שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

שלום לך ונקובר

שלום לך ונקובר

שלום לך ונקובר:ברוכים הבאים לונקובר העיר הציורית ביותר בקנדה ואחת הערים היפות ביותר בעולם כולו. אין אדם שמגיע לוונקובר ולא מתרשם מהנוף יפיופה, קו החוף הבלתי נגמר שלה, החיות הנדירות שנמצאות בעיר וכמובן התושבים המקסימים ומסבירי הפנים. נראה שוונקובר היא פנינת יופי נפרדת לגמרי מהמדינה עצמה וללא ספק עבודה בקנדה בעיר היא חוויה מדהימה ורווחית במיוחד שגלל רמת החיים הגבוהה שבה חיים התושבים.

מידע על העיר:


ונקובר ממוקמת במחוז קולומביה הבריטית והיא קוריה על שמו של ג’ורג’ ונקובר, שגילה אותה בסוף המאה ה-18. המטרופולין של ונקובר הוא השלישי בגודלו בקנדה כולה.
אוכלוסיית ונקובר מונה יותר מ-2.5 מליון תושבים והיא באופן קבוע זוכה בתואר של העיר עם רמת המחייה הגבוהה ביותר בעולם כולו! העבודה בונקובר היא מקום מושלם לאוהבי הטבע בניכם זו עיר ירוקה מאד עם אוצרות טבע, נהרות רחבים, אתרי סקי מדהימים כל זאת בשילוב עם בנייה עתיקה, אדריכלות מרתקת, ודאון טאון מפואר עם עשרות מרכזי קניות יהפכו את העבודה בקנדה לחוויה בלתי נשכחת עבורכם. חיי הלילה בוונקובר מגוונים מאד, ותוכלו להנות בערבים החופשיים שלכם מהופעות חיות, פאבים רומנטיים ומועדוני ריקודים מהמשוקעים ביותר. כך שלאלה מכם שסצנת חיי הלילה קורצת להם עבודה בקנדה בעיר תסב לכם הנאה רבה.

הצעות עבודה:


אם ברצונכם לטוס לעבודה בקנדה כדאי מאד שתקלו את ונקובר כעיר פוטנציאלית. בוונקובר מגוון הצעות עבודה עבור ישראלים כאשר עבודה במכירות, אבטחה ואופר הן שלושת המשרות הפופולאריות ביותר. בתחום המכירות תוכלו לעבוד בעגלות או במכירת ציורי שמן, בתחום האבטחה תוכלו לעסוק כמאבטחים אישיים או מאבטחים של כל מיני מוסדות יהודיים. כיוון שהקהילה היהודית היא מאד גדולה בוונקובר ישנן מגוון רחב מאד של משפחות יהודיות שמשתוקקות לאופר ישראלית שתוכל להנחיל קצת ממסורת היהודית לילדיהם. רבים נוטים לכנות את ונקבור בשם "צפון הוליווד" כיוון ש- 10% מהסרטים וסדרות הטלוויזיה של הוליווד מופקים בה. כך שאת החלום האמריקאי שלכם תוכלו להעביר לקנדה ללא שום בעיה.

סיפור אישי:


שלום שמי רותם ואני הגעתי לעבודה בקנדה לפני חצי שנה לעבודה בקנדה. גם אני כמו כל האנשים, חששתי מאד לפני שטסתי לעבודה בחו"ל. שמעתי עשרות סיפורים, כאלה שעשו מיליונים וכאלה שלא עשו שקל, כל אחד היה מוגזם לקיצון האחר. עכשיו אחרי חצי שנה של עבודה בקנדה אני יכולה לומר שמיליונים אולי תעשו אבל רוב הסיכויים שזה ייקח לכם כמה שנים, אבל בהחלט כמה אלפי דולרים בחודש תכניסו לעצמכם לחשבון הבנק. הקנדים או יותר נכון הקנדיות אוהבות מאד לקנות, מדובר בתרבות צריכה שונה מאד ממה שרואים בארץ, לא שבארץ אין פשוט בקנדה זו איכות אחרת. כל עוד שאתה יודע לפנות ללקוחה שלך בצורה מקצועית ולעשות לה הדגמה שתפיל אותה מהרגליים, היא תקנה, אין אפס. זה מה שיפה בעבודות בחו"ל שזה הכל תלוי בך, וככול שצוברים יותר ניסיון ככה משתפשפים, מבינים את הלקוח, לומדים את חוקי המשחק ופשוט מוכרים. את המסע של בקנדה התחלתי בעבודה בטורונטו, לא היה לי פשוט שם בכלל, המון מהגרים, עיר מאד סואנת, עשיתי הרבה כסף אבל הלחץ של האנשים גמר אותי. זו הסיבה מדוע החלטתי לעבור לעבודה בונקובר שזו עיר מדהימה, אני עושה בה לא פחות כסף ואני פשוט נהנית מכל רגע.
הכנס כותרת פיסקה כאן...

מעוניין בעבודה? לחץ כאן