שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה באבטחה

עבודה באבטחה

כל כך הרבה אופציות לעבודה בעולם קיימות כיום בשוק. כל פורטל אינטרנט שקשור לעבודות בחו"ל מציג מגוון אינסופי של עבודות מתחום המכירות, מנעולנות, קוסמטיקה, הובלות ואבטחה. רבים מהצעירים שרוצים לטוס לעבודה בעולם הינם משוחררי יחידות קרביות בצבא ולכן עבודה בחו"ל כמאבטחים הינה פתרון אידאיגלי עבורם. אפשר להתייחס לעבודה כזו כטיול לכל דבר, זוהי העבודה בחו"ל המבוקשת ביותר שמאפשרת לטייל, לראות עולם וכל זה בתנאיי עבודה משודרגים במיוחד. ישנן סוגי אבטחה שונים בעבודה בעולם, מאבטחת אישים, מקומות, ספינות ועוד...

אופי העבודה:


עבודה בחו"ל בתחום זה ניתן למצוא בכל מקום בעולם, אין זה משנה אם תטוסו לעבודה באבטחה באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, אוסטרליה, קנדה, מזרח אסיה או בכל מקום אחר, התנאים לעבודה באבטחה זהים בכל מקום: דירות מגורים מסודרות ע"י החברה בה תעבדו, ארוחות מסובסדות, ימי מנוחה ושעות פנאי בהתאם לסידור העבודה. יחסית לסוגי עבודה בעולם אחרים עבודה בחו"ל בתחום האבטחה בעלת שכר טוב לעומת הארץ אבל לא מדובר בשכר גבוה במיוחד לעומת עבודות בעולם אחרות כגון מכירות, היתרון הגדול הוא שההוצאות נמוכות מאד ולעיתים אפסיות. רבים מהצעירים שרוצים לטוס לעבודה בעולם חוששים מהאנגלית, ובכן בעבודה בחו"ל בתחום האבטחה אין שום צורך לדעת אנגלית יותר מרמה בסיסית, לא צריך לדבר, צריך רק לחייך ולאבטח..זהו.

אבטחה במקום קבוע:

כמו שכבר נאמר ישנן תצורות שונות ומגוונות ל עבודה בחו"ל בתחום האבטחה, אחת מהן היא להיות מאבטח המוצב במקום אחד או מס’ מקומות שונים אך באותה המדינה. עבודה בעולם באבטחה במקום קבוע המבוקשת ביותר הינה בחברות תעופה, מאבטחים סמויים במטוסי אל על וכדומה. כמו כן יש אלטרנטיבות עבודה בעולם כמאבטחים בשגריריות וקונסוליות ישראליות בעולם או כל מיני מוסדות שקשורים לקהילות יהודים או עסקים ישראליים פרטיים בחו"ל. עבודה בעולם כמאבטח במוסדות אלו מאפשרת תנאים יציבים וקבועות, אם כי שעות העבודה משתנות אחד לאחר. יש סוגי עבודה שמצריכים הקפצות לא צפויות ויכללו גם נסיעות וטיסות, וישנם מקומות ששעות העבודה הינן קבועות ע"פ סידור שנקבע מראש. בסוג זה של אבטחה בעבודה בעולם ברוב המקרים ישנן דרישות של כושר גופני טוב ונסיון רלוונטי צבאי או אזרחי.

אבטחת ספינות:

תחום פופולארי מאד בסוגי העבודה בעולם הוא אבטחת ספינות. צעירים רבים שואפים לעבוד בעבודה זו כיוון שזוהי דרך מעולה לראות עולם, להכיר תרבויות שונות, לפגוש תיירים מכל מקום בגלובוס וללמוד מנטליות אחרת מזו של הישראלים.תנאי השכר בעבודה מסוג זה הינם מעולים והוצאות המחייה שואפות לאפס. הנוסעים בספינה מתייחסים למאבטחים ביחס חם ונדיב כיוון שהם שומרים ומגנים על בטחונם. בעבודה בעולם באבטחה של ספינות לא שכיח להיתקל במצבי חירום פתאומיים כיוון שמדובר בספינות נופש, ושיט תענוגות מפנק שגם המאבטחים זוכים להתענג ממנו. העבודה היא שגרתית ברוב המקרים וישנם נהלי ביטחון קבועים. מה שודרשת עבודה בחו"ל באבטחת ספינות זה בעיקר יחסי אנוש טובים, כושר גופני, יכולת עבודה בצוות ולעיתים יכולות פקידות על צוות האבטחה תלוי באופן העבודה בעולם ובמשרה שקיבלתם.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן