שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחול או עבודה בארץ

עבודה בחול או עבודה בארץ

תחום המכירות בקניונים או מבית לבית ברחבי העולם הפך להיות אלטרנטיבת תעסוקה זמינה מאד. בימינו יש עשרות אתרים באינטרנט המציעים מגון פתרונות עבודה בחו"ל כמעט בכל מקום על הגלובוס, אלפי קמפיינים מפתים, פלאריים בכל מקום, ואפילו ספרות שנכתבה בנושא. אין ספק שההתלבטות בין עבודה בחו"ל ל עבודה בארץ חולפת ב-80 אחוז מאוכלוסיית הישראלים הצעירה שפוסעת את צעדיה הראשנים העצמאים בעולם הגדול.

כסף

אז בעצם פה הכל מתחיל ופה הכל נגמר- כסף!!!!!!!!!
ובכן חברים במשואה הזו עבודה בחו"ל לוקחת ובגדול. ממוצע משכורת חודשים לחייל משחורר שעובד בעבודה מועדפת, מלצרות, חנות בגדים או רשתות סלולאריות עומד
על 4,500 שקל בעוד שממוצע הכנסה בחודש בעודה בעולם עומד על 4,000 דולר, תעשו לבד את החישוב. אז נכון שגם עובדים יותר שעות בעבודה בחו"ל אבל בכל צורה שלא תסתכלו על זה ברמה הכלכלית אנשים שהם בעלי מוטיבציה, השגיים, בעלי ראש גדול ופלפלים שיכולים להצליח במכירות עושים בעבודה בחו"ל סכומים שגם אם אבא שלהם מנכ"ל בכיר בחברת שקר כלשהו לא עושה בחודש.
יחד עם זאת חשוב לציין שהסטטיסטיקה מראה שלצעירים שעובדים בארץ הרבה יותר קשה לחסוך כסף מאשר אלה שהגיעו לעבודה בחו"ל, אולי זה בגלל שהחיים בארץ יקרים יותר ובהרבה אזורים בעולם הם זולים ואלי זה בגלל שאין לך מספיק זמן לבזבז כל כך הרבה כסף בתקופת העבודה בחו"ל ובנוסף אתה מרוויח פי ארבע.

טיול

הרבה מאד מהמשוחררים הטריים בימינו חולמים לעשות טיול גדול בחו"ל, העבודה בחו"ל מהוה עבורם שילוב אולטימטיבי בין טיול מהנה, הכרת תרבות חדשה, מנטליות אחרת, עצמאות, בגרות וחיפוש עצמי כל אותם הדברים שהטיול למעשה מספק. אך חשוב מאד לעשות הפרדה גסה בין עבודה בחו"ל לבין טיולים בעולם. עבודה זו עבודה! לא משנה היכן תעשו אותה תצטרכו לעמוד תחת משמעת מסוימת בניגוד לטיול שאת המסגרת שלו אתם קובעים ברוב המקרים. החוויה להגיע לעבודה בחו"ל בארץ זרה, מרתקת ומאתגרת אבל זו חוויה שונה מטיול. יתרה מזאת מרבית הצעות העבודה בחו"ל שמוצעות בימים אלו שנוגעות לתחום המכירות, אבטחה, הובלות, ממנעולנות וכו’ דורשת מהעובד שעות עבודה רבות בין 10-15 שעות ביום, מה שמקשה לשלב טיול משמעותי במסגרת העבודה בחו"ל ולכן חשוב לעשות את ההבדלה זאת. מובן שבעבודה בחו"ל יש ימי חופש שמאפשרים לכם לנשום קצת אוויר ולראות מקומת חדשים, אבל ההבדל בין טיול לבין יום חופש בשבוע הוא דיי רחוק. יחד עם זאת חשוב לציין שישנם מקומות בעבודה בחו"ל שהם אקזוטים יותר שעצם השהייה בעבודה מהוה חוויה אנתרופלוגית שונה מההוויה הישראלית, שפה בהחלט ישנו סיפוק מסוים של טיול.

תמיכה:

אחת הסיבות שמונעות מישראלים רבים לטוס ולנסות מזלם בעבודה בחו"ל היא הפחד להיות רחוקים מהסביבה התומכת שלהם, משפחה, חברים, בני זוג.  העבודה בעולם מפתחת עצמאות ובגרות שמועילים מאד בחיים הבוגרים שלנו. אז נכון שהקרבה לאמא עוזרת בהרבה מקרים אבל חברים תודה לאל אנחנו בשנות האלפים ויש טלפון, אינטרט ועם אתם ממש מתגעגעים אז סקייפ כדאי לראות את אמא ולהראות לה דרך המחשב את המעטפת דולרים שהרווחתם בשבועיים עבודה בחו"ל.
בראייה שלי אנחנו חיים את החיים האלה פעם אחת ואם לא עכשיו עבודה בחו"ל אז אלוהים יודע מתי??? זוהי הרפתקאה של פעם בחיים......

מעוניין בעבודה? לחץ כאן