שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ההמלצה של טל

ההמלצה של טל

נאן גובעבודה בקנדה עם חברת ההשמה פ

אז ככה אני בטוח שיתנו לאחד או שניים מהאנשים שבאים לראיון לקרוא את המכתב הזה אז אדבר בלשון הפונה למרואיין ואוסיף שאני לא משוחד והכל מרצוני הטוב.
דבר ראשון הגעתי לחברה הכי טובה שאפשר וזה מתבטא בהכל. מהיום הראשון שהגעתי אני רציתי גם לעשות כסף וגם להנות בחו"ל כמובן...אבל שורה תחתונה לעשות כמה שיותר כסף!!! כשאני הגעתי הייתה לי בחירה מסוימת לאזור שאני רוצה לטוס, אבל מאור וצוות פנאן ג’וב הנחו אותי למקום שהכי נראה להם שאני אסתדר (שזה בעצם נוגד את האינטרס שלהם בחלק מהמקרים, רק כדי שלך יהיה את ההכי טוב). לי התאים קנדה לפי דעתם, חששתי בהתחלה כן...אבל אני חייב להגיד קודם כל,הסר כל דאגה מליבך, מוטס יקר, כי כל מה שהבטיחו לי מילה במילה קרה והתממש. אני אישית התראיינתי אצל מאור שהוא לדעתי בחור שעושה הכל ואכפת לו גם אחרי ההגעה ליעד. הוא מתקשר, מגלה עניין ובודק שהכל בסדר. הוא לא שולח אותך ונעלם כי חשוב לו בכנות ולא בשביל הפרצופים.  הגעתי לדלסון מרקטינג קנדה ל- west edmonton mall, קניון עצום שתמיד מלא באנשים חולי קניות " שופוהוליק" קורים לזה כאן. בטיסה, אפילו שהייתה בעיה ופיספסתי אותה לא הלכתי לאיבוד, תמיד יש עם מי לדבר, אספו אותי ישר מהשדה ולכל אחד יש לו כאן חדר משלו. המנהלים: דביר, ערן ואמיר, כולם אחלה . הם מנהלים שדואגים להכל ושכמה שפחות תבזבז כאן כסף ותחסוך לעצמך, גם אם זה כולל הרבה ואני אומר הרבה יציאות מלאות והנאות על חשבונם!
הקליטה כאן ממש נתנה הרגשה שהגעת למקום הכי טוב שאפשר, אם זה לפתוח לך חשבון בנק מהשניה שנחתתי ואם זה "סוסיאל" שזה כמו ת.ז בארץ. מנחים אותך פה, מצמידים אותך לאנשים הכי טובים בהתחלה כדי שתלמד להיות סלייזמן כמו ההכי טובים ותעשה מספרים גבוהים כי זו המטרה בעצם שלך ושלהם ואני עושה משכורות שלא חלמתי עליהם בארץ. יש פה ים פינוקים וים הפתעות של מוטיבציה בעבודה.
ושוב לצוות פנאן ג’וב היקרים, דבר ראשון אני מודה לכם על כל מה שעשיתם בשבילי ורק הדאגה של מה הולך והרצון לשמוע מה חדש, מעלה את כל ההרגשה הטובה שנפלתי לידיים הכי טובות שאפשר כי אני יודע שכבר אחרי שטסתי אתם כבר לא מקבלים עליי קומישן :) אז אני כן מאד מעריך את הכנות!

טל סמוחה.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן