שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בפינלנד

"ארץ אלף האגמים" הלוא היא פינלנד, מדינת הנוקיה, הוודקה וסנטה קלאוס
היא לא פחות מאחת מהמדינות העשירות עם רמת החיים הגבוהה בעולם!
הצטרפו לצוות איכותי ששובר שיאים בשוק העגלות.


מי אנחנו:

לפני שנים כשכולם עטו לכיוון ארה"ב לפתוח שם עגלות אנחנו החלטנו לפתח את עצמנו דווקא ביבשת אירופה מה שהתברר שנים לאחר מכן כהחלטה יוצאת מן הכלל. בימים שהדולר רופף כלכלת פינלנד לא מאכזבת אותנו ולו לרגע אחד.
עם ניסיון של 7 שנים בתחום גדלנו והבנו שהדרך היחידה להגיע לתוצאות היא באמצעות יציבות ואמינות, קחו זאת כטיפ לחיים. אנחנו בין החברות הוותיקות ביותר ב עבודה באירופה , יש לנו בלעדיות על הקניונים שלנו בפינלנד ככה שתוכלו לדאוג שאין לכם תחרות עם שום חברה אחרת.
המוצרים שלנו הם מוצרי ים המלח מבית המותג "סיקרט". מוצרים מעולים, עם איכות שלא ניתן להתווכח עליה. המוצרים הללו נעים בטווח מכירים שמתאים לכל כיס מפשוטי העם ועד לעשירון העליון של פינלנד. תוכלו למצוא קיטים וערכות טיפוח בעלות 40 דולר ובעלות 1,500 דולר מונחים זה ליד זה ומותאמים במיוחד לצורך של הלקוח אותו עצרתם במטרה להביא לידי כך שכל לקוח יקנה ויהיה מרוצה וכתוצאה מכך כל מוכר מרוויח!

תנאים:

נחיתה רכה- אנו מאמינים שהימים הראשונים בחו"ל הם החשובים ביותר ולכן חשוב לנו שהנחיתה שלכם תהיה כמה שיותר ידידותית. ברור שפינלנד לא נמצאת בצד השני של העולם אבל גם היא נמצאת במרחק של כמה שעות מאימא וכל עוד זה תלוי בנו אנחנו נעשה הכל כדי לשמור כל סביבתם שתהיה כמה שיותר דומה לבית.
ראשית נאסוף אתכם מהשדה תעופה ונביא אתכם לדירה שמחכה רק לכם.
מגורים- הדירות שלנו מרווחות, מפנקות ומאובזרות ב-ה-כ-ל, כל מה שאתם צריכים להביא זה את עצמכם והמיטה החמה כבר מחכה לכם בחדר שלכם.
החזר כרטיס טיסה- אחרי ארבעה חודשי עבודה כל עובד מקבל החזר כרטיס טיסה מלא!
שכר- המשכורות ניתנות כל יום ראשון פעם בשבועיים. כל משכורת ניתנת בזמן ובמזומן. אין לנו צורך בחגים על מנת לעשות כסף, אצלנו המשכורות כבוהות כל השנה, תשקיעו-תרוויחו, נוסחה מאד פשוטה!

הכשרה:

כחלק מהנחיתה הרכה, אנו דואגים לרמה גבוהה מאד של הכשרה שמביאה לידי תוצאות גבוהות בהמשך. בשבועיים הראשונים לעבודה בפינלנד בחברתנו כל עובד מוכשר על ידי טריינרית שתלמד אתכם את רזי המקצוע. בנוסף כל שבוע נערך ערב מקצועי ובו כל עובד באופן פרטני מקבל חיזוקים בהתאם לצרכים שלו.

מי מתאים לנו:

אנחנו מחפשים אנשים רציניים, אנשים אמינים שרוצים לעשות הרבה כסף ומוכנים להשקיע מעצמם בשביל להשיג אותו. עובדים שלא מפחדים מעבודה קשה. עובדים אחראיים בעלי ראש גדול שרוצים להגיע לתקופת זמן ארוכה ולעשות רווח שישנה להם את החיים!!!
מובטחים תנאים גבוהים במיוחד לאנשים בעלי דרכון אירופאי:
מימון כרטיס טיסה מהארץ, אחוזים גבוהים ועוד...
פינלנד:

פינלנד היא מדינה בצפון אירופה הגובלת עם רוסיה במזרח, שוודיה במערב, נורווגיה בצפון, והים הבלטי והמפרץ הפיני בדרום. אוכלוסייתה של פינלנד מונה כ-5.3 מיליון בני אדם ששפתם השלטת היא פינית ומעט שוודית, אך אל דאגה עבודה באירופה באזורים בהם אנו עובדים היא  בקניונים בהם האוכלוסייה דוברת אנגלית.
קרחונים שכיסו את שטחה במהלך עידן הקרח הותירו לאחר שנמסו מערכת מסועפת של מקווי מים שאינספור איים מיוערים צצים מתוכם, למען האמת פינלנד היא יותר אגם מארץ
וזה מה שעושה אותה מדינה כל כך יפה כמו שהיא!!!
שמונים אלף אגמים מרהיבים, נופים משגעים, ירוק בכל מקום, חיות מדהימים, סקי במרחבים עצומים ועוד...מלבד היופי המושלם של המדינה הזו הסיבה המרכזית מדוע העבודה בפינלנד היא עדיפה על רוב מדינות אירופה היא משום שלא חל בה שינוי במצב הפיננסי של השלה, כלכלתה יציבה מאד בניגוד למרבית מדינות אירופה שפושטות רגל ואחוזי האבטלה בהן גבוהים, בפינלנד איכות החיים נשארת גבוהה במיוחד.
ההמלצה של רותם:

” אני הגעתי לעבודה בפינלנד לפני כשנתיים, מצוידת בדרכון אירופאי, 100 יורו בכיס, שוודית בסיסית, אנגלית מצוינת, מלאת חששות אך באותה מידה מוצפת בכמויות מוטיבציה. 
יום אחד בגיל 23 פקחתי עיניי ושאלתי את עצמי מה באמת אני רוצה, מה החלומות שלי, איך אני מתקדמת הלאה בחיים וכובשת עוד ועוד מטרות ויעדים, התשובה לכל אותן שאלות הסתכמה לצערי הרב במילה "כסף". ה עבודה באירופה צצה במוחי כאשר היה לי ברור שבתור חובבת טבע מושבעת המקום בו אעבוד ישלב את הנופים, השקט, השלווה שמאזנת אותי בחיי היומיום אל מול המלחמה הקטנה כל יום על העגלה. כשאני אומרת "מלחמה" אני בהחלט מתכוונת לעבודה קשה, תובענית ומתישה ואפילו שרבים יעידו עליי כבחורה כריזמטית, אנרגטית ומלאת ביטחון מצאתי את עצמי פעמים רבות מחוסרת כוחות מהעבודה הזו. למרות זאת אחרי תקופה של 9 חודשי עבודה יצאתי מסופקת מאד מרווחיי ובזכות ההחלטה לטוס לעבודה בפינלנד והרבה מאד השקעה מימנתי לעצמי תואר שלם! לא שנה ולא שנתיים, ת-ו-א-ר!!!"

מעוניין בעבודה? לחץ כאן