שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מכירות בקניונים- מידע כללי

מכירות בקניונים- מידע כללי

עבודה בעגלות- בואו לעשות כסף $$$אופי העבודה:

העבודה בעגלות היא בעצם עבודה בתחום המכירות,עגלה היא דוכן קטן הממוקם במרכז הקניון בסמוך לחנויות מבוקשות. תפקידכם כמוכרים על העגלה הוא לעצור את כל מי שאפשר, אתם בעצם קוראים לאנשים להגיע אליכם אל העגלה, שיטה הנקראת אפרוצ’ינג,וברגע שהצלחתם לתפוס לקוח שיגיע עד אליכם,פה מתחיל הקרב. אתם צריכים לתת 100% מעצמכם. אתם תעשו ללקוח הדגמה של המוצרים תחמיאו לו ותפנקו אותו ובסופו של דבר תגרמו לו לרכוש את המוצרים שהדגמתם. בעבודה בעגלות אין שכר בסיס לכן אתם תלויים בעצמכם וביכולות המכירה שלכם בלבד.
השכר מבוסס על סך מכירות יומי שממנו תקבלו אחוזים. האחוזים משתנים מחברה לחברה וממוצר למוצר אבל בגדול נעים בין 20-30% ביום. העבודה בעגלות היא לא עבודה קלה,העבודה נמשכת בין 10 ל12 השעות ביום שבהן תעמדו על הרגליים בעגלה ותעבדו. ההפסקות ה עצמאיות אין שעה ספציפית אתם שיי עצמאיים בשטח,רק אל תגזימו.הסכומים שעושים בעבודה בעגלות הם מאוד יפים אם אתם יודעים למכור. אנשים מגיעים לחסכונות מאוד מכובדים של 50-60 אלף קלים בתקופה של חצי שנה בעבודה בעגלות.

למי זה מתאים:

עבודה בחו"ל בתחום העגלות מתאימה בעיקר לצעירים,חיילים משוחררים,חבר’ה שיודעים מה הם רוצים ויש להם מטרה מול העיניים שבשבילה יעבדו תקופה.רוב החברה שטסים לעבודה בעגלות מגיעים עם מטרה מסוימת. חלק רוצים לחסוך לטיול בחו’’ל חלק רוצים לחסוך לדירה, חתונה לימודים ואין ספור סיפורים...על מנת להחזיק מעמד עבודה בעגלות צריך מטרה אחרת זה קשה מידי. הכסף הוא טוב, אחרת התחום לא היה קיים כל כך הרבה זמן וממשיך להלהיב ולהביא אלפי צעירים בשנה לחו’’ל כדי לעבוד בעגלות .העבודה בעגלות יכולה להתאים גם לאנשים בגיל מבוגר יותר, אבל בדרך כלל אנשים מבוגרים יותר לא מתחברים לסוג העבודה ולסוג האנשים המגיעים ל עבודות בחו"ל מסוג זה (חיילים משוחררים בעיקר)

מוצרים נמכרים:

באופן כללי, אין מוצר בעולם שלא תוכלו לשים על עגלות. תלוי בכם בלבד ,העגלה יכולה להחזיק כל מוצר השיקול הוא בעצם כלכלי עד כמה המוצר רווחי.
המוצרים הנפוצים בעבודה בעגלות הם בעיקר מיישרי שיער, איפור מינרלי, מוצרי ים המלח כריות חימום וצעצועים. כמובן שתוכלו למצוא מעבר למוצרים אלו. אבל אלו המוצרים שבאמת מוכיחים את עצמם שנה אחר שנה ומספקים רווחים מאוד יפים לעובדים ולמעסיקים.

עבודה בעגלות לא מתאימה לכל אחד לכן אתם צריכים לשקול לפני קבלת ההחלטה. גם אם החלטתם שכן,בדקו על המוצרים תראו מה מתאים לכם יותר כדי שלא יהיה מצב שתמצאו את עצמכם אבודי ומבולבלים בחו’’ל. בהצלחה!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן