שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מה לא לוקחים במזוודה לעבודה בחו"ל

מה לא לוקחים במזוודה לעבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל- מה לא להביא במזוודה:הרבה אנשים חושבים שבגלל שהם טסים לתקופה ארוכה של כמה חודשים ויותר, הם צריכים לארוז עכשיו מזוודה של דברים לחצי שנה. לא, אתם לא צריכים מאות בגדים ויש כל כך הרבה דברים שכדאי לוותר עליהם שלא תסחבו סתם, עשינו לכם כאן רשימה של דברים שכדאי ולא כדאי לקחת במזוודה.

מה לא לקחת במזוודה:

  • דבר ראשון, אל תיקחו מוצ’ילה (תיק גב של טיולים), אתם הריי לא הולכים לטייל באמת, תיקחו מזוודה נוחה לסחיבה עם גלגלים, שיהיה לכם נוח לסדר בה את הבגדים ואת האביזרים שלכם, אתם מגיעים לבית חדש ולא תזוזו ממקום למקום כמעט בכלל אז שיהיה נוח! ושהמזוודה תהיה גדולה, לא משהו צפוף, אתם תעשו הרבה קניות!!! שיהיה להם מקום.
  • אל תגזימו עם הבגדים!!!! תיקחו הרבה תחתונים וגרביים, אבל אתם לא צריכים 10 זוגות ג’ינסים ו30 חולצות וגופיות. תארזו את הבגדים שאתם הכי אוהבים, בגד ליציאה, בגד חם וכמה מכופתרות לעבודה. אל תיקחו מעילים, אל תיקחו הרבה נעליים, אל תיקחו שמלות מגונדרות/חליפות מפוארות. חבל על המקום, את כל מה שתצטרכו תוכלו לקנות במקום אליו אתם הולכים!!! אתם מגיעים למקומות עם מבחר מטורף של בגדים ותמצאו מציאות!!!!
  • אל תביאו שמיכת פוך וכרית. תיקחו רק את הסדין וציפית. יספקו לכם שמיכות, כריות וכל מה שתצטרכו. שוב – חבל על המקום!!!!
  • אל תביאו את הספיצ’ים או כל מה שקשור ל עבודה בחו"ל אתכם במזוודה, זה סתם יגרור שאלות מיותרות בשדה תעופה, גם אם אתם הולכים לעבוד חוקי. חבל עכשיו להסתבך עם חקירות ודברים מיותרים עם רשויות ההגירה בשדה.
  • אל תביאו דברים יקרים מדי – כמו תכשיטים שקיבלתם בירושה מסבתא שלכם, דברים יקרי ערך שאין להם תחליף. אתם בכל זאת טסים לחו"ל, ולפעמים דברים נשכחים או נאבדים. חבל לאבד כאלה דברים בחו"ל. אתם לא תצטרכו באמת את החפצים האלה שם.
  • אל תביאו יותר מדיי כסף מזומן. בסוף תיתקעו איתו. הכי טוב להחליף סכום סימלי למטבע של המדינה אליה אתם הולכים, ולהביא כרטיס אשראי בינלאומי אם תצטרכו מזומן. ואם כבר החלטתם לקחת כסף, שיהיה צמוד אליכם ביחד עם הדרכון ועם המסמכים החשובים!

בסופו של דבר, תחשבו שאתם עוברים עכשיו למקום חדש, אתם תחיו בבית חדש, אבל זה לא איזה טיול הישרדות ואתם חייבים להביא איתכם את כל הבית שלכם בשביל שלא יהיה לכם חסר כלום. מקסימום אם שכחתם משהו, תוכלו לקנות חדש וגם ביותר זול רוב הסיכויים אז אל תילחצו משטויות.
תיקחו אתכם רק את הדברים החשובים שלהם אתם זקוקים בחו"ל. וכמובן שאתם תביאו גם מתנות למשפחה ולחברים, ובטוח שתרצו לקנות איזה בגד יפה עם כל ה"סיילים" שיש בחו"ל אתם עוד תשלחו איזה חבילה או שתיים לארץ אז בלי לחץ.

מה לקחת במזוודה:
1.כרטיס אשראי בינלאומי.
2.מחשב נייד (שלא תצטרכו לחכות לתור שלכם במחשב בדירה).
3.כסף התחלתי.
4.פלאפון פתוח לחו"ל.
הדבר הכי חשוב שתוכלו לעשות כשאתם מתכוננים לנסיעה הזאת, הוא שתכינו את עצמכם מנטלית כמו שצריך, אתם עכשיו הולכים להחיל דף חדש, אתם תעברו לבית חדש ותעברו חוויה מאוד מאתגרת, תתכוננו לחיות בצורה עצמאית, להכיר אנשים חדשים ולהסתדר בכוחות עצמיכם לראשונה.
והכי חשוב שלא לשכוח להביא במזוודה – מצלמה. אתם עוד תרצו להסתכל אחורה ולהזכר ברגעים שאתם עומדים לעבור, תרצו להיזכר בחוויות, במקום ובאנשים. תצלמו כמה שיותר!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן