שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מכתב להורים

לאן הילד שלכם מגיע???


חברתנו הינה בת שש שנות הצלחה ומובילה בתחום השמת צעירים ישראלים לעבודה בחו”ל. פנאן-ג’וב הינה החברה הראשונה מסוגה בתחום.
אנחנו היינו הראשונים שלקחו על עצמם לעשות סדר בשוק שמאופיין בחוסר סדר ואי הגינות.
כיום פנאן-ג’וב מהווה מקור מידע אמין ומקצועי לצעירים וצעירות המחפשים להגשים את עצמם מעבר לים ותו תקן של איכות ואמינות לכל חברה שאנו עובדים איתה.
מהרגע שילדכם נכנס למשרדינו בארץ הוא נמצא בליווי ותמיכה צמודים של אנשי המקצוע שלנו. זה מתחיל בליווי צמוד בהליכי הוצאת הויזה, הכשרה, מציאת כרטיס טיסה ויעוץ אישי בכל נושא- בין אם זה מה לארוז בתיק ועד סגירת ביטוח נסיעות מקיף ומותאם לצרכיו.
בחו"ל, נאסוף אותם משדה התעופה , ניקח אותם ישירות אל דירתם החדשה, נוודא שהכל כשורה ושכל צרכיהם האישיים קיבלו מענה ברמה גבוהה ונתמוך בהם מקצועית עד שיהפכו לאנשי מכירות מקצועיים בחברה.

החוויה החדשה שילדכם עומד לחוות היא עצומה ועשירה בשינויים מרעננים:
  • שכר:
כבר בשבוע הראשון יורגש השינוי..!!! השמיים הם כבר לא הגבול פה, וסכומי הכסף שניתן לחסוך יכולים לתת לילדכם את המקפצה לחיים ששום עבודה בארץ לא תתן לו...
  • כישורים חברתיים:
החברים החדשים ממקומות שונים בארץ ובעולם יריחיבו את אופקיו ויעניקו לו יכולות שישרתו אותו כל חייו. ובכלל, עבודה מאתגרת במקום חדש ושונה שמביא לאינטראקציה תמידית עם הלקוח הזר עושה פלאים לביטחון העצמי והופכת כל "ילדון" לגבר אמיתי וכל "ילדונת" ל"ליידי" של ממש.
שיפור משמעותי בביטחון העצמי, ביכולות השיווק, בעמידה ביעדים ועוד מיומנויות אישיות חשובות לחיים.
  • יכולת מכירה:
אתם כבר יודעים את זה ששום דבר בעולמנו לא שווה כלום אם אתה לא יכול למכור אותו- לא רעיון, לא שיר ולא מוצר. אנחנו נלמד את ילדייכם איך למכור כל דבר שהוא!
וכמובן:
  • רכישת השפה המדוברת ביותר בעולם!

לכל שאלה, התייעצות או מתן עזרה אנו יותר משנשמח לעמוד לשירותכם ולהוות ליווי אפקטיבי גם עבורכם.