שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בארה"ב - ברוכים הבאים לוושינגטון

עבודה בארה"ב - ברוכים הבאים לוושינגטון

עבודה בארה"ב - ברוכים הבאים לוושינגטון:הבית הלבן, המוזיאונים, הפארקים, הקפיטול אלו רק חלק מאוד קטן מכל האפשרויות שהעבודה בוושינגטון תיתן לכם. העבודה בארה"ב מומלצת לכל איש ואיש שחושב שהוא מסוגל לעמוד בזה, אבל וושינגטון מציעה תרבות שאף מקום אחר לא יכול להציע, ראיתם את העיר הזו בכל כך הרבה סרטים, שמעתם עליה כל כך הרבה דברים, החדר הסגלגל שממנו יוצאות הבשורות הרעות, האגף המזרחי שממנו הנשיא מודיע בשורות טובות ומשמחות, הכל קורה בוושינגטון די.סי. זו עיר שמספקת מעבר לשאר מקומות העבודה בארה"ב במישור התרבותי וחולי התרבות שבנינו יהנו ממנה יותר בטירוף!

עבודה בארה"ב - קצת על העיר וושינגטון:


אומנם ה עבודה בארה"ב מוצעת בכל סטייט וסטייט ובכל חור וחור אבל מי שימצא עבודה בוושינגטון, עומד לחוות הלם תרבותי שלא מהעולם הזה. וושינגטון היא עיר הבירה של ארצות הברית, היא קרויה על שמו של ג’ורג’ וושינגטון (הנשיא הראשון של ארה"ב) ודי.סי זה בעצם קיצור שם המחוז שבה היא ממוקמת - דיסטריקט אוף קולומביה, היא ממוקמת על הגדה הצפונית של נהר הפוטומק וגובלת במדינות וירג’ינה ומרילנד. יש בעיר קצת יותר מ600 אלף תושבים ובמהלך שבוע העבודה האוכלוסייה עולה על מיליון תושבים שמגיעים אליה מהפרוורים שמסביבה. בעיר יש יותר מ-170 שגרירויות של מדינות מכל העולם, כן, כן, גם שגרירות ישראל יושבת שם. חלק מהאירועים החשובים ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית קרו בעיר הזו, רצח אברהם לינקולן, נאומו של מרתין לותר קינג "יש לי חלום" ופרשת ווטרגייט הם רק קמצוץ קטן מכל אותם האירועים.

בחירת אזור לעבודה בארה"ב:


אם החלטתם לטוס ל עבודה בחו"ל והחלטתם שהעבודה בוושינגטון היא בול בשבילכם תצטרכו להיות מוכנים לכמה דברים. קודם כל, תתכוננו לעבוד קשה, האוכלוסייה בוושינגטון היא אוכלוסייה עובדת, ועסוקה, אנשים מתרוצצים כל היום ולכן על מנת לתפוס את תשומת לבם עליכם להיות חדים וממוקדים, מעבר לזה שאם כבר הצליח לכם ותפסתם מישהו שמוכן להאזין תהיו סמוכים ובטוחים שיש לו כסף לשלם על כל מוצר שתנסו למכור לו, הבעיה העיקרית היא יצירת הקשר הראשוני עם הלקוח. אבל זה נכון גם לגבי כל אזור עבודה אחר. וושינגטון היא עיר שמי שמגיע אליה חייב להיות רציני ובאמת לבוא בשביל הכסף, מדובר פה על אנשי הקפיטול שיכולים לצאת להפסקה קצרה בקניון ואתם עוד עלולים להיתקל בנשיא ארצות הברית ובגברת הראשונה, אם איתם לא תהיו רציניים, אז עם מי כן?

עבודה בארה"ב - עושים כסף, עושים חיים:


לכל עבודה בארה"ב יש את היתרונות והחסרונות שלה, אזורי הבילוי הליליים שבהם תיתקלו בתקופת העבודה בוושינגטון הם קצת פחות מגניבים ושיקים מניו יורק לדוגמה, אבל עדיין, אם תכירו את האזור שבו אתם נמצאים לא תיתקלו ביותר מדי בעיות של מציאת פאב או מועדון בסביבת העבודה. אחד הטרנדים השולטים בחיי הלילה של וושינגטון הוא למעשה מועדוני הבלוז והג’ז שנמצאים בעיקר באזור שדרות ויסקונסין וברובע ג’ורג’טאון. אלו מכם שיתעניינו פחות בבילוי לילי ויותר בבילוי ליום החופש ימצאו את וושינגטון כאזור מעולה לעבוד בו, את ימי החופש שלכם תוכלו להעביר בפארק הפוטומק, או בביקור במוזיאון המדע והחלל לדוגמה ואל לנו לשכוח את אלו שיעדיפו לבלות את יום החופש שלהם בדירה, בשינה עמוקה עד שעות הצהריים המאוחרות וצפייה בטלוויזיה הכל כך איכותית שארצות הברית מציעה לנו :)

ולסיכום:


אין ספק שבעוד העבודה בארה"ב קורצת לכולנו, העבודה בוושינגטון מדברת יותר לאנשים מאוד ספציפיים שבאים במטרה קצת שונה מאלו שרוצים להתפרע בערים המרכזיות, אף על פי שזו עיר הבירה, וושינגטון היא לא בעלת האופי של אותן ערים גדולות, לא מבחינת גודל האוכלוסייה ולא מבחינת תרבות האנשים. מי שיהיה מודע לזה ובכל זאת יבחר בה כעיר היעד שלו לתקופת העבודה בארה"ב יווכח לגלות שלמרות הפנים הרציניות שהעיר מציגה בהתחלה, היא יכולה להפוך לבית חם ומקום אהוב שאותו תמיד תזכרו לטובה! בקיצור, שווה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן