שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחו"ל לדוברי צרפתית

עבודה בחו"ל לדוברי צרפתית

עבודה בחו"ל לדוברי צרפתית :


תחום העבודה בחו"ל מתפשט בקצב מסחרר ברחבי העולם, כמעט ואין מקום בעולם שהוא ריווחי ולא תראו בו איזה בסטה של ישראלי או במקומות פלצנים יותר תזכו לראות חנויות פאר של ישראלים באמצע הקניון מוכרים מוצרים מארץ הקודש.
כל כך הרבה מקומות, כל כך הרבה מוצרים ומלא חברות אז לאן כדאי ללכת?!?! כל אחד שחושב לטוס ל עבודה בחו"ל צריך להתאים את מקום עבודתו המיועד בהתאם ליתרונות שיש לו. ישנם מקומות רבים בהם נדרשת אזרחות כלשהי על מנת לקבל תנאים טובים יותר, יש מקומות שניתן להגיע עליהם רק באמצעות דרכון זר ויש מקומות שנדרשת שפה אחרת מלבד אנגלית על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל שבהם, אחד מהמקומות הללו הוא העיר מונטריאול שבקנדה.

קצת על המקום:

מונטריאול היא העיר השנייה בגודלה בקנדה, ממוקמת במחוז קוויבק וחיים בה כ-2 מיליון תושבים. מונטריאול שהמקומיים קוראים לה "מונריאל" היא אחת הערים היפות ביותר בצפון אמריקה והיא מהווה עיר נמל ומרכז פיננסי חשוב מאד בקנדה.
במרבית השנה התושבים נאלצים להתמודד עם מזג אוויר קר מאד וכפתרון לאקלים החורפי המעיק הוקמה במונטיראול עיר תת קרקעית עצומת ממדיים, אליה מחוברים כל האטרקציות ודרכי ההתמצאות בעיר כגון תחבורה ציבורית, מרכבי תרבות ובילוי, מרכזי קניות, אוניברסיטאות בתי מלון, בנייני עסקים ועוד. תחום המכירות בקניונים חי ובועט כבר למעלה מ-15 בקנדה, טורונטו מוצפת בעגלות, אוטווה, וונקובר, קלגרי ועוד ערים שונות במדינה מלאות בישראלים שעומדים באמצע הקניון ומנסים את מזלם, העיר היחידה ש"קופחה" מסיבה מסוימת מאד היא מונטריאול שרק לפני שנתיים העסק החל לתפוס תאוצה גם בה. הסיבה לכך היא שישראלים רבים פחדו להיכנס לגבולות העיר הזו ולהתעסק בתחום המכירות כיוון שאחוז דוברי הצרפתית בעיר הוא גבוה מאד ולא פשוט למצוא ישראלים צעירים דוברי צרפתית בימינו.

הפרויקט הגדול:

חברת פנאן ג’וב ידועה בהיותה פורצת דרך בתחום העבודה בחו"ל ולפני שנתיים וחצי החלטנו להתמקד בפרויקט מיוחד עבור ישראלים דוברי צרפתית ולמקד אותם לעבודה בחו"ל בעיר מונטריאול.
הפוטנציאל הוא היסטרי, ה עבודה במונטריאול היא מיזוג בין החיים באירופה, ארה"ב וקנדה. לתושבי העיר יש קצת מהפאסון האירופאי, הנימוס, השפה כמובן ואפילו קצת הפוזה, תרבות הצריכה של האמריקאים, והחן של הקנדים, שילוב קטלני שמוביל להצלחה מובטחת! ההצלחה הייתה גדולה הרבה יותר משחשבנו ולהפתעתנו עובדים רבים שלא חזינו שיצליחו בעסק הוכיחו ששילוב של מוטיבציה וידע בשפה הצרפתית הוא קטלני במיוחד.
מהר מאד הבנו את הקשר הישיר שיש בין מוכר שדובר את השפה הצרפתית לבין מוכר בכל מקום אחר.

אז אם אתם דוברים צרפתית אין זה משנה מה הרמה, גם אם למדתם פעם בבית ספר, גם אם אימא שלכם הייתה מדברת עם סבתא שלכם מידיי פעם צרפתית ואתם הצלחתם לקלוט קצת וכמובן אם נולדתם בצרפת ועשיתם עליה וצרפתית היא שפת האם שלכם ואם כל אהבתכם לארץ הקודש אין דבר פסול בלעבוד מספר חודשים, להרוויח סכום מכובד של כסף שמטרתו היא לממן כל חלום שלכם, טיול, לימודים, חתונה ועוד...אל תחשבו פעמים וטוסו לעבוד במונטריאול, תצברו חוויות מדהימות שילוו אתכם לאורך כל החיים, תספגו תרבות חדשה ושונה, תחוו קצת עצמאות בעבודה בחול ואין ספק שתחזרו לארץ אנשים הרבה יותר בוגרים,עצמאיים, עם חסכון יפה מאד בחשבון הבנק. עבודה לדוברי צרפתית 

מעוניין בעבודה? לחץ כאן