שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

הצעות עבודה בארה"ב

הצעות עבודה בארה"ב

כל כך הרבה הצעות עבודה בארה"ב קיימות עבור ישראלים, המון!!! לא צריך להיות מוכר בנשמה, או דובר אנגלית פנומנאלית, אין תכונות ספציפיות שמתאימות לאנשים שעובדים בחול אבל אין ספק שהמכנה המשותף לכולם זה הרצון לעשות כסף ויצר הרפתקנות וסקרנות לראות מה באמת קורה שם מעבר לים. מרבית הצעות ה עבודה בארה"ב הן למעשה עבודות זמניות של מספר חודשים או יותר ולא עבודות קבועות, הנה כמה מהן:

עגלות:

מי לא שמע על עגלות??? מבין כל הצעות העבודה בארה"ב , עבודה במכירות בקניונים היא הפופולארית ביותר.נתון קטן- חיילים משוחררים עובדים בעגלות יותר מאשר עושים עבודה מועדפת- בגלל החוויה, בגלל שזה חול והכי חשוב בגלל הכסף!!!! אל תבלבלו מדובר בעבודה קשה ואינטנסיבית שחד משמעית לא מתאימה לכל אחד. אבל אם מכירות זורם לכם בעורקים, יש לכם פלפל בטוסיק ואתם לא מפחדים מעבודה קשה, שווה לכם לנסות לעבוד בעגלות.
המוכרים שמגיעים לעבודה בארה"ב בתחום זה עוברים הדרכה צמודה הכוללת- היכרות עם המוצר,הגדלת מכירה והתמודדות עם התנגדות של לקוחות. מה שיפה בעבודה בעגלות הוא שזה ממש בית ספר מתומצת לחיים הבוגרים: העצמאות, המשמעת העצמית, הלמידה כיצד למכור ולשווק את עצמך, העצמת הביטחון העצמי, הצבת יעדים ועמידה בהם, כל אלה הם רק חלק מהמכלול שעבודה בעגלות מחזקת אצל כל עובד או עובדת.
ישנם סוגי מוצרים רבים שניתן למכור בקניונים, המוכרים הם: מוצרי טיפוח של ים המלח, איפור, מחליקי שיער, צעצועים וכריות חימום.
העבודה בעגלות היא ללא שכר בסיס והיא מתבססת אך ורק על עמלות מכירה בהתאם למדרגות שכר קבועות.

מובינג:

מובינג או בעברית הובלות היא עבודה שבעיקר גברים עם כושר גופני וכוח פיזי בריא בוחרים לעבוד בה. הצעות עבודה בארה"ב מסוג זה שכיחות בעיקר באזורי צפון אמריקה כיוון שתרבות הטיפים למוביל בהם היא גבוהה יחסית והופכת את העבודה הזו למשתלמת. עבודה בהובלות כוללת העברות תכולה במעבר דירות/ משרדים/ חנויות. אומנם מהות בתחום זה לא כל כך קשורה למכירות אך כוח השכנוע טוב בהחלט יכול לנפח את התלוש החודשי, באמצעות שיווק ציוד ללקוח שקשור למעבר שהוא מבצע. לעבודה במובינג אין שעות מוגדרות ולכן צריך להיות עם היד על הדופק 24 שעות ביממה ולחכות ל"קריאה" מהחברה בה המוביל עובד. העבודה מתבססת על שכר בסיס, טיפים והגדלות מכירה.

מנעולנות:

תודו שאין דבר יותר מבאס מלהגיע הביתה ולגלות שאין לך מפתח או שכחת את המפתחות בתוך האוטו, כמה שזה מבאס אתכם יש אנשים שהבאסה הזאת היא הלחם שלכם! עבודה בלוק סמית או בעברית מנעולנות היא אחת מהצעות ה עבודה בחו"ל שמתאימות קודם כל למי שיש הון עצמי ראשוני ואחר כך לאנשים שיש להם משמעת עצמית גבוהה והם יודעים להיות אדונים לעצמם מבלי לשקוע בתוך עצלות. המנעולן לא כפוף לשום לוח זמנים קבוע והוא זה שמחליט מתי כן לשחרר דודה מסכנה שנתקעה מחוץ לבית או ברברה מסכנה ששכחה את המפתחות באוטו אך מנעולן שרוצה לעשות כסף בעבודה שלו צריך להיות זמין 24/7. גם בעבודה מסוג זה באים לידי ביטוי כישורי מכירה והרבה מאד כסף נמצא למעשה במוצרים הנלווים שימנעו מצב מסוג זה בעתיד כגון: אזעקות, מתכות לפריצה ועוד, אותם המנעולן צריך "לדחוף" ללקוח שלו.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן