שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בקפריסין

בואו לעבוד באופן חוקי באי הנופש המתויר באירופה!
בימים אלו מערך הגיוס שלנו מאתר עובדים בלתי ניסיון.
זהו פרויקט חד פעמי של חברה ייחודית בקפריסין שבונה את דור המנהלים הבה שלה.
מי אנחנו:

אנחנו מפעילות את העגלות שלנו מזה שנה שביעית בעבודה באירופה. הניסיון והוותק שלנו הוא רב ביותר ואחרי שכבשנו כמעט כל מדינה מודרנית ומתוירת ברחבי אירופה התמקמנו הפעם בקפריסין. המטרה הפעם היא להצמיח צוות חזק במיוחד של עובדים בעלי ניסיון ולאתר אותם לתפקידי ניהול ושותפות בכל האוזרים באירופה בהם אנו עובדים: אנגליה, ספרד, גרמניה, פינלנד, נורווגיה וכמובן קפריסין.  אנחנו חברה שמנוהלת על ידי שלושה ח’ברה, כולנו גדלנו יחד בישוב צופר שבערבה וגם אנחנו התחלנו את דרכנו בדיוק כמוכם בחיפוש חברות באינטרנט והיום אנחנו כאן.

החזון שלנו:

יש לנו חזון ברור: לשנות את פני תעשיית העגלות כולה, עם מערך הדרכה משובח במיוחדסל תנאים מפנק, נקודות מכירה מפוארות, בלעדיות בקניונים וכל מה שנדרש על מנת להפוך מוכר טוב למוכר מ-פ-ל-צ-ת!!! כמו שכבר נאמר המודעה הזו מופנת אך ורק לעובדים בעלי ניסיון בתחום המכירות בקניונים כיוון שנקודות המכירה החזקות אותן פתחנו בימים אלו ברחבי קפריסין צריכות תגבור ותחזוק ברמה גבוהה מצד עובדים בעלי ניסיון שיש להם ראיה ניהולית להמשיך ולהתקדם בתוך המשפחה שלנותחום המכירות בעבודה בקפריסין הוא תחום חדש ובתולי, ציבור הלקוחות שלנו רק לומד להכיר את המוצרים ולכן נרשם רף גבוה מאד של הישגי מכירותנקודת המכירה שלנו ממוקמות בניקוסיה, לימסול ואיה נאפה במרכזי קניות מהממים, עם טראפיק היסטרי כל ימות השנה!!!

הדרישות לתפקיד:

ניסיון של למעלה משלושה חודשים במכירת מוצרי ים המלח.
זמינות מיידית לעבודה
עובדים בעלי אופק ניהולי שביכולתם להתחייב לתקופת עבודה של לא פחות מ-8 חודשים!
עובדים אחראיים, עם ראש גדול ובעלי מיומנות הדרכה וניהול גבוהות!

תנאים:

מימון כרטיס טיסה!
מענק התמדה של למעלה מ-5,000 דולר אחרי תקופת עבודה מוגדרת מראש!
איסוף מהשדה תעופה!
דירות עובדים עם חדרים פרטיים, הממוקמות מרחק הליכה מנקודות המכירה ומשקיפות לים התיכון המשגע!
אחוזים גבוהים (למעלה מ-32%)!!!
בונוסים מפנקים
ועוד...

הפעם מדובר בגיוס אחר, עבודה בקפריסין בנקודות המכירה שעל פי סקר שבוצע בינואר 2010 נבחרו לקיוסקים היפים ביותר של חברת המותג למוצרי עגלות ים המלח - סיקרט
אנחנו מאתרים הפעם לא רק אנשים שיהיו חלק מצוות סוכני המכירות המובחר שלנו, אנחנו הפעם נותנים הזדמנות לתותחי המכירות מבניכם להגיע ולהוכיח את עצמכם ואולי לזכות להיות חלק מהסגל הניהולי עד לרמת שותפות!!!
קפריסין:

האי קפריסין ממקומם מדרום לטורקיה וממערב לסוריה, למרות שיוכו הגאוגרפי של האי לאסיה נחשבת קפריסין כחלק מאירופה הן מבחינה כלכלית, תרבותית והיסטורית.
האוכלוסייה באי מורכבת מיוונים, תורכים וגם בריטים מדובר באוכלוסיות נוצריות קתוליות. קפריסין אם תרצו היא אחותה הקטנה של יוון ובשל קרבתה למדינה, השפה בקפריסין היא יוונית, האוכל, המנטליות, התרבות כל אלו מושרשים מתרבות יוון.  תושבי קפריסין הינם אנשים מקסימים ומלאים בקסם ותאכלס העבודה בקפריסין היא למעשה עבודה באירופה רק בלי הפלצנות של האירופאים.  האי המשגע הזה מציע מגוון בלתי יתואר של אטרקציות עבור המבקרים שלו, חופשה כיפית שטופת שמש, בילוי בטברנות קפריסאיות המצטיינות באווירה ייחודית, מטעמים נפלאים ויין קפריסאי משובח, אתרי שחיה צוללים, אתרים ארכאולוגים יפיפים, מסעות דייג, רכיבה על אופניים, סצנת לילה עשירה ועוד, זו הסיבה מדוע כלכלת המדינה מתבססת בעיקר על תיירות.

ההמלצה של שקד:

”גם אני לפני שטסתי לחו"ל הייתי מבולבלת מאד והתבלבלתי מאד לאן לטוס. אחת הסיבות בגללן טסתי לעבודה בקפריסין הייתה בגלל המזג אוויר. לא ראיתי את עצמי עובדת בקנדה או ארה"ב בחודשי הקריסמס וקופאת מקור. אני טיפוס של שמש לא של חורף רק המחשבה שבחודשי החורף אני יבלה רק בגבולות הקניון ולא יהיה בסביבתי ים עשתה לי רע. ובגלל זה עבודה באירופה בקפריסין הייתה מושלמת עבורי.
האקלים הקייצי כל השנה, האווירית נופש המושלמת ותחושת החופש של העבודה במקום הזה פשוט ממכרות ומצאתי את עצמי עובדת שמונה חודשים ונהנתי מכל רגע.
הכרתי הרבה מאד תיירים מכל העולם והעבודה עזרה המון למיומנויות האישיות שלי, לביטחון העצמי שלי, ליכולת שלי לשווק את עצמי ולהבין שאני יכולה לעשות כל מה שאני רוצה והכל פשוט הכל זה בראש!!!”

מעוניין בעבודה? לחץ כאן