שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בקנדה בעיר המייפל

עבודה בקנדה בעיר המייפל

שלום לך ונקובר - עבודה בקנדה בעיירת המייפל


אחד הדברים שמצד אחד כולם יודעים על עבודה בקנדה הוא שהעבודה יכולה להיות חוקית, אבל האמת היא שאין הרבה אנשים שיודעים שלא בכל מקום. לכן חשוב להבין שרק באזורים מסויימים ניתן להוציא אשרות עבודה. הרבה מאיתנו מונעים על פי העניין החוקי, האם העבודה תהיה חוקית או לא, האם זה בסדר מבחינת הממשלה שאני אעבוד שם וכו’. לכן, לאלו מאיתנו שחושבים על עבודה בקנדה אבל באופן חוקי, מומלץ לחשוב על עבודה בונקובר. עם אוכלוסיה של מעל לחצי מיליון אנשים בעיר ועוד קצת יותר משני מיליון במטרופולין של העיר, ונקובר נחשבת לאחת מ-4 הערים שהכי כדאי לגור בהן, ולעיר המדורגת שלישית בעולם מבחינת איכות החיים בה.

עבודה בקנדה בעיר ונקובר:

העבודה בקנדה חוזרת על עצמה שוב ושוב בכל הערים הגדולות ולרוב מסתכמת ב עבודה בעגלות או במכירת ציורי שמן. אז מה בכל זאת הופך את ונקובר למיוחדת בדרכה שלה? אולי זה שהיא הפכה למחליפה של הוליווד בשנים האחרונות, ואולי אלה חיי הלילה המשגעים שקיימים בעיר, כך או כך, ה עבודה בונקובר היא כבר ממזמן יותר מסתם עבודה. מוקפים בנופים שכמותם לא תראו בשום מקום אחר, עם אוכלוסיה שיותר מחצי ממנה לא משתמשים באנגלית בתור שפת האם, ונקובר היא אחד היעדים שיותר כדאי לחשוב עליהם. גם מי שיגיע לשם רק כדי לעבוד, יראה שהמחייה בעיר יותר נוחה ויותר טובה מכמעט כל מקום אחר בעולם. וכמובן, הכלכלה המשתוללת שלה שתדאג לכם להכנסה קבועה יכולה גם היא להיחשב לפלוס מאוד רציני.

עבודה בקנדה - למה לצפות:

אין ספק שהתשובה לשאלה ’למה לצפות’ היא לא חד משמעית ולעולם לא תהיה. זו שאלה שתלויה מאוד במה ה עבודה בקנדה שבה אתם מתכננים לעבוד, כי אם אתם מתכוונים לעמוד בקור ולדפוק על דלתות כשבידכם פולדרים של ציורי שמן, אתם יכולים לצפות לצינון מדי פעם. מה שאותם חברה שמצאו עבודה בונקובר שמתבצעת בקניון פחות סביר שימצאו. מבחינת כסף, אלא אם כן סגרתם עם המעסיק שלכם בקנדה על שכר קבוע, אל תצפו לשום דבר! אתם תצטרכו להוכיח שאתם יודעים למכור, בין אם קרם גוף או ציור של ונציה, עבודה בקנדה בתחום המכירות היא עבודה המתבצעת על בסיס עמלות מכירה ולכן הסכומים שתעשו תלוים במה האחוזים שאתם מקבלים מהמעסיק, עד כמה טוב אתם מוכרים, ומה תרבות הצריכה של האוכלוסיה בה אתם נמצאים.

קצת תרבות:

כל אחד יכול להעיד על כך שהתרבות של הקנדים היא בין התרבויות הנעימות והקלילות ביותר בעולם. עד שזה מגיע להוקי, במידה והגעתם ל עבודה בקנדה, מומלץ לשנן קצת את חוקי המשחק וללמוד איזו קבוצה נמצאת באיזו עיר, אחרי הכל, לא תרצו להסתבך עם האנשים הנחמדים ביותר בעולם רק בגלל שלא ידעתם מה הקבוצה של העיר שלהם. במידה ובחרתם ב עבודה בונקובר, רצוי לשנן את השם ’קנאקס’. אוהדי הקבוצה הם סוג של ישראלים, מבחינת רמת האהדה שלהם לקבוצה, בשנים האחרונות עם הגעתו של כמעט כל הפסד אוהדי הקבוצה העלו באש את רחובות העיר בה הם נמצאו. האלימות שתמצאו מחוץ למשחקי ההוקי עוד עלולה לגרום לכם להרגיש בבית, כפי שמעולם לא הרגשתם! אין ספק, עיר שכדאי לחיות בה, אבל יותר כדאי לאהוד בה את ה’ונקובר קנאקס’!

עבודה בקנדה ככלל, תהיה מהנה עבורכם, מושלגת ככל שהיא תהיה וקרירה ככל שהיא תהיה, ונקובר תמשיך להיחשב באופן קבוע לעיר שרצוי לגור בה! אז ארזו את המזוודות, מצאו לכם מעסיק (אולי אפילו אחד חוקי) וסעו לכם להתחמם עם להבות שהאוהדים הבעירו, בימים הקרים בעיר האדירה הזאת!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן