שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

אז למה בעצם כדאי לך לטוס לעבודה בחו"ל?

אז למה בעצם כדאי לך לטוס לעבודה בחו"ל?

אז למה בעצם כדאי לך לטוס לעבודה בחו"ל?הם:


האמריקאים, האוסטרלים, האירופאים, הקנדיים ואפילו הדרום אפריקאים מנהלים תרבות צריכה שונה מאד ממה שמוכרת לנו למרות שאין ספק שאנחנו מתקרבים לשם וזה לא נאמר כיתרון. ההתעסקות סביב שופינג בהרבה מאד מקומות בעולם היא היסטרית, ישנם חגים שלמים שכל המהות שלהם טמונה בקניות ומתנות. כמו כן קיימת רמה מסוימת של תמימות שלא שכיחה אצל הישראלים, אולי בגלל סיפורים היסטוריים כואבים, מה שבטוח זה מוכר וזה אחד הגורמים שהופכים את העבודה בחו"ל לכל-כך משתלמת.

אנחנו:

הישראלים ידועים בהיותם חצופים, נמרצים, פלפלים, משכנעים וקופצניים וזו הסיבה מדוע ב עבודה בחול בתחום המכירות בהן מתעסקות חברות ישראליות עושים שמיוניות באוויר על מנת להעסיק עובדים ישראלים ולא מקומיים. כאשר החוצפה שלנו מעודנת היא פשוט מוכרת, כאשר הישירות שלנו מפרגנת היא פשוט מושכת, וכשיש מוטיבציה, אין לזה סוף. עבודה בחו"ל לא מתאימה לכל אחד, אבל בהחלט עם הרצון והאמביציה כל אחד יכול ללמוד אותה, אחד בשבוע אחר בחצי שנה, הכל עניין של התמדה וכישורים מהבית.

המטבע:

בכל המקומות בהם מתנהלת עבודה בחו"ל המטבע גבוה יותר מהשקל הישראלי מה שמעלה אוטומטית את גודל הרווחים.
אנגליה- אם תגיעו לעבודה באנגליה תשתכרו במטבע (לירה שטרלינג) שגבוה פי 5.7 מהשקל.
ארה"ב- אם תעבוד בארה"ב תרוויחו בדולרים ששוויים פי 3.7 מהשקל הישראלי.
קנדה- אם קנדה היא היעד שלכם לעבודה בחול אז תתחילו לחשב את הרווח שלכם פי 3.5.
אוסטרליה- מי שעובד באוסטרליה משתכר במשכורת שגבוהה פי- 3.5 מהשקל הישראלי.
בנוסף לכך בגלל היותה של העבודה בחול לא חוקית אין צורך לשלם מיסים והרווח הוא נקי של 100%!!!
חשוב מאד לטוס לעבוד במקומות שהמטבע בהן גבוה יותר ולא מקומות כמו תאילנד, דרום אמריקה וכו’ שאולי נשמעים אטרקטיביים ברמת המחיה אבל לא משתלמים מבחינה כלכלית.

המטרה העיקרית בלטוס לעבודה בחול היא ללא כל עוררין כסף, אבל למען האמת זה רק חלק מהרווח האמתי שהעבודה הזאת מקנה למתמידים בה. בגלל המרחק מהבית לומדים עצמאות, משמעת עצמית והרבה מאד אחראיות. הקושי בעבודה במכירות מעצב ומבגר, האתגרים שהעבודה הזו מעמידה את המוכר מעלים משמעותית את הביטחון העצמי שלו ואת האמונה שלו בעצמו. כמו כן כישורי השיווק והמכירה, היכולת לזהות לקוחות פוטנציאלים, הדינמיקה שנוצרת עם האנשים מפתחים מאד כישורים בינאישיים שמועילים לאדם בכל תחום בחיים, גם בלי שום קשר לעבודה בחול.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן