שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בקנדה - לוקסמי'ת

עבודה בקנדה - לוקסמי'ת

העבודה בקנדה מתרחבת עם השנים ופשוט הופכת להיות מבחינת ההיצע שלה יותר ויותר דומה לזו שבארה"ב. כידוע העבודה בקנדה היא לא החלוצה של העבודות החו"ל, אלא הכל התחיל עוד בארה"ב הברוכה שדרכה נפרצו כל הסכרים אל עבר מדינות אחרות בהן נמצאת גם העבודה בקנדה, אירופה, אוסטרליה, דרום אפריקה כו’...

אופי העבודה בקנדה

עבודת המנעולנות פופולרית לא רק כעבודה בקנדה או בארה"ב, אלא בכל העולם. בישראל העבודה הזו ידועה גם כן. העבודה עצמה היא פריצת דלתות, כמובן בבקרה וברשות של הלקוח. לכל אחד מאיתנו בחייו הזדמן להזמין את הפורץ- מנעולן כדי לאפשר לנו להיכנס לרכב או לבית ולא רק בעבודה בקנדה. למנעולן ישנם את הכלים הנדרשים על מנת לתאם את עצמו עם כל דלת שקיימת ולרוב המנעולנים שמצטיירים כמושיעים לכל דבר מקבלים על העבודה שלהם בנוסף לשכר הטרחה גם בונוס רציני שבא לידי ביטוי בטיפ שמן מהגברת/ הגבר המרוצה. בעבודה בקנדה ובכלל הטיפים על הפריצה הם מאוד גבוהים, ללא ספק העבודה הזו מאוד מספקת.

סוגי עבודות בקנדה

העבודה בקנדה מקוטלגת לכמה נושאים ותתי נושאים. אם זה בעגלות שבהם העבודה בקנדה מתמקדת בעיקר במכירת איפור- לרוב זהו איפור מינראלי, בשלל צבעים וגוונים עם ליין של מוצרים טיפוח לפנים, והכל מחומרים טבעיים בלבד. דבר נוסף הנמכר בעגלות בעבודה בקנדה הוא מוצרי ים המלח אשר הוכיחו, מוכיחים וכנראה גם יוכיחו את עצמם לאורך כל הדרך, הם בעצם המוצרים איתם החל כל עניין המכירות של העגלות בקניונים, מוצרי ים המלח מתמקדים בעיקר בכל מה שקשור לטיפוח הפנים הגוף והציפורניים, וכמובן לא נשכח ליין נוסף ודי חדש בעבודה בקנדה- המיישרים, אותם מיישירים שיש לנו בארץ, רק שבעבודה בקנדה ובכל העגלות ברחבי העולם המוצר הרבה יותר פופולרי ואליו גם מצטרפים כל המוצרים הנלווים לשיער מושלם. מעבר לעגלות שיש בעבודה בקנדה ישנה גם עבודת האופר- שהיא בעצם להיות נני של ילדים במשפחה עשירה כלשהי, עצם העבודה מתמקדת בתחזוקת הבית ונקיונו וגם בטיפול הילדים. ישנו גם את ה"מובינג"- עבודת ההובלות/ סבלות. שגם עבודה זו כמו כל הרשימה למעלה מלבד העבודה בקנדה יש אותה גם בארץ, רק שבחו"ל בעבודות שכאלה מרוויחים פי 3 יותר. עבודת ה"מובינג" הנה בעצם הובלת סחורה ביתית, אשר פועלת בעיקר במעברי דירה. העבודה בקנדה במובינג מאוד מתגמלת אך גם מאוד קשה, כי כל היום צריך לסחוב דברים כבדים ולהעביר אותם ממקום למקום גם כשתנאי השטח לא מאפשרים זאת, אך גם עבודה בקנדה בסגנון זה מאוד רווחית ומשתלמת, וכמובן לא שכחנו את הלוקסמית’ שכן תופסת מקום בעבודה בקנדה.

סדר יום בעבודה בלוקסמית’

כמובן שבכל עבודה, לא משנה אם היא העבודה בקנדה, סינגפור או בעזה תמיד יהיה לכם את הבוס שלכם שאחראי עליכם, כל בוס עם הכללים והתנאים שלו. הסדר יום שלכם בעבודה בחו"ל הוא לא שגרתי ובעצם היום שלכם מוגדר לפי כמות האנשים אשר קוראים לכם על מנת להושיע אותם. לפי דעתי זו העבודה הכי ראש קטן מבין העבודות שפירטנו כאופציה לעבודה בקנדה. כל היום שלכם עובר יחסית בשנטי וברגע שאתם קרואים על ידי כמה אנשים אומללים שמבקשים עזרה, אתם נחלצים לעזרתם, פורצים את מה שפורצים, מקבלים את מה שמקבלים וממשיכים הללאה לעוד לקוח מרוצה שתכירו בזמן העבודה בקנדה.

יתרונות וחסרונות

נתחיל בזה שהעבודה בקנדה במנעולנות, לוקסמית’, לרוב, היא פחות רווחית מהעבודה בעגלות, מבחינת ההכנסות והכסף שעושים, אין מה לעשות זו עובדה שטח. מה גם שאתם אחראיים לעצמכם, מה זאת אומרת שאתם מתחזקים בזמן שהותכם בעבודה בקנדה את כל הציוד שאיתו אתם עובדים ומה גם שאתם אלו שצריכים לדאוג לדירה בה תחיו ולכל מה שכרוך בזה במשך כל זמן העבודה בקנדה בתפקיד זה, מצד שני אתם שמובן מסויים אדונים לעצמכם במשך העבודה בקנדה ורוב היום שלכם פנוי, מה שאומר שאתם צריכים להיות בעלי הקשבה עצמית מאוד גבוהה וחוש ארגון, העבודה הזו היא גם הרבה יותר קלילה מאשר העבודות האחרות שהעבודה בקנדה מציעה.

בסופו של דבר כל אחד עושה את השיקולים שלו בעבודה בקנדה, ולי נותר לאחל המון הצלחה.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן