שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה במכירות באוסטרליה

כמו רוב מקומות העבודה בחו"ל כך גם באוסטרליה מוכרים כמעט כל דבר, מוצרי קוסמטיקה, מיישרי שיער, צעצועים, ציורי שמן ועוד. אך בשונה מרוב העבודות בחו"ל שמבדרך כלל משדרים : כסף, כסף,כסף, התחושה באוסטרליה שונה. העבודה באוסטרליה משלבת את החופש יחד עם העבודה מה שמאפשר סביבת עבודה נוחה, נעימה ועם זאת רווחית. תנאי המחייה באוסטרליה הם מאד גבוהים משכורת של חצי משרה מספיקה כדי לחיות בכבוד ובהנאה מה שמגדיל את הרווחיות של העבודה ומאפשר גם לטייל וליהנות על הדרך. שכר דירה יעלה לכם בין 1,000 ל2,000 דולר תלוי בקרבה למקומות המרכזיים, תחבורה ציבורית משולבת תעלה לכם בסביבות 150 דולר ומזון כ350 דולר בחודש.

למי זה מתאים?

עבודה באוסטרליה מתאימה לכל מי שיש לו ניסיון במכירות או מוטיבציה גדולה להרוויח כסף, בעל יכולת דיבור באנגלית בסיסית ומעלה. האוסטרלים הם אנשים נינוחים, נעימים ומסבירי פנים מה שהופך את חווית המכירה לנעימה ופחות אגרסיבית.

איפה עובדים?

כמו ברוב המקומות בחו"ל גם באוסטרליה העבודה נעשית בקניונים, פסטיבלים וכד’ . ברוב הערים הגדולות כמו : סידני, מלבורן פרת’, אדלייד, תוכלו למצוא עגלות ועסקים שישראלים פתחו ותוכלו למצוא שם עבודה. כמו כן ברוב הערים הגדולות ישנם קהילות יהודיות חזקות שמספקות חברה מוכרת ותחושה נעימה של בית לאחר שעת העבודה.

כמה עובדים?

בדרך כלל העבודה באוסטרליה היא עבודה של שישה ימים בשבוע בין תשע לאחת עשרה שעות ביום עם הפסקה אחת ארוכה או שתי הפסקות קצרות.

איפה גרים?

בדרך כלל החברות אשר מספקות עובדים לדוכני המכירה יספקו לעובד דירה במחיר מסובסד יחד עם שותפים ישראלים בני אותו אזור גילאי. בדרך כלל הדירה תמוקם בקרבת מקום העבודה מה שחוסך זמן וכסף נוסף. דירות מהסוג הזה הן אופציה טובה שכן הם יוצרות מעין משפחה וחוסכות כסף לעובד שיכול להשקיע את כספו בבילויים וטיולים.

כמה מרוויחים?

כמו ברוב עבודות המכירות גם באוסטרליה השכר מורכב מבסיס ובונוסים. השכר הממוצע למוכר באוסטרליה עומד על 4,000 דולר אוסטרלי (שווה ערך לדולר אמריקאי ) . שכר כזה מספיק למחייה ברמה גבוהה, פינוקים ואופציה לחסוך את הכסף.
אוסטרליה היא יעד אידיאלי לעבודה בעגלות ודוכני מכירה. הוא מספק לעובד את כל מה שחשקה נפשו, את האופציה להרוויח כסף והכי חשוב את החוויה החד פעמית. כל מה שנשאר לכם זה להוציא את הוויזה וללכת להגשים חלום.


מעוניין בעבודה? לחץ כאן