שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בארה"ב - יתרונות וחסרונות

עבודה בארה"ב - יתרונות וחסרונות

היתרונות והחסרונות בעבודה בארה"ב:


עבודה בארה״ב היא השאיפה של רוב החברה הצעירים שרוצים לעבוד בחו״ל. כי הרי בשורה התחתונה מכול מקומות העבודה בעולם, לרוב אחוזי ההצלחה של חברה צעירים שעובדים בחו״ל הם גבוהים מאוד בעבודה בארה״ב לעומת עבודה במקומות אחרים. אך כמו לכל דבר, גם לעבודה בארה״ב יש יתרונות וחסרונות. הכל עניין של בחירה והעדפה. מצד אחד מאוד קל להצליח שם מבחינה כלכלית, קל מאוד למכור לאמריקאים! אך מצד שני מאוד מפחיד להיתפס עובד בארה״ב באופן לא חוקי, ואישורי עבודה לארה״ב זה דבר כמעט ובלתי אפשרי להוצאה! לכן רוב האנשים שיש ברשותם ויזת תייר חוששים מאוד לבכן אותה. לא תמיד החשש הוא מוצדק אבל כאן נעשית בחירה בין כסף טוב יותר לבין ראש שקט ורגוע.


יתרונות העבודה בארה"ב:


לעבודה בארה״ב ישנם יתרונות רבים. דבר ראשון, מדובר בארצות הברית, המעצמה הבלתי מעורערת של העולם כולו!!! בארה"ב הכל גדול שם: בניינים, אוכל, חנויות, צעצועים, הכול בהגזמה. זה מה שהופך את ארצות הברית למיקום האידאלי ל עבודה בחו"ל . הרי מי שטס לעבודה בארה״ב יודע כבר מראש שהוא מגיע ללקוחות שרק רוצים לקנות! העבודה בארה״ב במיוחד בתחום המכירות מתבססת על כמה דברים: קודם כל- נשים מכורות לקניות. לא משנה מאיזה סוג, קניות באשר הן, כל דבר שיצדיק מספיק את מחירו יספק לה הנאה. דבר נוסף שמשרת ומצדיק עבודה בארה״ב הוא שהלקוחות נהנים לקנות מסיבה ״ספורטיבית״, כלומר, הם מאוד אוהבים להתמקח!!!! לא תמיד הם באמת זקוקים למוצר שאותו אתם מוכרים, הם פשוט מאוד אוהבים להתמקח על המחיר ולקבל את מבוקשם, וכשזה קורה הם פשוט קונים! לכן עבודה בארה״ב מספקת מגוון לקוחות שמאפשרים לשכר החודשי לעלות עוד ועוד.

יתרון נוסף בעבודה בארה״ב במיוחד בתחום קוסמטיקת ים המלח הוא שלהבדיל מעבודה מאותו סוג במיקום אחר על הגלובוס, עבודה בארה״ב במכירת מוצרים אלו פונה אל גברים ונשים כאחד! לרוב גורמים לנו להאמין שנשים הן אלו שצורכות קרמים ומוצרי טיפוח לגוף ולפנים. אך בעבודה בארה״ב תגלו שגם גברים קונים לא פחות! לעיתים רבות גברים יגישו בעצמם אל העגלה וישאלו על מוצרים אנטי אייג׳ינג, כלומר מוצרים נגד הזדקנות העור. זה מפליא לראות עד כמה זה מעניין אותם וחשוב להם לשמור על עור הפנים. לנו זה כמובן לא מפריע, ההפיך! שיקנו! אבל זה מה שהופך את העבודה בארה״ב לרווחית הרבה יותר. הלקוחות הם רבים ומגוונים, המוצרים פונים לכול אדם, גבר או אישה כאחד.

חסרונות העבודה בארה"ב:
אך כמובן שלא הכול ורוד! עבודה בארה״ב היא לא תמיד הבחירה הקלה ביותר לעשות. זה עוד מתחיל כאן, מהארץ. החשש הגדול של כולם לפני עבודה בארה״ב הוא להיתפס עובדים! קודם כול לרוב האנשים בגילאי העשרים עד שלושים במדינת ישראל אין ויזה לארה״ב. כדי להצליח להוציא ויזה יש צורך או במזל או בעובדות חותכות בשטח שאתם תחזרו לישראל כי יש לכם מחויבות כמו דירה, לימודים וכדומה. כאשר נכנסים לקונסוליה האמריקאית יש מצב גדול שקצת יצליחו להפחיד אתכם ולגרום לכם לחשוש מכל עניין העבודה בארה״ב. ישנם שלטים והסברים למה לא כדאי לעבוד בארה״ב וחבל להיתפס. בכניסה למדינה נמצאת הסכנה האמיתית להיתפס. לרוב ביקורות הגירה נעשות בשדרה ולא בקניונים- זה דבר שהרבה אנשים לא יודעים. לכן במידה ומצאתם עבודה בארה״ב ואתם כבר שם, הסיכוי שתתפסו עובדים על עגלה הוא אפסי לעומת הסיכוי שתתפסו כבר בשדה. לכן כשבוחרים בעבודה בארה״ב לוקחים בחשבון שבמקום 11 שעות טיסה או תבלו 22 שעות טיסה- הלוך חזור.

חסרון נוסף בעבודה בארה״ב הוא שיש יותר מידי חברות שמציעות עבודה בארה״ב. לצערנו ככול שיש יותר חברות שמציעות מקומות עבודה בארה״ב, כך הסיכוי ליפול בחברה לא איכותית הוא גדול יותר. חשוב מאוד לעשות סקר שוק טוב מאוד לפני שבוחרים עודה בארה״ב ולבדוק טוב את הנפשות הפעולות. ניתן לבקש מחברה המקשרת להפנות אתכם דרך אימייל או פייסבוק לאנשים שכבר עובדים בחברה וכך לקבל ידע מוקדם. עבודה בארה״ב בחברה בינונית עלול להיות חוויה שלילית שתשאיר רושם רע עליכם בכול הנוגע לעבודה בחו״ל. חבל... לכו כשאתם יודעים שעשיתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 
לסיכום- לעבודה בארה״ב ישנם יתרונות וחסרונות כמו כל דבר. השאלה כמה אתם מוכנים באמת להעז ולקחת את הסיכון. לעיתים רבות הוא שווה את זה!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן