שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

יתרונות העבודה בחו"ל

יתרונות העבודה בחו"ל

יתרונות העבודה בחו"ל:


עבודה בחו"ל אחת מהעבודות הפופולאריות ביותר שישראלים בשנות ה-20 לחייהם עובדים בה. המצב הכלכלי בארץ עבור צעירים ישראלים אינו מזהיר, הנדל"ן גבוה מאד, שכר המינימום נמוך ובמרבית העבודות בארץ ממוצע המשכורות הינו 4,000 שקל, משכורת לא גבוהה במיוחד שמהווה נקודת פתיחה פיננסית בעייתית מאד לצעירים שמעוניינים ל"התחיל את החיים". 
שוק העבודות בחו"ל מהווה שילוב אולטימטיבי בין עבודה רווחית לבין טיול ברחבי העולם. חלק מהאנשים רואים בעבודה בחול כהימור וחלק אחר כהשקעה בטוחה, זה מאד תלוי בגישה שלכם לחיים, בביטחון העצמי שלכם, בניסיון שלכם והכי חשוב ביכולת שלכם להאמין בעצמכם כיון ששוק ה עבודות בחו"ל התפתח באופן כל כך מהיר עם השנים, קיימים עשרות פורטלים באינטרנט, קמפיינים ופרסומים של מגוון חברות שממוקמות בחו"ל ברחבי העולם, תוכלו להתייעץ עם אותן חברות או מכרים וחברים שעבדו או עדיין עובדים בחול וכך תלקטו מידע שיביא אתכם לידי קבלת החלטה. בכל מקרה חשוב שתהיו מודעים גם לחסרונות וכמובן שליתרונות שה עבודה בחו"ל מספקת, והנה לכם קצת מהפאן החיובי בעבודה:

כסף, כסף, כסף:

אין מה לעשות העולם סובב סביב כסף, מזויף, שטחי ועלוב ככל שזה יהיה החיים שלנו מתבססים על האמצעי הזה שעושה לנו הרבה מאד כאב ראש, דאגות וחששות שעבודה בחו"ל יכולה לתרום מאד להיעלמותם. אין דרך לעשות סטטיסטיקה מדויקת לגבי ממוצע שכר בעבודות בחול כיוון שמדובר בעבודה שהצלחה בה היא מאד אינדיבידואלית אבל בהחלט יכולה להיות נחלתם של כל אחד שמעוניין להגיע לעבודה בחו"ל, הערכה גסה מאד, המשכורות נעות בין 3,500 דולר ל-9,000 דולר ביום כשכמובן בצידם הקיצונים של פרבולה כאלה שעושים הרבה פחות ומנגד עושים שעושים עשרות אלפי דולרים בחודש. השכר בעבודה מתבסס על עמלות, ואין שכר בסיס, כלומר הגעתם לעגלה ומה שמכרתם, ככה הרווחתם, הכסף והרווח שלכם תלוי אך ורק בכם וזה יתרון גדול בהחלט הכל תלוי לאיזה כיוון תיקחו זאת....

עצמאות:

עצם העובדה שהעבודה בחו"ל גורמת לכם להיות רחוקים מהבית, מנותקים מהפינוקים של אמא ומסביבת החברים הקרובה שלכם, אולי תהווה בהתחלה קושי מסוים אבל ברמה העקרונית מדובר בשיעור מצוין שכדאי לעבור לפני שתתחילו לחפש את עצמכם במפה של החיים הבוגרים. העבודה בחול מחייבת אתכם לפתח מידה מסוימת של עצמאות, כמו למשל: תשלום שכר דירה, לנקות לעצמכם, לבשל לעצמכם, לקנות לעצמכם ולדעת לאמוד את ההוצאות אל מול ההכנסות באופן שיהווה לחלק מכם התנסות ראשונית ומאד חשובה.

מיומנויות אישיות:

תחום המכירות הוא מאד מתיש, מעיק ומציב את העובדים אל מול אתגרים שונים. אחד מהיתרונות הבולטים בעבודה בחו"ל הוא הלמידה שלכם לחיים לדעת לשוק את עצמכם. כל אינטראקציה שאנחנו יוצרים עם אנשים, ראיון עבודה, ניסיון לקדם את עצמנו, ומשא ומתן שנעשה עם אנשים, מהותם טמונה ביכולתנו ל"מכור" את עצמנו. הביטחון העצמי שמעניקה העבודה בחול לעוסקים בה הוא בלתי ניתן לתיאור, התחושה שאתה ילד בן 20 ולמחייתך אתה מרוויח 20,000 שקל בחודש משנה לגמרי את התדמית שלך כלפי עצמך. העבודה בחו"ל תורמת רבות למיומנויות האישיות שלנו, לבגרות, לעוצמה ולתחושת האמונה בעצמנו. אחד הדברים המשמעותיים ביותר שחוויה מהסוג הזה תעניק לכם היא הידיעה שאתם מסוגלים לכל מה שרק תחפצו בו, וכיצד בעזרת התמדה, יציבות וכוח רצון אפשר להצליח. כל אלה ועד הינם שיעורים חשובים מאד לחיים שבחו"ל תוכלו לעבור בבית ספר קצרצר, ממוקד ומאד יעיל.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן