ל בכלל ובארצות הברית בפרט היא הזדמנות מדהימה

עבודה במיאמי

עבודה במיאמי

עבודה במיאמי מיאמי, אחד המקומות המבוקשים ביותר בקרב ישראלים רבים. מיאמי נמצאת בארצות הברית, ידועה במזג אוויר חם, חופים רחבים ויפים במיוחד, מסעדות, חיי לילה

עבודה במקסיקו

עבודה במקסיקו

עבודה במקסיקו מקסיקו, אחת המדינות הגדולות ביותר בעולם, עם חופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה, עם עושר תרבותי ומגוון אנשים חמים, הפכה לאחד היעדים המבוקשים ביותר

עבודה בהוואי

עבודה בהוואי

עבודה בהוואי הוואי היא קבוצת איים באוקיינוס השקט. היא מהווה את המדינה ה-50 בארצות הברית ויש בה את החופים היפים בעולם. למזלנו, לישראלים יש אפשרות

לעבוד בעגלות בניו יורק ולחיות בעיר

עבודה בניו יורק

עבודה בניו יורק היא חלום של ישראלים רבים. בין אם אתם צעירים אחרי צבא ובין אם אתם מעוניינים ברילוקיישן לאחת הערים הגדולות והמטורפות ביותר בעולם.

לעבוד בארה"ב בקהילות היהודיות לא בעגלות

עבודה בארצות הברית לא עגלות

ישראלים רבים טסים אחרי צבא או במהלך חופשות סמסטרים לעבוד בעגלות בארצות הברית. אך האם ניתן למצוא עבודה בארצות הברית לא עגלות? התשובה היא חד

למידע נוסף השאירו פרטים