שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחול עם פנאן ג'וב לסטודנטים

עבודה בחול עם פנאן ג'וב לסטודנטים

אם אתם סטודנטים בישראל אז כנראה שלא פעם מצאתם את עצמכם מתקשים
לסגור את החודש. פנאן ג’וב מזמינה אתכם להכיר עולם חדש שבו לסטודנטים יש חיים
חוץ מעבודה ולימודים - בואו להרוויח בגדול!!!!
אם גם אתם סטודנטים בישראל אז כנראה שלא פעם ולא פעמיים מצאתם את עצמכם מתקשים לסגור את החודש. זו כמעט משימה בלתי אפשרית לשלב לימודים אקדמיים בארץ עם עבודה, להצליח לממן שכר לימוד, שכר דירה, ללמוד למבחנים, לעשות עבודות ושלא נדבר על לחיות מדיי פעם ולצאת לשתות בירה.

הגיע הזמן שהשנה הבאה שלכם תראה אחרת!!!
בכל שנה, אנחנו עוזרים למאות סטודנטים 
ומטיסים אותם לאזורים הריווחים שלנו בחו"ל.
אם לא השתכנעתם אז הנה כמה סיבות שאולי ישכנעו אתכם:

מאני מאני מאני

הסיבה המרכזית שלשמה התכנסנו היא מן הסתם כסף!!! מניסיון העבר עבדו אצלנו בפנאן סטודנטים רבים שעשו משכורות עתק במונחים ישראלים, בשלושה חודשים הם סיפקו לעצמם הוצאות מחייה של שנה שלמה בארץ. הפוטנציאל בעבודה בחו"ל הוא כל כך גדול שזה רק עניין של ניסיון, השקעה ומוטיבציה שיהפכו את הקערה על פיה וממשכורת ממוצעת של סטודנט בארץ של 3,500 ש"ח תכפילו את הרווח הזה פי ארבע ויותר.

ניסיון מעשי

מלבד הרווח הכלכלי הסטודנטים שעובדים בחו"ל מרווחים ניסיון מעשי בכל הקשור לניהול כספים, יחסי אנוש, שיווק, והעצמת המיומנויות האישיות שיועילו רבות בעתיד המקצועי. סטודנטים רבים למנהל עסקים, לשיווק וכלכלה ועוד מקצועות העידו לא פעם כי העבודה בחו"ל הייתה בית ספר מדהים או יותר נכון טירונות מקוצרת של כל אותם שיעורים שלמדו שנה קודם לכן באוניברסיטה. האתגר של העבודה בחו"ל מוביל להעצמת הביטחון העצמי, חידוד היכולת השיווקית של כל אדם, התפכחות אל מול נושאים פיננסים והתנהלות עסקית בעולם "הגדול". עבודה בחו"ל היא דרך מעולה ללמוד להתמודד עם מצבי לחץ קיצוניים, התנגדות של לקוחות, לימוד משא ומתן ועוד היבטים רבים שתורמים לכל אחד ואחת מאיתנו בחיינו האישיים.

חשוב לשים לב
עבודה בחו"ל לסטודנטים ברוב המקרים מוגבלת לזמן מוגדר מראש. סטודנטים שאין להם ניסיון בתחום המכירות בקניונים יעשו לעצמם עוול אם יגיעו לעבודה בתחום לתקופה של פחות משלושה חודשים. לוקח זמן ללמוד את העבודה הזו, הכסף לא נופל עלייך מהשמיים ברגע שהמטוס ממריא מבן גוריון. העבודה בחו"ל היא רווחית במיוחד כי עובדים בה קשה ומשקיעים בה, והשקעה של פחות משלושה חודשים ברוב מהמקרים תהיה לשווא.  לעובד ממוצע בעגלות לוקח בין שבועיים לחודש ללמוד את חוקי המשחק ולכן עליכם לקחת ריזיקה שאומרת שחודש ראשון לא ממש תחסכו ואולי אפילו יהיו לכם הוצאות קצת כבדות כגון כרטיס טיסה, ביטוח רפואי וכו’ אבל החודשיים שלאחר מכן יכסו הכל ועוד תצאו עם רווח נקי בלתי מבוטל, וכמובן אם אפשר יותר משלושה חודשים אל תהססו :)

סטודנטים מספרים:
שני: "בחופשת הסמסטר בשנה הראשונה שלי במכללה האקדמית תל אביב יפו, נסעתי לעבודה בארה"ב, כדי לעבוד בעגלות במכירת מוצרי ים המלח. היה לי כל כך כיף והרווחתי המון כסף!!! בזכות ההחלטה הנכונה הזאת הצלחתי להעביר את השנה השנייה שלי בלימודים כמו בן אדם ולא עבד... ממליצה בחום לכולם"

מעוניין בעבודה? לחץ כאן