שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בברזיל

מי אמר שדרום אמריקה היא נחלתם של תרמילאים בלבד?!?!
בואו להנות מהעושר הגדול של ברזיל ולשלב טיול יחד עם עבודה בחו"למי אנחנו:

אנו חברה שקיימת למעלה מ-5 שנים בשוק העבודה בחו"ל. את העסק שלנו התחלנו בעבודה בקנדה ואחרי טיול בדרום אמריקה הבננו שקיים פונטציאל כלכלי עצום מלבד הטבע שאלוהים בירך את היבשת הזו. אנו חברה מקצועית מאד ושמים דגש ניכר על איכות המוצר, העובדים שלנו וכל הסגל הניהולי. נקודות המכירה שלנו פועלות בריו דה ז’נרו וסאו פאולו ונכון להיות אנו מחזיקים למעלה מ-20 עגלות הממקומות בקניונים החזקים ביותר בברזיל.

מה מוכרים:

אנו מוכרים מוצרי ים המלח משובחים במיוחד, בעלי מוניטין עולמי. יש לנו מגוון סדרות מוצרים על כל עגלה שתואמים לקהל הלקוחות שלנו, גברים ונשים כאחד וכמו כן לעשירים יותר וגם לאלה שפחות.

הכשרה:

את ההכשרה שלנו אנחנו מתחילים עוד מהארץ. השפה המדוברת בברזיל הינה פורטוגזית ולכן חשוב לנו ללמד את סוכני המכירות שלנו את השפה המקצועית של המוצר טרם הגעתו ל עבודה בחו"ל . מלבד הקורסים אותם אנו מעבירים בארץ מרגע התחלת העבודה בברזיל עובר כל מוכר הדרכה וליווי צמוד מטובי הטריינרים שלנו על מנת שיוכל להתאקלם בעבודה וללמוד את חוקי המשחק בצורה המהירה והיעילה ביותר.

תנאים:

החזר כרטיס טיסה.
מדרגות שכר הוגנות.
אחוזים גבוהים.
מענקי נחיתה.
תנאים מיוחדים לדוברי פורטוגזית!!!
ברזיל:

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בשטחה וגודל האוכלוסיה שבה בדרום אמריקה והחמישית בעולם כולו. שטחה העצום של ברזיל גובל ב-10 מדינות: ארגנטינה, פרו, בוליביה, קולומביה, ונצואלה, גיאנה הצרפתית, סורינאם, גויאנה, פרווגאי ואורוגוואי. ברזיל הינה מעמצמה כלכלית מובילה בדרום אמריקה והיא ידועה בפערים הכלכלים והחברתיים המאפיינים את אוכלוסיתה. יער האמזונס המפורסם משתרע על שטחה העצום ויחד איתו מגוון יערות גשם עצומים, אוצרות טבע מרהיבים ועוד... השפה הרישמית במדינה היא פורטוגזית בשונה מרוב ארצותבדרום אמריקה בהם השפה העיקרית הינה ספרדית.
עבודה בחו"ל ברזיל היא טיול בפני עצמו אין יום חופש שלא תהנו בו! ברזיל היא ברית הכדורגל העולמית, בברזיל הקרנבל הכי מפורסם בעולם, בברזיל החופים הכי יפים באמריקה, וכמובן מוזיקה שחודרת לנשמה, נשים יפייפיות, ריקודים ברחובות והרבה מאד תשוקה וקסם.
ההמלצה של דרור:


" בתור אחד שטייל בהרבה מאד מקומות בעולם אני באופן מובהק אומר שאין מקום יותר מדהים מאשר ברזיל. עם הייתה לי דרך לתאר לכם עד כמה נהנתי במקום הזה, באמת שאין אתם תהיו חייבים להגיע לשם ולחוות בעצמכם. בניגוד להרבה חברים שלי שטסו ל עבודה בחו"ל אני לא הייתי מאלה שחזרו עם כמויות היסטריות של כסף ממש לא וזו גם לא הייתה המטרה של הנסיעה שלי לעבודה בברזיל. אני רציתי להרוויח כדי שאני אוכל להחיות, להכיר את האנשים, להנות מהמנטליות שלהם ולהריגש ולו לכמה רגעים כברזילאי מן המניין ווואלה עשיתי את זה וזו ללא שום ספק הייתה אחת החוויות הכי מדהימות שעשיתי בחיים שלי"


מעוניין בעבודה? לחץ כאן