עבודה באמריקה

המרכז לעבודת החלומות שלכם במרחק קליק!

החיים שלכם יכולים להשתנות מקצה לקצה. התקשרו עכשיו: 052-2870539

חולמים לעבוד באמריקה? אתם לא לבד. אמריקה היא החלום של מגוון חיילים משוחררים, סטודנטים בחופשות סמסטר ומגוון רחב של צעירים ישראלים. היכן אפשר למצוא עבודה באמריקה? המאמר הבא הוא בשבילכם.

עבודה באמריקה בעגלות

עבודה בעגלות היא אחת העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים. מהי עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות היא למעשה עבודת מכירות. העגלות הן מעין דוכנים ניידים הממוקמים במרכזים מסחריים גדולים, כאשר במרכזם קניונים גדולים ברחבי אמריקה. בעגלות נמכרים מגוון רחב של מוצרים כמו מוצרי קוסמטיקה שונים, מוצרי חשמל ועוד. המוצרים הנפוצים ביותר הם מוצרי קוסמטיקה כמו תכשירים תוצרת ים המלח ביניהם סבונים, מלחי אמבט, מסכות פנים וגוף, קרמים ועוד. על מנת לעבוד בעגלות, יש קודם כל לעבור הכשרה קצרה. בהכשרה למעשה ילמדו אתכם על המוצרים השונים וכיצד למכור אותם.

היתרונות של עבודת העגלות:

  • תנאים– בעגלות העובדים מקבלים תנאים מצוינים. בדרך כלל עם העבודה תקבלו דירת מגורים משותפת לכם ולשאר העובדיםעבודות בעגלות בארצות הברית לצעירים אחרי צבא באותה עגלה. הדירה בדרך כלל תהיה על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. כמו כן, ברוב המקרים העובדים מקבלים רכב צמוד שיוכל לספק אותם במהלך שהותם במדינה הזרה. כך תוכלו להתנייד הלוך חזור מהעבודה לדירה, ולטייל ברחבי המדינה בנוחות. בנוסף, ברוב המקרים העובדים מקבלים טיסות על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד.
  • סביבת עבודה מהנה – רוב העובדים בעגלות באמריקה, הם חבר'ה צעירים. כך ניתן לעבוד בסביבת עבודה צעירה, מהנה וחווייתית ועל הדרך גם להנות מהשהייה באמריקה. אם אתם מחפשים סביבת עבודה צעירה, זו העבודה בשבילכם.
  • משכורת – המשכורת בעבודת העגלות, כמו עבודות מכירות אחרות, מתבססת על עמלת המכירות. ככל שתמכרו יותר כך המשכורת תעלה. על ידי כך ניתן להגיע למשכורות גבוהות מאוד בעבודה זו והיא נחשבת לאחת העבודות המשתלמות ביותר בקרב צעירים שעובדים באמריקה.

עבודה באמריקה בהובלות

ענף ההובלות באמריקה מושך כל שנה המון ישראלים לעבודה. עבודה בהובלות היא עבודה פיזית המצריכה רישיון נהיגה ויכולת של סחיבת משקלים כבדים.

ברוב המקרים, המעסיק דואג למגורים עבור צוות העובדים שלו. כך תוכלו לחסוך את כאב הראש על חיפוש דירה. בנוסף תוכלו להנות מדירה על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. כמו כן, על ידי קבלת דירה לצוות העובדים, תוכלו להנות מאווירה כיפית בדירה עם החבר'ה שעובדים איתכם.

יש שתי אפשרויות לעבודה בהובלות.

  1. עבודה יומית- העבודה בהובלות נמשכת בדרך כלל כשמונה שעות ביום מהבוקר עד אחר הצהריים. המשכורת בנויה משכר בסיס ושעות נוספות, במידה שהיו כאלה.
  2. עבודה המשכית– העובדים מתחייבים על מספר שבועות בהם עובדים של חברת ההובלות. בדרך כלל הדבר אומר שיהיה עליכם להוביל ציוד על פני מרחקים גדולים, שכן ארצות הברית גדולה מאוד. כך יהיה עליכם לבצע הובלה שאורכת זמן רב וללון בצידי דרכים.

עבודה באמריקה באבטחה

ברחבי העולם ובאמריקה בפרט, מחפשים ישראלים צעירים רבים, יוצאי יחידות קרביות לעבוד באבטחה ברחבי המדינה. באמריקה, ישאיך מתבצעת עבודה באמריקה באבטחה בקהילות היהודיות קהילות יהודיות גדולות שסופגות בשנים האחרונות גלי טרור ואלימות רבים. בעקבות כך, הביקוש לצעירים ישראליים גבר אפילו יותר.

עבודה באבטחה היא עבודה בה יהיה עליכם לאבטח מקומות שונים כמו במוסדות שונים של הקהילה היהודית, אתרי בנייה, אצל אנשים בכירים, אבטחת אישים, אבטחה בשגרירויות ועוד.

בעבודה זו העובדים נהנים ממשכורות גבוהות ותנאים מצוינים, כאשר העובדים נהנים ממגורים במחירים נוחים או על חשבון המעסיק. זו עבודה במשמרות כך שתוכלו לנהל את הזמן שלכם לפי הצרכים והרצונות שלכם.

עבודה באמריקה בקהילות היהודיות

באמריקה יש קהילות יהודיות גדולות מאוד המחפשות יהודים, בדגש על ישראלים לעבוד עם הילדים שלהן. עבודה בקהילות היהודיות היאעבודה באמריקה בטיפול, בקרב הקהילות היהודיות מגוונת ויכולה לכלול מגוון אפשרויות-

  1. טיפול- עבודה כמטפלת (נאני/ או-פר). בקהילות היהודיות מחפשים מטפלות ישראליות לטיפול בילדים. בדרך כלל העבודה נעשית בשעות אחר הצהריים, כאשר הילדים חוזרים מבית הספר ועד שהם הולכים לישון. כך יהיו לך בקרים ולילות פנויים שתוכלי לנצל אותם כפי שתבחרי. מי שתעבוד כמטפלת, תתגורר בבית המשפחה.
  2. חינוך- בקהילות היהודיות ברחבי אמריקה, מחפשים ישראלים יהודים לחינוך הילדים. כך תלמדו את הילדים עברית, מנהגים יהודיים, את לוח השנה העברי, חגים, ציונות ועוד. אם אתם אוהבים לעבוד עם ילדים, זו יכולה להיות עבודה מושלמת בשבילכם. מדובר בשכר חודשי. בדרך כלל העבודה מתקיימת לאורך שנה שלמה, בשעות נוחות.
  3. עבודה במוסדות- בתי כנסת, מועדונים, תנועות נוער ועוד מוסדות יהודיים מחפשים ישראלים צעירים לעבוד עם חברי הקהילה. עבודה במוסדות מספקת לעובדים בה מגורים ומשכורות גבוהות. גם במוסדות השונים תוכלו לעבוד בחינוך הילדים של הקהילה היהודית.

עבודה באמריקה במנעולנות

קיימות באמריקה, חברות ישראליות רבות המעניקות שירותים בתחום המנעולנות. עבודה זו מצריכה מיומנות שניתן  לרכוש בהכשרה קלה שניתנת על ידי המעסיק. יש לקחת בחשבון, כי מי שבוחר לקבל את ההכשרה על ידי המעסיק כנראה יצטרך לשלם על כך. לכן, בדרך כלל תהיה עדיפות למי שכבר מכיר את התחום.

עבודה במנעולנות מאפשרת לעובדים להרוויח משכורות גבוהות. עבודה זו בדרך כלל תהיה עבודה בשעות קבועות או במשמרות. בדרך כלל יהיה על העובדים לענות לקריאות דחופות באופן מידי.

אז מה היה לנו בכתבה:

המרכז לעבודת החלומות בחו"ל

המרכז לעבודת החלומות בחו"ל

ברוכים הבאים למרכז לעבודת החלומות בחו"ל!
כאן מוצאים לכם את עבודת החלומות מעבר לים.

חברתנו היא סוכנות רבת שנים אשר מפעילה קשרים רציפים עם מאות מעסיקים ברחבי העולם!

אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל, אתם צריכים את הידע הניסיון שלנו על מנת לא לבזבז זמן על מעסיקים שאינם שווים את זמנכם!
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

חייגו עכשיו