שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בגרמניה- ברלין, בירת חיי הלילה של אירופה

עבודה בגרמניה- ברלין, בירת חיי הלילה של אירופה

פותרים את הקונפליקט:

כנראה שיעברו עוד כמה עשורים שיגרמו לנו לתחושת מרמור קלה כשהמילה "גרמניה" תקפוץ באיזה משפט. הגיע הזמן להפנים שגרמניה של המאה הזאת יותר אוהדת ואוהבת ישראלים מאשר איך שאנחנו מתנהגים כלפי עצמנו.  עבודה בגרמניה נחשבת לאזור מאד פופולרי בקרב צעירים בעיקר בגלל רמת החיים הכל כך גבוהה שהגרמנים מקפידים לחיות בה. לא נשתמש פה במונחים של גזע "הארי" כדי לא להחזיר שוב את צמרמורות הזעם, אבל אין ספק שמאז ומעולם היה קשה להתעלם מהמודרניזציה, האלגנטיות,התרבות והאיכות שמשדרת המדינה הזו. זה הזמן לבלוע רוק ולהסתכל קדימה אל עבר הכלכלה החזקה ביותר באירופה, לעבוד בגרמניה, ולהרשות לעצמנו לנצל קצת את ההיסטוריה והפעם לטובתנו כי חברים יקרים, הגרמנים אוהבים ישראלים ואנטישמיות בגרמניה תוצאותיה הינם כלא בניגוד למדינות רבות אחרות באירופה בהן תופעה זו איזה נחלת העבר.

ברלין שלא הכרתם:

ברלין היא לא פחות מבירתה של גרמניה והעיר הגדולה ביותר במדינה עם כ-3 מליון תושבים שיודעת להצדיק כל פעם מחדש באופן פשוט מושלם את התואר שלה "העיר הכי עכשווית באירופה".
עבודה בגרמניה בעיר ברלין היא למעשה עבודה בתוך מטרופולין של אלפי ניגודים קיצוניים שהופכים את פרבריה של ברלין לכל כך מסקרנים. ברלין שידעה מלחמות ואירועים דרמטיים רבים החל ממלחמת שלושים השנה העקובה מדם ועד להפצצות בנות הברית במלחמת העולם השנייה מראה סימנים רבים של שאריות מאותם המלחמות על גבי הבניינים שברחובותיה ובד בד עם המראות ההיסטוריים שוודאי תזכו לראות עם תבחרו בעבודה בגרמניה כיעד המתאים עבורכם ל עבודה באירופה תגלו עיר שבה כל היום נהנים מהחיים. זו העיר שהעניקה לעולם את הקברט ואת מוזיקת הטכנו.
עיר מודרנית ותרבותית מלאה במבנים עתידניים, גורדי שחקים, מרכזי קניות מפוארים, חיי לילה איכותיים, ואוירה תוססת מלאת חיים שנדמה כיאלו מתנוסס שלט ענק על שמיי ברלין עליו כתוב "העולם שייך לצעירים" וזו אחת הסיבות מדוע ה עבודה בגרמניה עבור צעירים ישראלים היא כה אטרקטיבית כי היא עונה כמעט לכולם על הציפיות שתואמות לשנות העשרים המוקדמות והמאוחרות בו זמנית. כמו ברוב אירופה הקלסית העבודה  מתמקדת בעיקר בשוק המכירות בקניונים בראש ובראשונה בגלל היותה מרכז תיירות ובילוי האטרקטיבי ביותר ביבשת וגם בגלל היותה אחד המוקדים הכלכלים והפיננסים החשובים בעולם.

עבודה ולימודים:

אחת הסיבות העיקריות מדוע דווקא העבודה בגרמניה בעיר ברלין כל כך אטרקטיבית עבור ישראלים נובעת מהעבודה שהיא מאפשרת שילוב של לימודים בגרמניה יחד עם עבודה בברלין . מעצם היותה של גרמניה אחת המדינות החזקות בעולם מבחינה כלכלית ישראלים רבים שואפים ללמוד באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה בשטחה וכמובן לשלב עבודה בחו"ל בו זמנית. גרמניה משקיעה רבות בתכניות לימודים איכותיות ויש בה למעלה מ-300 מוסדות אקדמאים. זו מדינה שמציעה אפשריות לימודים בעלויות זולת יחסית וסמסטר ממוצע עולה בערך 500 יורו, יחד עם זאת רמת המחיה במקום כלל לא זולה ולכן תהיו חייבים לשלב לימודים ועבודה בברלין  על מנת להצליח להתקיים. בנוסף על כך אישור סטודנט בגרמניה זול מאד עבור ישראלים (כבר אמרנו שהם מרגישים קצת אשמים ומנסים לחפר על זה..) מה שמאפשר ללמוד ולעבוד באופן חוקי.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן