שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בפנמה

מחפשים עבודה בפנמה שלא בתחום המכירות
בואו לראות מה יש לנו בשבילכם...

מי אנחנו:

אנחנו חברה המחזיקה רשת חנויות כל בו ענקיות ברחבי פנמה המנוהלת כולה על ידי ישראלים. החנויות שלנו הם למעשה מתחם ענקי שנמכר בו ה-כ-ל- מוצרי חשמל, מזון, ביגוד, תכשיטים ועוד.
הרשת כוללת 7 חנויות ענק כשבכל חנות 12 מחלקות ו-4 מנהלים המפקחים על למעלה מ-100 עובדים בפנמה סיטי.

אופי העבודה בפנמה:

מדובר במשרה מלאה שנעה בין 8-11 שעות עבודה ביום. התפקיד הינו תפקיד ניהולי הדורש יכולות ניהוליות כגון:
הנעת עובדים, ראיה מערכתית, "ראש גדול", אחריות, כישורי תכנון ובקרה, יכולת ארגונית גבוהה, יכולת ניהולית והבנה עיסקית ויכולת עבודה עצמאית.

העבודה בפנמה נחלקת לשני רבדים עיקרים:
החלק הראשון של העבודה מוקדש להכרת הדינמיקה הפנימית של החנות, הכרת המחלקות, לימוד עבודה אל מול ספקים, קבלת סחורות, ניהול המלאי וכו’.
החלק השני של העבודה הוא ברמה הארגונית ולימוד ניהול צוות.
הצוות של העובדים בחנויות הכל בו בניגוד לצוות המנהלי הוא אינו ישראל אלה עובדים מקומיים ולכן העובדה דורשת שליטה מלאה בשפה הספרדית.
כל עובד מקבל מרגע הגעתו ליווי והכשרה צמודים מהצוות המקצועי.

שכר:

תנאי השכר עומדים בקנה אחד עם רמת השכר הממוצעת בפנמה. השכר הינו קבוע ונע בין 2,500$ ל- 3,000$ בחודש. העבודה בפנמה משתלמת בעיקר למי שמגיע לתקופה ארוכה כיוון
שישנם מענקי התמדה גבוהים במיוחד של למעלה מ-30 אלף דולר אחרי תקופת עבודה של שלוש שנים לפחות!!

מגורים:

העובד אחראי למצוא לעצמו דירה, אנו מתחייבים לעזור לו בתהליך אך חשוב שיובן שמציאת המגורים תלויה אך ורק בעובד עצמו לפי התקציב שהוא בוחר.
העלות המשוערת לדירה סטנדרטית, הוצאות שוטפות, עוזרת צמודה, ארוחות צהריים בחנות והסעות היא כ-1,000 דולר בחודש.

אז לסיכום למה אתם מחכים עבודה בפנמה לדוברי ספרדית בלבד .

מספר המקומות מוגבל .
ברוכים הבאים לפנמה:


פנמה שוכנת בדרום מזרח אמריקה והאקלים שלה הוא טרופי. מדובר במדינה קטנה , אך גם במספר תושבים מועט ולכן קיימים בה שטחים טבעיים גדולים שריקים מאדם. מרבית תושביה הם דוברי ספרדית, אבל יש בה אוכלוסיה מגוונת יחסית מבחינת המוצא והשפה. רבים דוברים בה גם אנגלית (בגלל תעלת פנמה המסחרית) ושפות ילידיות. בירתה היא פנמה סיטי, העיר הכי גדולה בכל פנמה .

אוכל מקומי:
אם ברצונכם לאכול אוכל מקומי פנמי טוב, תעמוד לפניכם מלאכת חיפוש לא קלה, אך למרבה ההפתעה ניתן למצוא בעיר שתי מסעדות פרואניות מסורתיות המגישות מאכלי ים. החדשה שבהם היא מסעדת "מאצ'ו פיצ'ו". המסעדה, בעלת השם המקורי, מתהדרת בבחירה של כ-50 מנות עיקריות וכ-20 מנות ראשונות. השף הפרואני אריסטוטלס (Aristóteles), פתח את המסעדה בבוקטה אחרי הצלחתו של הסניף הראשון בפנמה סיטי.

קצת על המקום:
פנמה ידועה בעיקר משום "תעלת פנמה" השוכנת בה ומחברת בין האוקיינוס האטלנטי לבין האוקיינוס השקט. מדובר בערוץ מסחר בינלאומי מרכזי מאוד, והשיט לאורך התעלה נמשך שעות ארוכות. זו בהחלט חוויה לצפות בספינות המסחר העצומות ששטות בו לאיטן.

ארכיפלג איי סן בלאס ממוקם בצידה המערבי הקריבי של פנמה ומורכב מכ- 400 איים קטנים הנפרשים לאורך קו החוף כמעט עד לגבולה של פנמה עם קולומביה. האיים שנחשבים כאזור אוטונומי מנוהלים על ידי תושבי המקום, אינדיאנים בני שבט הקונה, שמנהיגים במקום שלטון אוטונומי מסורתי ייחודי להם עם התערבות מינימאלית מצד שלטונות פנמה. אזור איי סן בלאס הוא אחד המקומות היפים ביותר במרכז אמריקה והוא ללא ספק אזור קריבי כמו שתדמיינו בחלומותיכם הקסומים ונחשב לאחד המקומות המשתלמים ביותר ל עבודה בחו"ל .

קהילה יהודית בפנמה:
בפנמה יש קהילה יהודית די גדולה בשנים האחרונות התפתחה בעיר פנמה סיטי קהילה ישראלית גדולה שמתעסקת בעיקר במכירות ,רובם של הישראלים עובדים אצל יהודים בעלי עסקים גדולים. ובגלל האופי המיוחד של הקהילה הספרדית שחלק נכבד מהם שומרי מסורת או אפילו דתיים וגם ריבוי הישראלים שם אפשר למצוא בעיר פנמה סיטי אוכל כשר.


המלצה של שירי:

"לפני חמישה חודשים נחתתי בפנמה סיטי אחת הערים היפות ביותר שראיתי מעודי, הגעתי לחברה מקצועית, אחראית, עם בעלים שדאגו לי ועובדים שנמנים כעת כחלק מחבריי הטובים ביותר. עבודה בחו"ל היא קשה ומעייפת מניחה שכבר שמעתם את זה אבל היא ללא ספק ריווחית! . בניגוד לשני קריסמסים שעבדתי בארה”ב אני שמחה לומר שהעבודה בפנמה מתגמלת ולא רק בפן הכספי, הנופים המרהיבים, החופים המשגעים, האנשים החמים, הם רק חלק מהחוויה המטורפת הזאת שעברתי. אל תחשבו פעמיים עבודה בחו"ל היא רק בפנמה זה ה-מ-ק-ו-ם-!!!"


מעוניין בעבודה? לחץ כאן