שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בסינגפור

אם בא לכם קצת ייחודיות, אקזוטיות, לצאת מהשגרה ועדיים להרוויח הרבה כסף
עבודה בסינגפור זה הפתרון עבורכם!

מי אנחנו:

עם ניסיון של למעלה מ-4 שנים בתחום הרחבנו את נקודות המכירה שלנו לאזור אסיה בסינגפור המשגעת. לא תיארנו לעצמנו שההצלחה באזור הזו תהיה כה מסחררת: אנשים מקסימים, תרבות מעוררת השראה וערמות של כסף בכל פינה. בתור חברה אנו מאמינים שהדרך הכי יעילה להגיע להישגים בתעשיית העגלות היא באמצעות התמדה, יציבות ומקצועיות.

הכשרה:

שמנו לעצמנו כמטרה להרים את רמת ההכשרה בשוק העגלות. העבודה בסינגפור לימדה אותנו שלאט ובעדינות מגיעות תוצאות גבוהות הרבה יותר.
לכן אנו משקיעים סכומים רבים מאד של כסף בהכשרה איכותית לעובדים שלנו. אנו עובדים עם טובי הטרנירים בתחום, שרובם גדלו אצלנו. תפקידם הוא להביא באופן הדרגתי לידי עליה מתמדת ביכולות השיווק של העובדים שלנו. ברור לנו שכל אדם שונה זה מזה ולכן אנו מעסיקים מס’ מנהלי מוצר שכל מוכר מתחיל יוכל ללמוד דרכי מכירה שונים ממוכרים ותיקים בתחום.

מה מוכרים:

המוצרים שאנחנו מוכרים הם מוצרי קוסמטיקה של ים המלח מבית המותג של סיקרט. מדובר במוצרים איכותיים מאד, תואמים לרמת החיים והיוקרה של תושבי המקום.

אופי העבודה בסינגפור:

הסיבה המרכזית שהעבודה בסינגפור בתחום המכירות היא רווחית במיוחד נובעת מהכלכלה החזקה, וכתוצאה מכך האנשים העשירים שחיים במחוזותיה.
בסינגפור יש מרכזי קניות ענקיים דברים שלא ראיתם בשום מקום אחר בעולם. מדובר בסדר גודל של 1,500 חנויות יוקרתיות ומפוארות המוכרות מותגי ענק מכל תחום שהוא מאלקטרוניקה, אופנה וכמובן קוסמטיקה, לכן עגלות בעבודה בסינגפור מאד מצליחות בעיקר במכירת מוצרי ים המלח.

שעות העבודה בסינגפור בקניונים קבועות, 11 שעות עבודה ביום חול, יום ראשון יום קצר ובמהלך השבוע ניתן לכל עובד יום חופש לבחירתו.
אנו בתור חברה מספקים לעובדים שלנו דירות מרווחות, מרוהטות, מאובזרות בכל מה שצריך.
האחוזים נעים בין 20% ל-32% מסך המכירות היומי של כל מוכר בהתאם למדרגות שכר קבועות מראש.

אז יאללה למה אתם מחכים בואו לעבודה בחול ותשנו את מסלול חייכם ותגשימו חלום
מי את סינגפור


סינגפור ממוקמת בדרום מזרח אסיה. סינגפור מונה 3.5 מליון נפש כש 31% הם אינם טאואיסטיים, 28% בודהיסטים, 18% מוסלמים, 10% נוצרים וארבעה אחוזים הינם הינדים. 
מדובר במדינה בעלת מעמד חשוב מאד בכלכלה העולמית והתוצר הלאומי לנפש בה מעמיד אותה לצד מדינות המערב העשירות ביותר.
הענפים העיקריים שהופכים את הכלכלה של סינגפור לכל-כך מצליחה ואת העבודה בסינגפור עבורכם למשתלמת הינם: ספנות, בנקאות, תיירות, וזיקוק נפט.
סינגפור מתאפיינת בהיותה מדינה מערבית ומודרנית, קפיטליסטית להפליא, עם מלונות פאר, מסעדות יוקרה, המוני גברים מלוכסני עיניים עם עניבות והרבה מאד סדר, ניקיון ושלווה , כל זה בשילוב לחיים המסורתיים שהיא מייצגת שכוללים אינספור נזירים בודהיסטים בכל פינת רחוב, מגדי עתידות, כותבי קמעות, רחובות צפופים, מקדשים עתיקים ועוד, האיזון הזה שבין הקדמה המערבית לבין המורשת האסייתית הופכים את את המדינה הזו למיוחד מאד.
אחד הדברים הבולטים במיוחד ששונים בסינגפור ממדינות המערב השונים הוא הפדנטיות והקפדניות לסדר וניקיון שבסאים לידי ביטוי בכללי התנהגות מחמירים למדיי . ממשלמת סינגפור מפעילה איסורי התנהגות רבים שמאפיינת באופן מושלם את התנהגותם השמרנית והמאופקת של התושבים, אסור לירוק ברחובות, לעשן במקומות סגורים, לזרוק בדלים ברחובות, לאכול או לשתות ברכבת ציבורית, או להשליך פסולת שלא במקום המיועד. עבירות מסוג זה יכולות להגיע לעונשים של עד 2,000 דולר סינגפורי, ואין ספק שלא על זה אתם רוצים לבזבז את הכסף שתרוויחו בעבודה בחו"ל.
ראו הוזהרתם...
ההמלצה של ליאור:


” הגעתי לסינגפור אחרי טיול במזרח של שנה, הסיבה העיקרית שבגללה רציתי להגיע לעבודה בסינגפור הייתה כי התאהבתי בתרבות של המזרח הרחוק ורציתי להכיר אותה יותר ולהתמזג עם האנשים, אני בניגוד לרוב האנשים לא הגעתי לעבודה הזו כי הייתי לחוץ על כסף, מובן שהייתי דיי מרושש אחרי טיול כל כך ארוך אבל יותר הייתה חשובה לי החוויה מאשר הרווח עצמו. למזלי הטוב הרווחתי מהכל, עשיתי כסף מעולה, משכורות של למעלה מ-5 אלף דולר בחודש, כל חודש! וזה לא בחודשים של הקריסמס בהם עשיתי כפול.
זכיתי להכיר אנשים מדהימים, חברה שטיפחה כל אחד ואחד מהעובדים שלה וכמובן שסינגפור המדינה הכי יפה שזכיתי לראות עד כה, וכמו שאני רואה את זה, סינגפור היא מדינה שכל ישראלי צריך לבקר בה, ולהפיק קצת לקחים, כדי לנסות להפוך את החיים שלנו פה בארץ לטובים יותר...”

מעוניין בעבודה? לחץ כאן