שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בארגנטינה

ברוכים הבאים למדינת הטנגו, האלפחורס, הסטקים וכמובן הטרקים העולמית- ארגנטינה!


מי אנחנו:

חברה הקיימת למעלה מ-5 שנים בשוק העבודה בחו"ל. את הניסיון והוותק שלנו בתחום רכשנו במספר מקומות בעולם: קנדה, איטליה, מקסיקו ועכשיו אנחנו בארגנטינה שהיא ללא ספק זכתה בתואר של המקום הכי שווה לעבודה בחו"ל שהגענו אליו עד כה. הארגנטינאים המקסימים אנשים כל כך חמים, האווירה של המקום, הנופים שיש בו, האוכל הארגנטינאי המשובח וכל זה בשילוב עם פרנסה גבוהה מהווים את החלום שקווינו לו כל השנים הללו שאנחנו בתעשייה ,והנה סוף סוף אנחנו חיים אותו ומזמינים אתכם לקחת חלק מהמשפחה הגדולה שלנו לשלב עבודה בארגנטינה עם טיול של פעם בחיים- כי מי אמר שאי אפשר להנות מכל העולמות?!?!

חשוב לציין לפני הכל שאנו מקבלים לעבודה בארגנטינה בחברה שלנו אך ורק מוכרים שדוברים את השפה הספרדית. הספרדית היא שפה קלה מאד וכל אחד יכול להתחבר אליה אבל חשוב להכיר אותה לפני התחלת העבודה בארגנטינה על מנת שיהיה אפשר להתמקצע במוצרים עצמם ולא בקשיי אינטרציה עם הלקוחות.

מה מוכרים:

העגלות שלנו פרושות ברחבי באונס אייריס שהיא ברית ארגנטינה. אנו מוכרים מגוון מוצרים הפונים בעיקר למין הנשי כגון: איפור מינרלי איכותי, מחליקי שיער יוקרתיים ומוצרי טיפוח וקוסמטיקה למיניהם בניגוד להרבה מאד חברות בעבודה בחו"ל שבוחרות לפצל את נקודות המכירה שלהם בהתאם למוצר, אנחנו החלטנו לספק עבור כל לקוחה שלנו נקודת מכירה שבה תוכל למצוא כל מה שהיא צריכה מבלי ללכת סחור סחור.

תנאים:

החזר כרטיס טיסה.
אחוזים מעולים.
דירות מטריפות במרכז העיר.
בונוסים מעולים ועוד...

מקצועיות:

אחד הדברים שאנחנו לא מתפשרים עליהם בעבודה שלנו היא רמה גבוהה של מקצועית שמאד חשובה לנו ובה טמון הפוטנציאל הכלכלי של העבודה שאנו משקיעים בה את חיינו. מכם אנו דורשים את הרצון, המוטיבציה ללמוד, האחריות האישית והמשמעת העצמית אנחנו נדאג כבר לרמה גבוהה של הכשרה, הדרכה צמודה, ליווי לאורך כל הדרך והרבה מאד השקעה על מנת שכל אחד ואחת מכם יתברג בצוות המקצועי שלנו בצורה הטובה והיעילה ביותר.

אז למה אתם מחכים ? עבודה בארגנטינה בבונוס איירס  היעד החם הבא..!


ברוכים הבאים לארגנטינה:

ארגנטינה היא המדינה השמינית בגודלה בעולם והיא השנייה מיד אחרי ברזיל בדרום אמריקה כולה. ארגנטינה גובלת באורוגאיי, ברזיל, פרגוואי, ובוליביה. האקלים, הנופים, האוכל, החיות הנדירות העושר התרבותי והחברתי והאנשים החמים מביאים מיליוני מבקרים מדיי שנה למחוזותיה. בארגנטינה תמצאו מחוז אגמים מדהים, עולם חי עשיר, ו"קצה העולם" שהוא אזור מהפנט בפני עצמו. באנוס איריס היא בירת ארגנטינה והיא העיר הרביעית הגדולה בעולם. עבודה בחו"ל בבאונוס איירס היא חוויה מטורפת, כיוון שלעיר הזו יש הכל להציע ואין מי שלא ביקר בה והתאהב מיד.
ההמלצה של מורן:

"העבודה בארגנטינה הייתה ללא ספק חוויה שתירשם בספרי ההיסטוריה של חיי. אין מדינה יותר מיוחדת מארגנטינה, פשוט כל בן אדם יכול למצוא את עצמו שם, חובבי הטבע, חובבי המסיבות, אלה שאוהבים לאכול, מי שאוהב לרקוד ואלה שהם כמוני שאוהבים לשלב הכל ביחד. מה שהפך את העבודה בארגנטינה לחוויה כל כך נצורה אצלי היא האהבה שזכיתי לחוות בה. הכרתי את פקונדו ההורס שלמשך חצי שנה בה הוא היה בן זוגי ולצערי ברגע שחזרתי לארץ המרחק הקשה על הקשר, אבל הוא ללא ספק היה חלק בלתי נפרד מהחוויה הזו. השילוב של התושבים המאירים פנים, לבין תיירים מכל העולם וכמות מטורפת של תרמילאים ישראלים שכל יום עוברים על יד העגלה זו דרך עשירה בטירוף לחוות תרבויות שונות ולצבור חוויות וטעמים מכל העולם".


מעוניין בעבודה? לחץ כאן