שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בארה"ב - ניו יורק או ווגאס?

עבודה בארה"ב - ניו יורק או ווגאס?

עבודה בארה"ב - ניו יורק או ווגאס?

מבין כל אלטרנטיבות העבודה בחו"ל אין ספק שעבודה בארה"ב נמצאת בראש הרשימה. אולי בגלל שהויזה כה נחשקת ו "קשה להשגה" ,אולי זה בגלל הכינוי של ארהב כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" או אולי זה בגלל שזה מרגיש חלום אמיתי לשלב עבודה בארה"ב עם הימורים, מסיבות כל היום, ואווירה מחשמלת כמו שרק בלאס ווגאס יש או אולי בגלל הפנטזיה לשלב עבודה עם ניחוחות של סטייל, במנהטן עם נוף של פסל החירות מהדירה. אז איפה לאן עדיף להגיע לעבודה בחו"ל, האם לבירת העולם הידועה בכינויה "התפוח הגדול", ניו יורק, או שמא לעיר ללא הפסקה שכל כך הרבה סרטים מפתים אותנו לטוס אליה, לאס ווגאס!

יתרונות העבודה בניו יורק:

דיי מצחיק למנות את מגוון היתרונות הכה ברורים בלטוס ל עבודה בארה"ב לתפוח הגדול. ניו יורק, עיר הערים, מרכז העניינים,לאף עיר אין את היהירות המספיקה להגדיר עצמה כבירת העולם כמו לעיר ניו יורק ואתם יודעים מה זה בצדק. עבודה בניו יורק היא לחשוב את האמריקאים שאתם מפנטזים עליהם בחלומות, העסוקים, המטופחים, הבתי קפה הפינתיים בכל פינה, האופנה הבינלאומית שנלבשת באופן מושלם על כל בחורה ניו יורקרית מצויה, בעצם אין דבר יותר חלומי מלהגיע מלהסתובב בימי החופש בשדרה החמישית ולהרגיש מלך העולם (רק להרגיש, לא באמת יהיה לכם כסף לקנות שם משהו :), התחושה לסיים יום עבודה ולהציץ מהחלון רגע לפני שנרדמים ולראות את פסל החירות או את האמפייר סטייס בילנדינג, לגור ליד הסנטרל פארק ובלילות לצאת לשוטט ליד הטיימס סקוור, בקיצור החלום האמריקאי המצוץ מהאצבע כמו שאנחנו הישראלים נוטים לחלום, בא לידי ביטוי באופן דיי מדומה אבל מושלם למדיי בעבודה בניו יורק.

חסרונות העבודה בניו יורק:

אם נדאג לרגע להתעורר מהחלום ולהביט במציאות בעיניים, עבודה ב ניו יורק קצת פחות זוהרת. קצב החיים של העיר זו הוא כל כך רועש, תוסס, מהיר, מנוכר וחסר מנוחה. תחום המכירות בעבודה בארה"ב הוא השכיח ביותר ודווקא בניו יורק הוא פחות אטרקטיבי כיוון שאנשים פשוט לא עוצרים, זה לא מעניין אותם, אתם לא מעניינים אותם, אבל אל תקחו את זה אישית, כי רק הם עצמם מעניינים אותם. הצפיפות של העיר לא מתאימה לכל ישראלי, האטימות של התושבים ואינדיבידואליות ששורצת במקום יוצרת בדידות אצל הרבה מאד ישראלים שמגיעים לעבודה בארהב ורגישות לחום ולקרבה שבארץ.

יתרונות העבודה בווגאס:

מחפשים מקום להגיע לעבודה בחו"ל שבו הכל גדול מהחיים, הכל מוגזם, רועש, מוחצן, פרובוקטיבי, וחסר גבולות, ובכן אין ספק ש עבודה בלאס ווגאס האגדית היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. לאז ווגאס היא חוד החנית של עולם הבידור, הבילויים, ההימורים, הזוהר, הראוותנות, המסיבות המושקעות, מושכות אליה מיליוני תיירים מרחבי העולם מדיי שנה שמטרתם היחידה היא לבזבז כסף, המון כסף, אותו כסף שאתם מכניסים שבגלל טסתם לעבודה בארה"ב מלתחילה.
הכל ראוותני, יוקרתי ומפואר באופן מוגזם, קניונים ענקיים, מלונות פאר, ואווירה בזבזנית במיוחד שמאפשרת לאלפי צעירים ישראלים לממש את החלום האמיתי בגללו טסו לעבודה בארה"ב .

חסרונות העבודה בווגאס:

אותה אווירה בזבזנית של העיר לא פוסחת גם על הישראלים שהגיעו אליה לעבודה בווגאס. קשה מאד לחסוך כסף ב ווגאס, קשה עד כמעט בלתי אפשרי. מדובר בחוויה מדהימה של פעם בחיים שרוב הסיכויים שתצאו ממנה עם מינוס מאשר עם פלוס.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן