שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

יתרונות העבודה בקנדה

יתרונות העבודה בקנדה

יתרונות העבודה בקנדה לעומת עבודה בארץ:


חיילים משוחררים? לפני לימודים? לא רוצים לעבוד מועדפת בשביל שכר רעב? לעשות כפולות במלצרות בשביל לסגור את החודש?? יש לנו פתרון מושלם עבורכם- עבודה בקנדה ! לעבודות בקנדה ישנם לא מעט יתרונות בהשוואה לעבודות בארץ:

כסף:

זה לא סוד שבארץ נורא קשה להשתכר בכבוד, אפילו שהממשלה מנסה לעבוד עלינו שפה יותר טוב מיוון, ספרד, או מדינה אחרת כושלת באירופה, לנו זה לא ממש משנה, כי לצעירים ישראלים וגם למבוגרים פשוט קשה לגמור את החודש. שכר מינימום מגוחך ואפשרויות תעסוקה נמוכות במיוחד, בקיצור ההפך מ עבודה בקנדה . קנדה היא מדינה עשירה עם כלכלה יציבה מאד לכן רמת החיים שם גבוהה פי 2 יותר מאשר בארץ. כאשר רמת החיים גבוהה, השכר הוא בהתאם!

ניסיון:

עם כל הכבוד לעבודה בתחנת דלק, הניסיון שתצברו בה הוא כנראה לא כזה גדול, אולי איך להוציא ריח מסריח מהבגדים, אבל לא באמת יותר מזה. גם עבודה במלצרות זה לא בדיוק ניסיון חיים, בנינו כל קוף יכול להחזיק מגש או לבקש הזמנה מלקוח. בעבודות בקנדה ובכלל בעבודות בחו"ל הניסיון התעסקותי שאתם צוברים הוא היסטרי. נתחיל בזה שאתם משפשפים את האנגלית. מה לעשות בעידן של ימינו צריך לדעת אנגלית, היא פשוט בכל חור. פסיכומטרי, לימודים אקדמאיים, מחשבים ואפילו טיול של שבוע באירופה. עבודה בקנדה תשפר לכם את האנגלית פלאים. מלבד זאת עבודה בתחום המכירות בחו"ל פותחת בפניכם מיומנות שלא הכרתם בשום צורה שהיא כמו למשל: לקרוא אנשים, לדעת להתמודד עם התנגדות של לקוח, לדעת לשכנע, לצבור ביטחון עצמי, להכיר אנשים חדשים שפותחים בפניכם הזדמנויות חדשות וכמובן עצמאות, הדרך שלכם ללמוד בעצמכם להיות בעלי אחריות אישית, משמעת עצמית והרבה יותר מפוקחים להמשך דרככם.

חוויה:

מה יותר מחוויה מלגור ולטוס ל עבודה בחו"ל , מה?!?! תרבות אחרת, מקומות שונים, אנשים חדשים, חיי לילה מטורפים, שופינג לא מהעולם, אקלים אחר, ויותר מהכל פשוט אווירה אחרת, אנרגיה שונה, חיים בחו"ל ולא בארץ. אין לנו שום כוונה לשכנע אותך להגר מארצנו הקטנטונת, ממש לא, אבל לגור חצי שנה בחו"ל, לחסוך כסף, לראות עולם, לצבור חוויות, להכיר אנשים שונים וצדדים אחרים שלא הכרת בעצמך, לא נשמע לכם טוב???

בקיצור...

עבודות בקנדה יתנו לכם באמת את החוויה המטורפת הזאת, זה משהו שכל אחד צריך לעבור בחיים. זה אחד הדברים הכי קשים שתעברו, אבל מספקים ומתגמלים באותה מידה. אתם חייבים להגיע ממוקדי מטרה כאשר בראש ובראשונה היעד חייב להיות כלכלי. השפה תשתפר בלי שתשימו לב, החוויות ישטפו אתכם ואת הניסיון תצברו מכל רגע שיחלוף, אל תהפכו אותם למטרה אלה אך ורק כסף. כי כמו כל דבר טוב בהתחלה הוא קשה ורק בזכות הקושי לומדים להעריך אותו!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן