שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מידע שימושי לטיסה

מידע שימושי לטיסה

מידע שימושי לטיסה:

עוד שבוע ליום הגדול, אתם עולים על הטיסה של החיים שלכם, הטיסה שתיקח אתכם ליעד הנחשק שעליו חלמתם כל כך הרבה זמן, אתם תעלו לטיסה ותתחילו את מסעכם אל החוויה שתשפיע עליכם בצורה הכי משמעותית ושתשנה משהו בכם, זה יהיה המסע שלכם לחופש, בלי כאבי ראש, בלי מחויבות או דאגות. הטיול שלכם.
לפני הטיסה יש הרבה הכנות ולא כדאי לשכוח דברים שבסוף תגלו שהם דיי חשובים, לכן קיבצנו פה מידע שימושי לטיסה, לנוחותכם:
1. לא לשכוח לסגור ביטוח לחו"ל, זה אחד הדברים היותר חשובים שאסור לשכוח ושכדאי לסגור מראש. ישנן הרבה חברות שמספקות ביטוח לחו"ל במחיר לא גבוה כל כך, איתו תוכלו לטייל בלי דאגות מיותרות, על כל בעיה רפואית תהיו מסובסדים ולא יהיו לכם הוצאות גדולות בכל מה שקשור לבריאות.
2. כדאי להמיר את הכסף שלכם מראש, למטבע של המדינה אליה אתם טסים, ואם זה לא אפשרי אז לפחות לדולרים. לא תרצו להמיר את הכסף שלכם בשדה תעופה כי הם גובים שם עמלה מאוד גבוהה, חבל לא לחסוך את הכסף הזה ולהוציא אותו על משהו יותר משתלם.
3. כדאי להוציא כרטיס אשראי בינלאומי. אל תסתובבו עם יותר מדי מזומנים עליכם, לא חסרים עבריינים בעולם שקופצים על תיירים שמסתובבים עם הכל עליהם. תיקחו אתכם כסף התחלתי, ומה שתצטרכו תוכלו להוציא מכל כספומט בחו"ל.
4. תיקחו אתכם מגזינים/ספר לטיסה, אתם תגיעו לשלב בטיסה שלא תדעו מה לעשות עם עצמכם מרוב שיעמום, ולכן חומר קריאה יכול להעביר את הזמן בצורה מהירה ויעילה! בנוסף כדאי להביא איזה חטיף או משהו קטן לאכול, אל תסתמכו על האוכל של המטוס ב100%.
זה בעצם הדברים הבסיסיים של המידע השימושי לטיסה שלכם. תבדקו שיש לכם הכל, שלא שכחתם את הדברים החשובים וכמובן, שנפרדתם כמו שצריך מהמשפחה והחברים שמחכים לכם בארץ

מעוניין בעבודה? לחץ כאן