שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

לעבוד באירופה- עבודה בגרמניה

לעבוד באירופה- עבודה בגרמניה

מאז המשבר הכלכלי האחרון מדינות רבות אשר נכללו עם העבודה באירופה שאליהם נהרו רבבות של חבר’ה צעירים ירדו מנכסיהן, היחידות ששרדו ושבזכותן כל כלכלתה של אירופה עוד עומדת איכשהו הן איטליה, אנגליה וגרמניה. גרמניה ממוקמת במקום הרביעי בין המדינות עם הכלכלה החזקה ביותר בעולם, לכן העבודה באירופה, דווקא בגרמניה מאפשרת הצלחה בטוחה יותר מאשר מקומות אחרים שלעיתים קרובות מושכים את עינינו יותר. בזכות מצבה העמיד פלוס של גרמניה בין כל המדינות האחרות בהן בכוח מעסיקים מנסים להעמיד את העבודה באירופה, הגרמנים יכולים לאפשר לעצמם לקנות ולהתפנק כאוות נפשם כמעט כל מוצר אותו מוכרים בעבודה באירופה, ארה"ב, אוסטרליה וכו’... תכנסו לכל סוכנות נסיעות ותראו שברלין היא בין הערים הפופולאריות ביותר אליהם מגיעים הרבה מאוד אנשים.  ישנם הרבה מוקדים שאליהם אנשים נמשכים, ובשנים האחרונות גרמניה נרשמת כדבר החם הבא בתחום! גרמניה ידועה כאחת המדינות בהן המסיבות הטובות ביותר בעולם, מדינה סובלנית, ליברלית מה שבא לידי ביטוי בקהילה הומו- לסבית מפותחת מאד. בכל מה שקשור לנופים, לא צריך להאריך יותר מדיי במילים, כמו שבעבודה באירופה בכל היבשת תתקלו באלפי מקומות יפים בהם תרצו להישאר לנצח, גם בגרמניה ישנם לא מעט אתרים מהממים ששווים ביקור.

למה עבודה בגרמניה:

כולם יודעים איך היו יחסי הכוחות במאזן באירופה ובייחוד בגרמניה לפני כ60 שנה, כיום לאחר השואה וכל הקטסטרופה שהייתה באותה התקופה. הגרמנים לא רק שהם מקבלים אותנו בזרועות פתוחות הם גם מפרגנים לנו בזמן שהייתנו בארצם, דווקא בשל רגשות האשם אשר עדיין רודפים אותם על מעשי השושלת שלהם. בשאר המדינות בהן יש את  היחס הוא עדיין אנטישמי ומאיים ובחלק מהמדינות אף רצוי לא לנסות לעבוד שם. לעומת זאת בגרמניה שהיא גם כן נחשבת לעבודה באירופה קבלת הפנים מאוד חמה ומקבלת ישראלים ולא פעם אני שומעת על אנשים שמתלהבים שישראלים יהודים נמצאים על אדמתם וגם שואלים אם טוב וכיף לאותם ישראלים שהחליטו להגיע לעבודה באירופה דווקא בגרמניה.עוד דבר נוסף אך חשוב, השפה הגרמנית היא די קרובה לשפה האנגלית, כך שאם נושא זה גם מהווה עבורכם שיקול, אם להגיע לעבודה  בגרמניה או במדינה אחרת תהיו בטוחים שאין לכם מה לחשוש, ומה גם שרוב הסיכויים שבגרמניה, יותר מאשר במקומות בהם אנגלית היא לא השפה המדוברת האנשים אליהם תפנו עם המוצרים אותם מוכרים ב עבודה באירופה יבינו אתכם הרבה יותר, משום שהגרמנים ידועים ברמת האנגלית הגבוהה שלהם, ובשאר המדינות בהן יש את ה עבודה בגרמניה לא בטוח שתשדרו על אותו גל.

מה מוכרים:

כל המוצרים הנמכרים בשאר מקומות העבודה באירופה גם נמכרים בגרמניה:
מוצרי ים המלח- מוצרים שונים של טיפוח הציפורניים, הגוף ועור הפנים.
איפור מינרלי- ליין מוצרים רץ די יפה בעבודה בגרמניה, סדרה שלמה של מוצרי איפור וטיפוח הפנים מחומרים טבעיים בלבד.
מיישרי שיער- ליין די חדש של מיישרים, מסלסלים וכל הנלווים כגון ספריים, קרמים, מעמדים וכו’, שגם הם מין הסתם כבר מככבים בעבודה בגרמניה .
כמובן שישנו עוד מבחר עצום של מוצרים שנמכרים ברחבי אירופה ובגרמניה בפרט רק שהם רלוונטיים רק בתקופות הכריסמס.


מעוניין בעבודה? לחץ כאן