שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה במלבורן

בואו להכיר את אוסטרליה במלוא הדרתה - עבודה באוסטרליה במלבורן,
הדרך שלכם לכבוש את היבשת!


קצת על מלבורן

מלבורן היא העיר השניה בגודלה בכל אוסטרליה והיא מונה כ-4 מיליון תושבים. בין השנים 1901-1927 כיהנה העיר כבירת אוסטרליה ובעקבות יריבות בינה לבין סידני על מי תזכה בתואר באופן קבוע נוצרה בירת אוסטרליה הנוכחית שהיא קנברה. בגלל הטופוגרפיה השטוחה שבעיר האקלים במלוברן בחודשי החורף קר יותר מאשר ערים אחרות ביבשת אבל אין זה מונע מימי הקיץ החמים להגיע גם ל-40 מעלות חום. אלה מכם שיגיעו לעבודה באוסטרליה בעיר מלבורן יכירו תיירים מכל קצוות תבל שפוקדים את העיר הזו כל ימות השנה. מלבורן היא ללא ספק אחת מהערים השוות ביותר לעבודה בחו"ל ואחת היפות ביותר באוסטרליה עם מגוון אטרקציות עצום של תרבות, ספורט, בילוי, פסטיבלים בינלאומיים, אומנות מודרנית ועוד.

מי אנחנו

אנו חברה שמפעילה כבר למעלה מחמש שנים נקודות מכירה ברחבי אוסטרליה. היינו בסידני, בריסבן, קנברה ועכשיו אנחנו פועלים בקניונים החזקים ביותר במלבורן. אנחנו חברה חוקית ולכן אנו מעסיקים אך ורק עובדים בעלי דרכון זר שהוא חלק ממדיניות ההסכם עם אוסטרליה או לחלופין כאלה שיש להם אישור עבודה ספציפי או ויזת סטודנט באוסטרליה.

תנאי עבודה במלבורן

כחברה חוקית אנו מעניקים לעובדים שלנו את סל התנאים הטוב ביותר שיש בשוק:
*מימון כרטיס טיסה.
*הבטחת הכנסה.
*תמרצים רבים.
* מימון וורקינג הולידי ויזה.
* עזרה בסיבסוד ויזת סטודנט.
*מענקי התמדה.
* ועוד בונוסים שווים במיוחד.

מה מוכרים במלבורן

כיוון שיש לנו בלעדיות מוחלטת על הקניונים ברחבי מלבורן יש לנו הזכות לבחור לעבוד עם מגוון רחב מאד של מוצרים כאשר המטרה העיקרית היא לאפשר לכל עובד שמגיע אלינו לבחור את המוצר שאליו הוא מתחבר הכי הרבה ואותו הוא מוכר בצורה הטובה ביותר.
מיישרי שיער - חנויות פתוחות יפהפיות של מגוון מוצרי טיפוח ועיצוב שיער כשאר מוצר הדגל הינו המחליק שיער המפורסם מבית קוריוליס. כמו כן בכל חנות אנו משווקים תכשירים וקרמים לשיקום השיער ומראה ברק.
מוצרי קוסמטיקה - אנו מוכרים מוצרי טיפוח וקוסמטיקה מבית המותג "אורו-גולד" מדובר במוצרי פרימיום ברמה גבוהה במיוחד ואיכות בלתי מתפשרים. המוצרים כוללים סדרת טיפוח לפנים, לגוף, לציפורניים וליין המוצרים המפורסם של אורו-גולד שנועד למניעת הזדקנות עור הפנים.
איפור מירנלי - איפור המיוצר ממרכיבים טבעיים בלבד מבית המותג היוקרתי "בלה פייר". 

מקצועיות

אנו מקפידים על רמה מקצועית גבוהה החל מהכשרה צמודה וליווי כל סוכן מכירות שלנו ועד לרמת הקניונים בהם אנו עובדים, נראות החנויות שלנו וההופעה הייצוגית של העובדים שלנו. אנחנו לוקחים את תחום העבודה באוסטרליה למקום הכי מקצועי שאפשר.

חוץ מכסף...

החיים באוסטרליה הם מדהימים וחלק בלתי נפרד מהעבודה במלבורן היא להרגיש את איכות החיים הבלתי מתפשרת של התושבים שחיים בה. כחברה חשוב לנו מאד לשמור על אווירה חמה ומשפחתית וזה בא לידי ביטוי ביציאות שבועיות, בילויים משותפים, קידוש כל יום שישי על חשבוננו, העבודה באוסטרליה היא חוויה בלתי נשכחת.
ההמלצה של יהל:

"הגעתי לפני חצי שנה לעבודה במלבורן ואני לא רואה את עצמי חוזרת בקרוב. עוד מאז שהשתחררתי מהצבא היה ברור לי שאני חייבת לנצל את העובדה שיש לי דרכון גרמני ולטוס לחוות עבודה בחו"ל. לא היה לי ברור שזה יהיה עגלות ולמען האמת לא ממש מתתי על הרעיון הזה. הסיבה היחידה שהובילה אותי לעבודה הזו הייתה אוסטרליה שלמי שלא יודע יקרה בטירוף!!! לא ממש אפשרי לחיות באוסטרליה ולבזבז קצת מרק לעבוד בחווה אפילו שזה נשמע חלומי זה לא באמת אפשרי ועבודה בעגלות היא בהחלט פתרון מעולה להצליח לשרוד את יוקר המחייה ולא להתקמצן על שום דבר. אוסטרליה מהממת נראה לי שאין בן אדם על הגלובוס שלא חושב ככה אבל ה עבודה באוסטרליה היא סיפור קצת אחר. אומנם זה כיף לא נורמלי לקום כל בוקר מול נופים עמוקים ויוצאי דופן אבל ברגע שעולים על העגלה זה לא ממש משנה אם אתה נמצא עכשיו בעבודה במלבורן או עבודה באנגליה כי עבודה בחו"ל במכירה בקניונים היא תמיד אותו דבר כמעט בכל מקום בעולם. לכולם יש עייפות מצטברת, אכזבות מלקוחות שהייתם בטוחים שקונים וכמובן את המילה "לא" שנשמעת בריפיט כל היום. אל תתנו לעובדה שמדובר באוסטרליה לגרום לכם לחשוב שהעבודה היא פחות קשה אבל היא בהחלט הרבה יותר ידידותית למשתמש. השעות יותר קצרות ויש יותר זמן לחיות מעבר לעבודה ולמען האמת בתור אחת שעבדה גם בארה"ב אין הבדל כזה משמעותי ברווח אפילו שעובדים פחות שעות. ללא ספק החברה שאני עובדת בה תורמת מלא לכל החוויה הזו, האנשים פה מדהימים, התחושה של המשפחתיות מורגשת תמיד ויש תמיכה והרבה מאד פרגון וזה חלק בלתי נפרד ממה שהופך את העבודה במלבורן עבורי לאולטימטיבית למרות הקושי והמרחק מהבית."


מעוניין בעבודה? לחץ כאן