שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בארה"ב - ברוכים הבאים לשיקגו

עבודה בארה"ב - ברוכים הבאים לשיקגו

שיקגו היא העיר הגדולה ביותר במדינת איילינו הממוקמת בצפון- מרכז ארצות הברית. איילינו גובלת בויסקנסון ואגם מישגן בצפון, באיווה ומיזורי במערב, אינדיאנה במזרח וקנטאקי בדרום. העיר שיקגו הינה מרכז אקדמי, תחבורתי, תעשייתי, תרבותי ומסחרי חשוב מאד ברחבי האומה ולכן העבודה בארה"ב בעיר הזו פותחת בפניכם אופציות מגוונות להתפתחות והתקדמות בכל תחום מקצועי כזה או אחר. נכון לשנת 2011 חיים בעיר 3 מליון תושבים כשבמטרופולין של שיקגו המגונה "שיקגולנד" חיים למעלה מ-10 מליון תושבים...

עבודה בארה"ב - שלום לך שיקגו:


שתי סיבות מרכזיות והמשמעותיות ביותר לכך שה עבודה בארה"ב בעיר שיקגו משתלמת ביותר הינן תחת הכותרות: מקומיים ותיירים. התושבים המקומיים של שיקגו הם במילה אחת – עשירים!!! מובן שמתוך מליוני תושבים יש מסכן אחד או שניים שאין לו למבורגני שחונה בגארז’ אבל מעצם היותה מרכז כלכלי בינלאומי, אזור "הלולאה" שבעיר המכיל ריכוז ענק של גורדי שחקים, ותאגידים גלובליים מצליחים מאד, הופכים את העיר הזו לסיבה שבגללה מלכתחילה הגעתם לעבודה בשיקגו. בנוסף לכך ענף התיירות מהווה ענף כלכלי מרכזי בעיר ומבקרים בה למעלה מ-40 מליון תיירים בשנה, אותם תיירים שבזכותם העבודה בארה"ב תממן לכם את הטיול הגדול.

ימי חופש בעבודה בשיקגו:


מתחם הנייבי פיר, פארק המיליניום, המצפה ממגדל סירס, המכון לאומנות בשיקגו, האקוריום המקורה הגדול בעולם או עוד כמו 20 מליון תיירים אחרים לבלות היום בפארק לינקולן הענקי, מה שלא יהיה תהיו בטוחים שלא יהיה לכם משעמם בימי חופש שלכם ב עבודה בשיקגו בעיר מגוון עצום של חוויות בפסטיבלים, הופעות חיות, מסעדות איכותית, פארקים ענקיים, ואם זה לא מספיק אתם יכולים לבקר את אופרה וינפרי, לקפוץ להגיד שלום לאל קפונה האגדי, האריסון פורד, מישל אובמה, הילארי קלינטון ועוד עשרות סלבריטאים שנכללים בתוך רשימת אנשי שיקגו המפורסמת.

אופי העבודה בארה"ב בעיר שיקגו:


העבודה בשיקגו בתחום המכירות בקניונים מאד מאד מבוקשת בגלל עושרם של התושבים וכמות התיירים שמבקרים מידיי שנה. בגלל עובדה זו קשה מאד לחברות של ישראלים להצליח ולהיכנס לקניונים שבעיר בגלל שהחוזים הם ארוכי טווח והשכירות של נקודות מכירה היא מאד מאד גבוהה, כמעט פי 3 יותר משכירות של עגלות באזורים אחרים בעבודה בארה"ב. לכן חברה שהצליחה להיכנס באופן ישר, חוקי והגון לאותם קניונים מדהימים, יוקרתיים וממותגים בשיקגו חייבת להיות חברה יציבה, ריווחית, וחוקית.עבודה בארה”ב בתחום המכירות לא משנה באיזו עיר הינה עבודה לא קלה שדורשת חוסן מנטלי, מוטיבציה, כישורי מכירה והרבה מאד רצון ללמוד, להצליח ולהתקדם, בעבודה בעיר שיקגו תוודאו להיענות הגבוהה למוצרים הנמכרים בעגלות בייחוד למוצרי ים המלח וכמו כן לתרבות הצריכה של האמריקאים שבאה לידי ביטוי בהוד תפארתה בעיר.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן