שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות

כל מה שרציתם לדעת על עבודה בעגלות ולא העזתם לשאול...למי זה מתאים:

עבודה במכירות בקניונים יכולה להתאים לכל אחד, היא מאד אינדיבידולית ותלויה שהשגיות וברצון של כל עובד ועובד. עבודה בעגלות תדרוש מכם המון מאמץ, העבודה עצמה מתפרסת על רוב שעות היום מה שהופך אותה לתובענית מאד ולשעות הפנאי שלכם להיות כמעט אפסיים. בבוקר תקומו, תלבשו את הבגדים השחורים המחוייטים שלכם (לפי קוד לבוש של הקניון) ותעלו על העגלה, תפתחו אותה תנקו אותה ואחרי שנכנסתם לזה,והבנתם שאתם על העגלה אתם אמורים להתחיל לעצור אנשים במשפטים כמו "סליחה גברת אני יכולה להראות לך משהו מדהים?” וכאלה...כמובן באנגלית או בכל שפה בה תמכרו. על העגלה עצמה תעמדו עם עוד בנאדם אחד או שניים ולכל אחד תהיה את הפינה שלו על העגלה. כמובן אין שום קשר בין הקופה היומית של החברים לקופה היומית שלך,כל אחד לעצמו. על העגלה כולם נהיים נמרים רעבים שרק רוצים לתפוס את המכירה הבאה, עבודה בעגלות היא סוג של הישרדות, מי שלא נלחם פשוט לא שורד בה.

שכר:

השכר ב עבודה בחו"ל בתחום העגלות מבוסס על עמלות מכירה יומיות בלבד, לא על שכר בסיס אלא רק על מכירות, משמע- מה שתמכור ככה תקבל. אתם צריכים להיות מאוד מפוקסים ולנסות לתפוס כל מי שרק עובר. בדרך כלל ברוב המקומות העמלות ינועו בין 20% ל- 30% לפי הסכום שאיתו סגרתם את הקופה. כמובן שבעבודה בעגלות נותנים מלא תמריצים כגון בונוסים על בסיס שבועי או יומי בהצבת יעדים שונים במכירה. את השכר בעבודה בעגלות מקבלים על בסיס דו שבועי ,משמע אחת לשבועיים תקבלו את השכר שלכם במזומן, אלא אם אתם עובדים באופן חוקי ואז תוכלו לפתוח חשבון בנק ולהפקיד את הכסף ישירות אל החשבון.

עבודה בעגלות- כן או לא?

העבודה בעגלות היא אולי העבודה הכי אינטנסיבית שיצא לי לעבוד בה, אבל למרות שהיא קשה , אין יותר מתגמלת ממנה במידה ואתם עושים אותה כמו שצריך.  הכל תלוי בכם ובגישה שאתם באים איתה, לפי דעתי האישית אין כזה דבר אדם שלא יכול למכור. יש אנשים חסרי בטחון, חסרי מוטיבציה, ביישנים וכאלה שחושבים שהם יקבלו את כל העולם בלי להזיז אצבע. אם תבואו בגישה של אני הולך לעבוד קשה ולשתול את הפירות ועוד חודש חודשיים אני אקצור את הכל..אז ככה תצליחו,אל תצפו להיות מליונרים מהחודש הראשון כי זה לא יקרה. אל מנת להצליח בעבודה בעגלות צריך להתמיד, להשקיע ולתת את הנשמה!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן