שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחול עם פנאן ג'וב לחיילים משוחררים

עבודה בחול עם פנאן ג'וב לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים בואו להרוויח בגדול בעבודה בחו"ל!!!איזה כיף זה שלא צריך להיכנס יותר למקלחת עם כפכפים, ללבוש מדי דקרון חונקים, לחלוק חדר עם עוד אנשים, לישון במיטת ברזלים, ולהיגמל מימי א’ משביזים, אבל אין ספק שיותר מהכל האזרחות היא הסמל לסוף ימי הקיפוח של חשבון הבנק שלכם! אז במקום לעבוד ימים על גבי לילות ולהריח מבנזין, לשפץ בניינים יחד עם ה"בני דודים", או למלצר שנים בשביל טיול של שלושה חודשים, פנאן ג’וב מקצרת לכם את הדרך והופכת אותה לפי מאה יותר רווחית, כיפית ומיוחדת!!!

אז תרשום תרשום כי החוקים משתנים והנה פקודת המבצע החדשה שלך:

המטרה: הרבה מאד כסף!

אצלנו בפנאן חשוב לנו שכל עובד שלנו יקבע לעצמו מטרות ברורות בגללן הוא רוצה לטוס לעבודה בחו"ל, אז הרבה כסף זה ברור, השאלה היא כמה ומה תעשו איתו. עצרו שניה, קחו נשימה עמוקה ותחשבו בשביל מה אתם צריכים את הכסף, מטרה קונקרטית, ברורה שלא תסירו ממנה את העיניים. זה יכול להיות: טיול גדול בדרום אמריקה, לימודים, סגירת מינוס, פתיחת עסק ועוד, השמיים הם הגבול.

המשימה - עבודה בחו"ל

העולם הגדול קורא לכם וכל שאתם צריכים הוא לסובב את הגלובוס, לעצום עיניים ולשים את האצבע איפה שיוצא, אם יוצא עזה זה קשור לפקודת מבצע אחרת, אז תסובבו שוב. לפנאן גו’ב יש הצעות עבודה בחו"ל בשבילכם בעשרות לוקיישנים חמים במיוחד כגון: ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, אירופה, קאריבים ועוד...

השיטה

שלב א’- הגיעו אלינו לפגישה ויחד נחשוב על המקום בו תשיגו את המטרה בדרך היעילה ביותר, אנחנו כבר נדאג שהדרך מהרגע הזה עד שתעלו למטוס תהיה קצרה.
שלב ב’- הגעה ליעד- יאספו אתכם מהשדה תעופה ויביאו אתכם לבית החדש שלכם!
שלב ג’- עולים על העגלה, נותנים את הנשימה, מלאים ברעל ויאללה למכור!!!!
שלב ד’- עושים חיים, נהנים ומטיילים בחוץ לארץ!!!

הכוחות במשימה - אתם ואנחנו!

על מנת להצליח במטרה תהיו צריכים לתת 100% מעצמכם, העבודה בחו"ל מאתגרת מאד אבל ריווחית בטירוף ובשביל להשיג את המקסימום חייבים להיות מלאים במוטיבציה. אנחנו מבטיחים להיות איתכם לאורך כל הדרך עוד מהתהליך בארץ עם סוכני הנסיעות והביטוח התותחים שלנו, ההדרכה והליווי הצמוד שתקבלו מאיתנו בארץ ובחו”ל וכמובן הכי חשוב התמיכה, הפרגון והעידוד בזמנים הקשים והטובים כאחד. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך מרגע הפגישה, כל תקופת העבודה ועד שתחזרו לארץ עד הפעם הבאה שתטוסו...

חברים יקרים, זהו הצבא מאחוריכם ועכשיו פניכם אל עבר החיים הבוגרים והעצמאיים.
קחו את העניינים לידיים ובואו לעשות משכורות עתק במונחים של הארץ בעבודה בחו"ל.
תחוו חוויה מטורפת, תכירו אנשים חדשים, תכירו תרבות אחרת, מנטליות שונה, תלמדו לשווק את עצמכם, תעצימו את הביטחון העצמי שלכם, תחזרו בוגרים הרבה יותר ועם חיוך ממזרי שיודע שחשבון הבנק כבר ממש לא מקופח!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן