שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל


ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש לסגור לפני שעולים למטוס וטסים לחופשה לחו"ל או ל עבודה בחו”ל . גם אם החופשה היא רק יומיים, חייבים לבטח את עצמכם לגרוע מכל. אי אפשר לדעת לעולם מה יכול לקרות ולכן צריך להיות מוכנים לדבר הגרוע מכל. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חשוב כלכך מכיוון שאם קורה משהו, אתם תכנסו לחובות לכל החיים, ולא תוכלו לעמוד בכל ההוצאות הכרוכות בטיפול במצבכם. גם אם סתם התקררתם תוכלו לחסוך מאות דולרים בהוצאות על רופאים ותרופות. בנוסף לא תצטרכו להתעסק עם בירוקרטיות מיותרות ולהסתבך עם שפה זרה ומקום זר לגמרי. כל מה שעליכם לעשות הוא להפעיל את הביטוח.

בחירת פוליסה:

כמובן, בגלל שהנושא הזה הוא חשוב מאוד, ישנם המון מתחרים שירצו לבטח אתכם. מה שמבטיח לנו מחיר זול יחסית ותחרות ענקית בין החברות השונות. לפני שתבחרו את החברה הכי גדולה ומפציצה בדקו את השורות הקטנות. לא תמיד החברות הגדולות מציעות את הפוליסה המשתלמת ביותר. קחו לעצמכם זמן לבדוק את החברות הקטנות דרך האינטרנט. הן בד"כ זולות יותר ומציעות פוליסות יותר אטרקטיביות מבחינת מה הם מציעים. וודאו היטב מה אתם באמת צריכים ומה מנסים לדחוף לכם בכדי להגדיל את המכירה. יש לציין שישנן חברות אשראי שמציעות ביטוח לחו"ל בחינם עם הוצאת הכרטיס. בדקו זאת מול חברת האשראי שלכם.

הפעלה בהתאם לצורך:

את הביטוח הרפואי יש להפעיל מיום הטיסה עד יום לאחר הנחיתה בארץ. בכדי שלא יהיו בעיות מיותרות. וודאו שקיבלתם מספר פוליסה ושנשלח אליכם למייל ההסכם. קחו עמכם את מספר הטלפון של החברה ושאלו בדיוק לאן מתקשרים בשעת צרה. אל תהיו נאיבים חברות הביטוח יבדקו כל תביעה וינסו למזער כמה שיותר את הנזקים. בכדי להוכיח את המקרה המסוים שלכם, הביאו הוכחות חותכות כדי שלא תיווצרנה בעיות לשווא. צלמו את המקרה והביאו טפסים שתומכים בכל מקרה שהוא רק כך תקבלו את כל מה שמגיע לכם.

לסיכום...

נושא זה הוא חשוב מאוד. גם אם הביטוח יוצא לכם יקר ואתם חושבים שזה מיותר, עשו זאת. זה לא נורא לשלם את ה 2 – 5 דולר ליום לשעת צרה. זה יחסוך מכם המון כאבי ראש והתעסקויות מיותרות, תוכלו לטוס לחו"ל, לטייל, להגיע ל עבודה בחו"ל או סתם לנפוש ולעשות הכל בראש שקט.


מעוניין בעבודה? לחץ כאן