שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בארה"ב- צאו מהסרט!!!

עבודה בארה"ב- צאו מהסרט!!!

מזה זמן רב שעבודה בארה"ב תופסת מקום מכובד מאד בראש רשימת היעדים הפופולריים ביותר ל עבודה בחו"ל , למה?? אולי בגלל אבק הכוכבים, בגלל שהכל גדול, או אולי בגלל שהויזה לארצות הברית קשה להשגה בימים אלו וזה גורם לה להיות זוהרת יותר מתמיד, יש הרבה מאד סיבות מדומות למה עבודה בארה"ב הינה העבודה בחו"ל מספר אחת עבור ישראלים צעירים שמשתוקקים לחוש את הקסם שמעבר לים ולעשות כסף בצבע ירוק.


אם תשאלו אותי הסיבה האמתית למה אנשים רוצים לטוס לעבודה בארה"ב היא בגלל שהם חיים בסרט, כל אותם הסרטים של המציאות הנוצצת שאנחנו רואים בקולנוע או בטלוויזיה נשאבת לכל אחד ואחד מאיתנו בין אם נרצה או לא. הפנטזיה של לקום כל יום ב עבודה בארה"ב ולעבור דרך אותו החוף שפמלה אנדרסון רצה בו עם בגד ים אדום קצרצר, או להסתובב ברחבי שכונת בוורלי הילס ולדמיין שברנדה החברה הכי טובה שלך, זה נקרא לחיות בסרט, סרט טוב או את זה אתם תחליטו...  רבים מאותם צעירים רעננים, מלאי אמביציה ורצון לכבוש את העולם שכה רוצים להגיע לעבודה בארה"ב שוכחים לקחת בחשבון את חלקה הפחות זוהר של העבודה ומתעסקים בעיקר באותו סרט חלומי ופנטזיונרי שמוקרן אצלם בראש. מיאמי ולוס אנגל’ס הם הלוקיישנים הכי תוססים בעבודה בארה"ב לסרט שאתם חיים בו, אז הגיע הזמן לצאת ממנו!!!

הסרט של מיאמי:

השם של הסרט בעבודה בארה"ב במיאמי נקרא- “הרבה חול ואין מה לאכול"
המטרה העיקרית שלכם בעודכם באים לעבודה בחו"ל היא לעשות כסף, החוויה, העצמאות, הבגרות, ההרפתקה כל אלה יבאו מאליהם בין אם תרצו או לא. מיאמי יכולה להיות אחלה לוקיישן לחופשה נחמדה של שבוע (אם תשאלו אותי לא יותר מזה) אבל הקשר בינה לבין מכירות בעגלות בעבודה בארה"ב נותק כבר לפני שנים רבות בעיקר בגלל שמאימי מוצפת בישראלים, תאמינו או לא אבל חוץ מכמה כוסיות בלונדיניות שיושבות על החוף שאולי בחוף בת ים הם נקראות שחורדיניות, הערסים הישראלים שם שורצים בדיוק באותה מסה מסחרית ומעיקה. מהות ה עבודה בחו"ל עבור ישראלים ועבודה בארה"ב בפרט היא הייחודיות שלנו בתור ישראלים שמוכרים מוצרי ים המלח או כל מוצר אחר במידה ומלווה אותו החוצפה הישראלית, החום, המשפחתיות, האקזוטיות והפלפל בטוסיק, אם אין את זה אתה בדיוק אותו המוכר בחנות שממולך, אממה המוכר שבחנות מולך בעבודה בארה"ב במיאמי הוא גם ישראלי אז כנראה שבאמת אין הבדל, וכשאין מה שמדביל אין ייחודיות וייחודיות בעבודה בארה"ב משמעותה כסף, הרבה כסף, אז צאו מהסרט ובמקום להיבלע בהמון תחפשו את הייחוד שלכם.

הסרט של לוס אנג’לס:

השם של הסרט בעבודה בארה"ב בלוס אנג’לס נקרא- “זיוף מושלם".
לוס אנגל’ס לאלה מכם שלא מכירים היא למעשה בית חרושת ליצירת החלום האמריקאי, למעשה לוס אנג’לס היא לא יותר מאשר המצאה דמיונית של עצמה. עבודה בארה"ב בעיר המלאכים קורצת לישראלים רבים שרוצים להרגיש קצת אויר של כוכבים או יותר נכון אבק מחניק וחסר כל שחר. מלבד העובדה שמכירת מוצרים בעגלות באל.איי כבר שחוקה ובכל חור מכירים את הישראלים, החוצפה שלהם והקרם מינרלים מים המלח שהם חופרים עליו, הסרט הכי גדול של לוס אנגל’ס הוא הזיוף הכל כך דוחה של התושבים שבו. במקרה הטוב ביום ממוצע בעבודה בארה"ב כשתנסו לעצור לקוחות הם יעצרו לכם, יחייכו, יקשיבו ואולי יקנו משהו קטן מתוך נימוס, במקרה הפחות טוב הם יעצרו לכם, יחייכו, יקשיבו ומתוך זיוף פנימי שתבוע בהם יגידו לכם שהם רוצים ויחזרו לקנות מאוחר יותר ובמקרה השכיח ביותר הם אפילו לא יעצרו לכם. אבק הכוכבים, והזוהר המדומה של העיר מביא איתו ניכור, ומהירות כל כך סואנת שתדרוס אתכם בדרך לחלום שנקרא עבודה בארה"ב.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן