שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

סינגפור- המנהטן של המזרח הרחוק

סינגפור- המנהטן של המזרח הרחוק

עבודה בסינגפור היא לא פחות מהשילוב הכי מושלם שתוכלו לדמיין לעצמכם בין עיר מערבית ומודרנית, עמוסת גורדי שחקים ומרכזי קניות קפיטליסטים, כלכלה מהחזקות ביותר באסיה, מלונות פאר, מסעדות יוקרה, המוני גברים מלוכסני עיניים עם עניבות והרבה מאד סדר, ניקיון ושלווה מדומה, כל זה אל מול עבודה בסינגפור שהיא בדיוק הצד הקיצוני השני מהחיים המודרניים המוגדרים ומקובלים, רחובות צפופים, מגדי עתידות בכל פינה, כותבי קמעות ומתפללים במקדשים, וכמות נזירים בודהיסטים שלא נופלת מזו של הודו כולה. האיזון העדין בין הקידמה המערבית לבין המורשת האסייתית הופכים את העבודה בסינגפור לחוויה של פעם בחיים!!!

קצת על המקום:

רפובליקת סינגפור ממוקמת בדרום מזרח אסיה מדרום למלזיה. על אף גודלה הזעיר (630 קמ"ר) לסינגפור מעמד חשוב מאד בכלכלה העולמית והתוצר הלאומי לנפש בה מעמיד אותה לצד מדינות המערב העשירות ביותר. העבודה בסינגפור מתאימה מאד לאלה מכם שמחפשים מקום עבודה אקזוטי, מחפשים עבודה בחו"ל שיוכלו לטעום ממנה על תרבות ומנטליות שונה באופן מובהק ממה שהם מכירים ועליו הם גדלו. סינגפור מונה 3.5 מליון נפש כש 31% הם אינם טאואיסטיים, 28% בודהיסטים, 18% מוסלמים, 10% נוצרים וארבעה אחוזים הינם הינדים. העבודה בסינגפור לא מצריכה אתכם לדעת מלזית או כל שפה אסייתית אחרת כיוון שבמרבית האזורים דוברים אנגלית. הענפים העיקריים שהופכים את הכלכלה של סינגפור לכלכך מצליחה ואת העבודה בסינגפור עבורכם למשתלמת הינם: ספנות, בנקאות, תיירות, וזיקוק נפט.

על העבודה עצמה:

העבודה בסינגפור השכיחה ביותר כמו על סוגי העבודה בחו"ל מתרכזת בתחום המכירות, במקומות שיש כלכלה חזקה, יש אנשים עשירים, ואנשים עשירים אוהבים חי מותרות כשחלק מהותי מחיים אלו מתבסס על ש-ו-פ-י-נ-ג!!! ואין מקום יותר חדשני, בתולי ומצליח ל עבודה בחו"ל בתחום המכירות מאשר בעבודה בסינגפור! העיר מאופיינת במרכזי קניות ענקיים בסדר של גודל של 1,500 חנויות יוקרתיות ומפוארות המוכרות מותגי ענק מכל תחום שהוא מאלקטרוניקה, אופנה וכמובן קוסמטיקה, לכן עגלות  בסינגפור מאד מצליחות בעיקר במכירת מוצרי ים המלח. שעות העבודה  בקניונים קבועת והתחלת העבודה הינה בשעה 10:00 בבוקר בפתיתו של הקניון ועד לסגירתו בשעה 22:00 בערב, שישה ימים בשבוע. מרבית החברות שעוסקות ב עבודה בסינגפור מספקות לעובדיהם דירות ברמה הגבוהה הכוללות ריהוט מלא, מים, חשמל, שכר דירה ועוד.

טיפים לפני שטסים:

על מנת להגיע לעבודה בסינגפור אין צורך באשרות כניסה מסוימות ורשויות ההגירה מעניקות אשרה ל-30 יום עם הכניסה למדינה, כל יום מעבר לכך מחייב בקשה להארכת שהייה. על כל תייר הנכנס לגבולות המדינה הן לטיול והן לעבודה בסינגפור עליו להראות שברשותו מזומן השווה ל-30,000 דולר סינגפורי או יותר ולמלא הצהרה על הסך המזומן שברשותו. אחד הדברים שתופתעו מהם מאד בעבודה בסינגפור הינם כללי התנהגות המחמירים ששונים בכל תכלית מהארץ. ממשלת סינגפור מפעילה איסורי התנהגות רבים שמאפיינת באופן מושלם את התנהגותם השמרנית והמאופקת של התושבים, אסור לירוק ברחובות, לעשן במקומות סגורים, לזרוק בדלים ברחובות לאכול או לשתות ברכבת ציבורית, או להשליך פסולת שלא במקום המיועד. עבירות מסוג זה יכולות להגיע לעונשים של עד 2,000 דולר סינגפורי, ואין ספק שלא על זה אתם רוצים לבזבז את הכסף שתרוויחו בעבודה בחו"ל.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן