שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחו"ל במכירת ציורי שמן

עבודה בחו"ל במכירת ציורי שמן

מכירות ציורי שמן:

העבודה בחו"ל בציורי שמן היא דבר שונה לגמרי משאר העבודות בהם תוכלו לעבוד. המטרה העיקרית שלכם היא למכור ציורי שמן שמכונה מסוימת במזרח הרחוק דואגת למשוך את את הקווים בתמונות כאילו התמונה צוירה ע"י ידי אדם והתפקידכם כמו בכל עבודה בחו"ל היא למכור את המוצר "הייחודי" שאתם סוחבים עליכם, שמסתובב לו בעוד מאות עותקים עם חבריכם לעבודה. אתם בעצם עובדים בעבודה בחו"ל מסוג זה בשיטת ה"דור טו דור" אשר בחלק מהמקומות בעולם זו מכירה לא חוקית בעליל.  "דור טו דור"- שיטת מכירות מתחכמת של אנשים שלרוב אין להם הכשרה מקצועית אשר באים אל סף דלתכם בבית או במשרד ומציעים לכם לכם לקנות מוצר שלהם, אל תטעו, לא כל מי שמגיע אליכם הוא אכן נוכל, רק הזהרו. 

סדר יום בעבודה:

הבוקר מתחיל בתדריך שעושה לכם ראש הצוות. בשעה 9:00 בערך אתם מגיעים למרכז העיר מדוגמים מאלף ועד תו בלבוש שלכם- תמיד צריכים להיות לבושים היטב, במיוחד כשעובדים במכירות ובמיוחד כשהמכירות היא בעבודה בחו"ל, שם כל עובד זוטר שומר על היי קלאס מאוד גבוה.
נוהרים עם האנשים ומנסים לעלות לאחד מהבניינים שבסביבה, ישנם הרבה מכשולים בדרך, אם זה השומר בכניסה, אם זה הקוד גישה, אם זו המשטרה וכו’... אתם חייבים למצוא את הדרך השקופה והקלה ביותר כדי להגיע לאחת הקומות, כי אין מה לעשות אתם חייבים למכור כדי לעשות את הכסף שלכם ב עבודה בחו"ל . ברגע שסוף סוף הגעתם לאיזשהו משרד עליכם לעבוד קודם את הפקידה, חשוב לי להזכיר ולציין שהעבודה בחו"ל תמיד מתחילה באנרגיות חיוביות, ורושם ראשוני הוא החשוב ביותר, ברגע שנתפסתם בעיניו של לקוח בצורה לא טובה, יהיה לכם מאוד קשה לסדר את המצב לטובתכם. אם במידה ועברתם את המכשול הבא שמופיע בדרככם בעבודה בחו"ל מסוג זה- הפקידה, אתם על דרך המלך. מיד לאחר הכניסה למשרד הסיכויים שתמכרו ללקוח הפוטנציאלי עולה לכ80%, בהרבה מקומות בעולם אנשים הם חובבי אומנות מושבעים ומוכנים גם לשלם והרבה על יצירות שהם מתחברים אליהם. אתם מדברים על הציור לעומקו ולרוחבו ובעצם מייחצנים אותו. כמו בכל עבודה בחו"ל אתם צריכים לגרום ללקוח את התחושה שניתן לסמוך עליכם ושאתם יודעים מה אתם אומרים. ברגע שנכנסתם אל תוך ליבו של הלקוח גם המכירה בעבודה בחו"ל מוצאת את דרכה לשם. במידה והלקוח קנה את הציור מציעים לרוב גם מסגרת.

לאחר שמכרת ללקוח מרוצה אחד ממשיכים לעוד לקוח הבא וכן הלאה... העבודה מתנהלת לבד, רק אתם והבלוק ציורים שלכם, ברוב החברות המוכר הוא אדון לעצמו והוא זה שמנהל את סדר יום העבודה שלו. עובדים בעלי משמעת עצמית יסתדרו עם זה, כאלה שזקוקים לעידוד לעיתים קרובות יפלו בעבודה בחו"ל מסוג זה מהר מאד.
בסביבות השעה 17:00 אתם עוברים לשלב ב’ של העבודה ומתחילים עם בתים פרטיים, כל החוקים הנכללים עם המשרדים נכללים גם כן בבתים, עובדים בערך עד השעה 20:00 וחוזרים למגורים שבהם אתם שוהים בזמן העבודה בחו"ל.


מעוניין בעבודה? לחץ כאן