שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בדרום אפריקה

עבודה בדרום אפריקה - הדבר החם הבא:


במקום שבו עד לפני עשרים שנה דגלו בשלטון גזעני באופן חריג, במדינה שבה מגיפת האיידס עוד עושה שמות, ועוני מחפיר עדיין מתקיים לצד עושר מפולג ואין ספק שבעיית האלימות רחוקה מלהיות נחלת העבר, עבודה בדרום אפריקה נחשבת ליעד פופולארי עד מאד עבור צעירים ישראלים שמחפשים את הדרך הקצרה אל האמצעי החשוב ביותר לצערנו הרב בעולם שלנו, כ-ס-ף! אז מה זה שהופך את העבודה בדרום אפריקה לכה פופולארית, אותה מדינה שעד המונדיאל נחשבה למקום שכוח אל שרק צלמי נשיונל ג’אורפיק מצאו עצמם מבקרים בו, ובכן מה נשתנה הלילה הזה??

מי אנחנו:

חברה אחראית עם ניסיון רב של למעלה מ-3 שנים בתחום.
אנו משקיעים את המון מאמצים כדי להעניק לכל מוכר את חניכה האישית והליווי המתאים לו. אנו לא מוותרים!
ולכן דאגנו לטפח את הצוות הניהולי: מנהלים, טריינרים, רס"פים.. כולם חלק מהמשפחה שלנו והם האנשים שמפעילים אותה. כולם ללא יוצא דופן מונעים ממחויבות אישית.

למה איתנו:

יש לנו את ריכוז הקניונים טובים מאוד בזכות הקשר ארוך הטווח שיצרנו עם ליין המוצרים האיכותי והמוביל בעבודה בחו"ל SECRET.
הקשרים הללו מבטיחים לכם שתעבדו בנקודות המכירה הריווחיות ביותר, בלעדיות של מוצרים בכל העיר!!! ותנועה מתמדת כל ימות השנה.
אנו דוגלים באווירה משפחתית וחמה , בילויים, קשר יומיומי עם בעלי החברה, ופעילויות מאורגנות רבות ומגוונות. כל אלה על מנת ליצור אנרגיות חיוביות שמביאות הכנסות גבוהות וחוויה שהעובדים שלנו לא שוכחים לעולם.
דרום אפריקה:


אי שם בקצה הדרומה של יבשת אפריקה שוכנת לה אחת המדינות היפות ביותר על הגלובס, המדינה המערבית ביותר ביבשת שלא נותנת לעושרה המובהק לטשטש את האותנטיות האפריקאית, החיה והבועטת שלה.
עבודה בדרום אפריקה היא דרך אולטימטבית לשלב טיול תרמילאים עם עבודה בחו"ל ריווחית ומספקת. המדינה שופעת בנופים מרהיבים, תרבויות מרתקות, היסטוריה ייחודית, אינספור בעלי חיים נדירים ויפים כל זה במיזוג מופתי עם הערים היפות ביותר בעולם שנחשבות למעצמה כלכלית ביבשת הלוא הן קייפטאון ויוהנסבורג.
העבודה בדרום אפריקה היא בין המקומות היחידים בעולם שבאותה נשימה תוכלו למכור את מרכולתכם לאישה דרום אפריקאית בהירה והכי אורבנית שיש ומיד אחריה לאישה דרום אפריקאית שחורה מאחד השבטים המסורתיים של האזור... המיזוג המעניין הוא זה שהופך את דרום אפריקה לכה מתוירת ומסקנת וכנזגרת מכך משנה את פני העבודה בדרום אפריקה למשתלמים בצורה יוצאת דופן.
עבודה בדרום אפריקה החלה להיות יעד אטרקטיבי ממש לא מזמן כשבשנת 2010 נבחרות הכדורגל הטובות ביותר בעולם התאגדו למגרש אחד ענק במדינת דרום אפריקה.
המונדיאל הביא עימו מבקרים עשירים יותר ועשירים בפחות מכל העולם שעד היום מפיצים את השמועה אודות המקום הקסום הזה.
אלה מכם שחושבים שעבודה בדרום אפריקה היא היעד המתאים ביותר עבורו, מומלץ להגיע לאחת מהערים הבאות:

קייפטאון:

קייפטאון האירופאית או האפריקאית או שניהם יחדיו, העיר הזה היא מעין תערובת של העולם הראשון בשלישי והיא מתפארת באלפי מחמאות מכל מבקריה שברושן: “העיר היפה ביותר בעולם". מלבד יופיה המפורסם של העיר קייפטאון, העבודה בדרום אפריקה בעיר הזו נחשבת למאד משתלמת בגלל היותה עיר נמל חשובה הודות למיקומה הגאוגרפי.
בנוסף קייפטאון משמשת כבירתה התחיקתית של דרום אפריקה- מקום מושב הפרלמנט.
עבודה בחו"ל באזור שכזה מבטיחה לכם אוכלוסיה עשירה של נשות חברי פרלנט, אנשי ממשל חשובים וכיוון שאחד הסיכונים בעבודה בדרום אפריקה הוא האלימות השוררת ברחובות, העיר קייפטאון תוכל להבטיח לכם מידה של ביטחון ושלווה מעצם היותה הבירה המשפטית של דרום אפריקה.

יוהנסבורג:

כמה סיבות למה עבודה בדרום אפריקה דוקא בעיר יוהנסבורג, ראשית, היא העיר הגדולה והמאכלוסת ביותר בדרום אפריקה, למרות זאת צפיפות האוסלויה בה נמוכה יחסית בגלל שטחה הגאורפאי האדיר.
בנוסף עבודה בדרום אפריקה בעיר יוהנסבורג היא לא פחות מאשר עבודה במרכז הסחר והכלכלה של המדינה ומקום מושב הבורסה לניירות ערך הגדולה באפריקה.
ההמלצה של אורית:

"סביר להניח שאם תלכו לעבוד בקניונים ומרכזים מסחריים שמוכרים בהם בעגלות את מוצרי ים המלח, קהל היעד שלכם לא יהיו אנשים דרום אפריקאים. באפריקה פועלות ערים גדולות רבות שרוב המסחר בהן והכלכלה מנוהל ע"י אנשים מכל העולם, מהעולם המערבי בעיקר וכן גם תיירים רבים (אירופאים לרוב) המגיעים לנפוש באיזורי היוקרה של אפריקה (הקיימים בקייפטאון לדוגמא) ולאו דווקא בפרברים.
היתרון בשוני המעמדות שקיימים שם הוא שבמידה ותיצרו את הקשר עם הלקוח, תצליחו להיות מקצועיים ואמינים, המכירה תסתכם בסכום שניתן לתאר במושג- "השמיים הם הגבול". האנשים שמגיעים למרכזי הקניות הללו הם מבוססים + והם רק מחפשים את חווית הקניה במדינה הכל כך מיוחדת שהגיעו אליה, מיוחדת מהרבה מאוד סיבות.
אני הייתי ממליצה לאנשים שהולכים לעבוד במדינות אלו לא להתייחס לקונים כאל אנשים קלי דעת, לא שם, לא עם האנשים בהם מדובר. מהסיבה הפשוטה- הם לא!
אני אוסיף ואתן טיפ קטן, הקונספט של העבודה בעגלות, אותו כולנו מכירים הוא עבודה משותפת בכל עמדה בה תהיו, רצוי יהיה אם תביעו רצינות כל זמן שאתם ב עבודה בחו"ל , ולא תהיו "ישראלים טיפוסיים" במקום העבודה שלכם (השפה, הסלנג בעיקר). לא שם.
מעבר לכך אני אסכם ואומר, שדרום אפריקה, היא אחת המדינות היותר רב גוניות שקיימות על הגלובוס, המעמדות, המראות, הנופים, התרבות, הכלכלה, המנטליות הכל הכל הכל, ואם תדעו לנתב את עצמכם נכון תוכלו להגיע למקום חלומי עם הרבה מאוד פוטנציאל מוכן וחם למימוש של הרבה מאוד כסף. ב ה צ ל ח ה"

מעוניין בעבודה? לחץ כאן