שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

יתרונות וחסרונות העבודה בחו"ל

יתרונות וחסרונות העבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל - יתרונות וחסרונות:לכל מקום עבודה ולכל תחום יש את היתרונות והחסרונות שלו, זה נכון גם לגבי העבודה בחו"ל שמצד אחד מעניקה לנו כל כך הרבה ומאידך גורמת לנו לפספס לא מעט.

עבודה בחו"ל - הכסף:


מרבית האנשים שיחפשו עבודה בחו"ל יעשו זאת עבור הכסף, סכומים גבוהים שנדיר להרוויח בארץ, סכומים של לפחות 4000 דולר בחודש, הם אלו שמושכים לנו את העין, וזה אפשרי לחלוטין להרוויח אותם, אולם ככל שנרוויח יותר, כך הפיתויים יהיו גדולים יותר, אדם ממוצע שירוויח בארץ משכורת ממוצעת של 4-5 אלף שקלים, יחשוב לרוב לפני כל סכום שיוציא מכיסו, אולם ברגע שהמשכורת מתנפחת, אנחנו מרגישים מחוייבים להעלות את רמת החיים שלנו, ניתן לראות את זה קורה בקרב הבחורות שנוטות לקנות ביגוד ואביזרים יוקרתיים יותר משהיו קונות בארץ וניתן לראות זאת בקרב הגברים שנוטים להיכנע לתרבות הימורים ושתיה שמסחררת את ראשם, בקיצור, כסף עושים בכמויות, ותלוי בכל אדם אם הוא יצליח לחסוך את הכסף שעבורו עבד כל כך קשה, או לא.

עבודה בחו"ל - סוגי חברות:

בכל סוגי העבודה יהיו יותר משתי חברות לפחות, כבר מהארץ עלינו לסקור את החברות ולראות את התגובות של אנשים שעבדו בהן, הדבר הכי גרוע שיכול לקרות למישהו הוא בחירה בחברה לא טובה. בין אם מבחינת החזרי כרטיס טיסה, בין אם מבחינת המגורים ובין אם מבחינת האנשים וצוות הניהול שעובדים בה. המחקר של החברות מוכרח להיות מעמיק גם אם זה יעכב את הטיסה. חברה שמציעה לכם כרטיס טיסה מהארץ, יכולה להציע את זה כיוון שהיא תקועה כרגע בלי עובדים כיוון שהיחס שלה לעובדים הוא על הפנים או שהיא יכולה להציע לכם את זה כי באמת עשיתם רושם טוב ולכן תמיד כדאי לדבר עם עובדי עבר של החברה.

עבודה בחו"ל - רחוק מהעין, רחוק מהלב:

בכל מה שקשור לעבודה בחו"ל, המשפט הנ"ל הוא לא לחלוטין נכון, העבודה הרחוקה מהבית יכולה לגרום להמון משברים בעיקר בתחילתה, העובדה שאתם כל כך רחוקים מהמשפחה, החברים והשגרה יכולה ממש בשנייה לשבור בן אדם. הרבה בחורים בעיקר טוענים שבגלל שהיו בתפקיד קרבי בצבא והיו רחוקים מהבית הרבה אז זו לא תהווה בעיה עבורם, אבל צריך לחדד ולומר שזה ממש לא אותו הדבר. לא חוזרים הביתה בסופ"ש אפילו לא פעם בחודש. מצד אחד, יהיו את אלו שישברו, ויבכו הרבה, ויתקשרו שבורי לב למשפחה והחברים וישאלו את עצמם למה הם בכלל עשו את זה ומהצד השני נמצא את אלו שכבר סיימו לבכות, אלו שהחליטו שלא משנה מה, הם לא נשברים. אלו הם האנשים שימצאו את העבודה כל כך מחשלת וכל כך מחזקת ויפיקו את המירב מהחוויה.

עבודה בחו"ל - השפה:

אלו שלא ניחנו בידיעת שפה נוספת ברמה שוטפת יגלו שזה לא כל כך פשוט לעבוד בשפה אחרת, בין אם באנגלית, ספרדית או צרפתית, יראו שיש שתי דרכים להסתכל על נושא השפה. הראשונה, היא להתבאס מכך שאתה לא דובר את השפה כמו שבני המקום דוברים אותה, ולתת לזה לדכא אותם ולהוריד את המוטיבציה, הרבה פעמים האנשים עם הפוטנציאל הכי גדול יפלו אך ורק על עניין השפה, כי בסה"כ זה מאוד לא נוח לעבוד בשפה שלא זורמת לך ומתגלגלת לך על הלשון. השניה, להסתכל על העבודה בתור הפוש שהייתם צריכים כדי לשפר את היכולות הורבליות שלכם בשפה זרה. לא משנה לאיזו עבודה בחו"ל תגיעו, אתם תצטרכו לדעת את השפה המדוברת, והעבודה זו הדרך הטובה ביותר ללמוד אותה. השימוש היומיומי, ישפר את הרמה שלכם פלאים, מה שלא היה קורה בסתם קורס לשפות בארץ.

עבודה בחו"ל - כן או לא?

בסה"כ כל נושא העבודה בחו"ל הוא מאוד אינדיבידואלי, המון אנשים יגידו שהם טסו והיה להם מדהים, והם למדו המון ושיפרו המון ולעומתם, המון אנשים יגידו שזה על הפנים ושהם ממש לא ממליצים לנסוע, החוכמה בעבודה בחו"ל היא לקבל את העובדה שזה צעד מאוד קשה, ולדעת להפוך את היתרונות לחסרונות, להפוך את רמת החיים שלכם לגבוהה תוך כדי חשיבה נכונה וחיסכון, להפוך את הקשיים ליתרונות שיחזקו אותכם ויחשלו אותכם בהמשך החיים. והכי חשוב, תמיד לנסוע בלב שלם, כי אחרת כל התהליך הזה לא שווה כלום.


מעוניין בעבודה? לחץ כאן