שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ההמלצה של בר

ההמלצה של בר

עבודה בקנדה בפנאן

מאור היקר
זה התחיל ביום חם למדיי בשלהי אוגוסט 2009, התקשרת אליי והזמנת אותי לבוא לראיון הכרות אצלכם בפנאן ג’וב והכל בשיא החברתיות והחום האפשריים. כך יצא שמבלי אפילו להכיר אותך נתת לי יחס חם וטוב ברגע שכף רגלי דרכה בפנאן ג’וב...
אז עם כוס מים קרים וחיוך רחב הזמנת אותי להיכנס למשרדך ומשם כל השאר היסטוריה.
אין מה לומר ידעת בדיוק איפה כדאי לי להשתלב בעבודה העתידית שלי בעגלות. עם איזה מוצר ובאיזו חברה. הצלחת להרגיע אותי ולפשט את כל הסיפור. אז נכון עגלות זה בארץ רחוקה אי שם מן המוכר והידוע, ונכון שאני טסה לבדי ואנחת בארץ זרה ואעבוד עם אנשים שמימיי לא פגשתי או שמעתי עליהם. אבל בזכותך מאור כל בועת חוסר הוודאות ואי השליטה בעיניינים הפכה להיות בועת מגן. הגנת עליי מפני רודפי בצע, קרימינלים והבטחת שאגיע למקום מבטחים גם אם הוא רחוק אלפי ק"מ מהבית. בגלל שאתה עושה את עבודתך נאמנה, באמת טסתי רגועה, עם לב מלא התרגשות. אני מגיעה למקום שיהיה הבית והמשפחה החדשים שלי לתקופה מאד ארוכה, ושידאגו לי שם ושפרנסתי תהיה מובטחת. יהיה לי שם ליווי צמוד ופיקוח, חברים חדשים וכמובן בית עם הסקה, כולנו יודעים שקנדה היא ארץ הקרח הנצחית.
האמת היא שעכשיו, אחרי שחזרתי מקנדה ואת לאחר 9 חודשי עבודה מפרכים אני באמת באמת באמת באמת צריכה להודות למי שפתח עבורי את הדלת הנכונה לכל העניין הזה של עגלות, כי דווקא משום שזה תחום כל כך פרוץ אפשר ליפול, אבל לא נפלתי, להפך נסקתי ובהחלט גם אני יכולה לומר שזאת הייתה תקופה טובה מאד בחיי, משפיעה ומכריעה. גדלתי והתפתחתי כבן אדם, למדתי על עצמי המון וכמובן מצאתי חברים מעולים ואהבה חדשה.

מאור היקר, באמת שתמשיך בפועלך, אנשים לא מבינים כמה שאתה טוב במה שאתה עושה ואיזו תחושת ביטחון ענקית אתה משרה, וזה הכי הכי חשוב.
כל מי שקורא ויקרא מכתב תודה והוקרה זה, דעו לכם שאתם ביידים טובות אצל מאור מישעלי ואל דאגה לא לקחתי שוחד על מנת לומר את הדברים.

בברכת המשך עבודה פוריה ומלאת ג’ובות, בריאות והצלחה בפעולתך
נשיקה וחיבוק
ממני
בר, ממעלה אדומים

נ.ב
לעולם לא אשכח את אותה נסיעה הבייתה מטורפת כשטסת עם האופנוע שלך על השוליים של איילון, זה נכון שהיה כיף אבל היה גם מפחיד...

מעוניין בעבודה? לחץ כאן