שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה באירופה - ברוכים הבאים לגרמניה

עבודה באירופה - ברוכים הבאים לגרמניה

עבודה באירופה - ברוכים הבאים לגרמניה:


זה לא סוד שצעירים רבים טסים לכל קצוות הגלובוס בשביל עבודות שיוכלו להרוויח בהן הרבה מאוד כסף, בזמן קצר. גם עבודה באירופה נהייתה מוקד לישראלים שהבינו שלטוס למדינה בשביל עבודה לא חייב להיות עסק יקר וטיסה ארוכה ומייגעת.
עקב המצב הכלכלי באירופה בשנים האחרונות, הישראלים הבינו שלא כל עבודה באירופה תהיה באמת משתלמת, ורק במדינות מסויימות באמת משתלם לעבוד ובהם יהיה פוטנציאל כלכלי אמיתי בשביל להרוויח את הכסף שהם כל כך רוצים.
אחת המדינות היותר מומלצות בעבודה באירופה, היא המדינה שמחזיקה את הכלכלה האירופאית, מדינה שאחוז האבטלה הוא מהנמוכים בעולם והקניות בה הם מהיקרים והאיכותיים בעולם, ניחשתם נכון, הכוונה היא לגרמניה.
אז למה כדאי להגיע לעבודה באירופה דווקא לגרמניה? יש כמה סיבות:

עבודה באירופה - מצבה הכלכלי של גרמניה:


כשאתם טסים לעבוד בעגלות, הדבר הכי חשוב הוא האוכלוסיה לה אתם מוכרים. רוב המוצרים הם יחסית יקרים ומדינות שבהן אין אוכלוסיה שמרוויחה שכר יפה, אין טעם לעבוד בה בכלל. הגרמנים זה עם שחי חיי מותרות. אורך החיים שלהם מאוד יוקרתי ומרכזי הקניות בגרמניה הם מהמפוארים והגדולים בעולם. לכן, ה עבודה באירופה שתהיה משתלמת ביותר עבורכם מבחינת איכות האוכלוסיה היא בגרמניה.

עבודה באירופה באזור לא חרוש:
גרמניה נחשבת למדינה כל תחום העגלות הוא תחום בתולי. ישראלים רבים חוששים מפער השפה הגרמנית ולקח זמן עד שישראלים הגיעו לגרמניה בשביל לבחון את עניין העגלות. זה אומר שהגרמנים מאוד פתוחים, קל לעצור אותם, הם לא רגילים ליחס אישי כל כך ממוכרים והפעולה שנהייתה האתגר הגדול בארה"ב ובקנדה שהיא פעולת העצירה, זהו הדבר הפשוט ביותר ב עבודה בחו"ל ביעד כמו גרמניה.

עבודה באירופה - הכי קל"ב שיש:


אחת הסיבות לכך שעבודה באירופה מושכת ישראלים רבים, היא הקרבה לארץ שלנו. גרמניה נמצאת במרחק של 4 שעות טיסה, מה שאומר שהמחיר בהתאם. ניתן לחסוך הרבה כסף בטיסה קצרה כזו ותוכלו לתת גיחות לארץ, אם יש אירוע או שסתם מתגעגעים למשפחה. עוד פריבילגיה מדהימה למי שקשה להיות רחוק מדי מהאהובים שלו.

עבודה באירופה - תרבות, אופנה ואלגנטיות שפשוט לא נגמרת:גרמניה היא מדינה מרתקת, עיר הבירה של גרמניה היא ברלין המפורסמת. לאוהבי המסיבות, תמצאו בברלין את המועדונים הפרועים ביותר בעולם, מחתרתיים וטרנדים. לחובבי האופנה, ברלין היא בירת אופנה רצינית, תוכלו לעשות קניות בחנויות ייחודיות שנמצאות רק שם. גם תרבות לא חסר, מוזיאונים, גלריות, תיאטרון וקונצרטים הם דבר שגרמניה מפורסמת בהם. גם לאוהבי הטבע לא חסרות אטרקציות. מחוץ לעיר תוכלו לטייל בטבע הירוק, למצוא יערות מסתוריים, אגמים גדולים וגם הרים מושלגים בחורף, מה שאומר שגם הסקי בגגרמניה הוא מהאיכותיים שקיימים.

עבודה באירופה - לכל מטבע יש שני צדדים:בנתיים הכל נשמע טוב נכון? כמובן שלכל דבר יש גם צד פחות טוב. העבודה בעגלות היא עבודה מאוד קשה פיזית ומנטלית. 11 שעות על הרגליים זה דבר שצריך להתרגל אליו, לוקח זמן עד שרואים את הכסף שאתם מרוויחים וזה יכול לשבור מאוד בקלות. מה שמקשה עוד יותר על הקליטה במקום זה השפה. גרמניה היא לא מדינה דוברת אנגלית שפת אם, לכן אתם חייבים להיות פתוחים ללמוד מילים בגרמנית. לא תוכלו באמת להתפתח בצורה מלאה בלי לנסות לקלוט את הספיץ’ בגרמנית. לאחר שעברתם את האתגר הזה, תוכלו לעשות הכל.
בנוסף, העם הגרמני ידוע באדיבותו, הם אנשים פשוטים סה"כ, שאוהבים לחיות טוב, לשתות הרבה, לצאת לבלות ולבזבז כסף. הם אוהבים ישראלים במיוחד, וכן, הקשר שיש להם עם מדינת ישראל משפיע מאוד על הרגישות שיש להם לעם שלנו.

עבודה באירופה - לסיכום:
לסיכום, עבודה באירופה התחילה להיכנס לתודעת הישראלים ב10 ששנים האחרונות, אך ישראלים רבים חוזרים לארץ לאחר כמה חודשים עם זנב בין הרגליים כי הם לא עשו את הבדיקות המתאימות – מה המצב הכלכלי במדינה? מהי תרבות הצריכה ל האוכלוסיה? האם המוצר מצליח באותה מדינה? חשוב לבדוק את הדברים לפני, לכן אם אתם מתעקשים לטוס לעבודה באירופה, המדינה המתאימה ביותר והפוטנציאלית ביותר עבורכם היא גרמניה.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן