שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

אתם שואלים- אנחנו עונים!

אתם שואלים- אנחנו עונים!


אספנו עבורכם כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שעובדים שלנו שואלים רגע לפני שהם עולים למטוס....

כמה שעות עובדים?

בקניונים בארה"ב ובקנדה עובדים כ- 12 שעות ביום, משעה 09:00 ועד 21:00. בימי ראשון הקניונים פתוחים 6 שעות בלבד. בשבוע עבודה מקובל עובדים 6 ימים בשבוע, יום חופש יינתן באמצע שבוע. באוסטרליה למשל ברוב הקניונים עובדים עד 6 -7 בערב, זה תלוי במקום, אבל הממוצע הוא 10 שעות עבודה ביום.

כמה ימים עובדים?

העבודה בחו"ל היא עבודה של 6 ימים בשבוע כאשר יום ראשון הוא חצי יום עבודה ויש יום חופש באמצע השבוע. סופי שבוע הם הימים החזקים ביותר לכן כולם עובדים, למרות זאת יש התחשבות בשומרי שבת. במידה ורוצים חופש נוסף- פשוט מסדרים את זה עם המנהל שלכם. כמו כל עבודה גם בעבודה בחו"ל הכל תלוי בנתונים בשטח וכמה זמן מראש מארגנים הכל.

האם יש צורך בניסיון במכירות?

לא.
ניסיון קודם במכירות תורם להצלחה, אך מכירה בקניונים ובכלל עבודה בחול שונה מעבודה בחנות. הדרך להצלחה דורשת אורך רוח, סבלנות, מוטיבציה וראש פתוח. כל אלה חשובים יותר מניסיון קודם. גם אם רמת האנגלית שלכם לא הכי טובה שיש אין מה לדאוג, צוות ההדרכה שלנו ילווה אתכם מהרגע הראשון. תעברו סדנת לימוד בארץ ותקבלו ליווי צמוד בימיכם הראשונים במכירות עד שתגיעו לרמת מכירה גבוהה. אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להיות מוכר טוב ולא נוותר עליך עד שתלמד את העבודה.
כישלון מגיע מיד אחרי שוויתרת, ההצלחה תמיד שם מחכה לך.

מה מוכרים?

מדובר במכירת של מוצרי הדגמה וברובם של מוצרים קוסמטיקה (מוצרים לטיפוח הציפורנים, מוצרי איפור מינרלי ומוצרים מים המלח) אך גם צעצועים ,מישרי שיער, מגהצים ועוד. העיקר מוצרים שמושכים את העין ושהעבודה איתם משתלמת. דוכני המכירה נמצאים בקניונים ובמרכזי קניות פתוחים הממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם. המוצרים הבאמת ריווחיים הם: מוצרי ים המלח , מוצרי איפור מינרלי , ומיישרי שיער . אלו הם מוצרים שנמכרים כל השנה בכמויות גדולות ואפשר להרוויח מהם הכי הרבה כסף.

איך מוכרים?

לכל מוצר יש הדגמה משלו, בכל אחת מהחברות המציעות עבודה בחו"ל יש צוות שמתפקידו להעביר הדרכה צמודה לאורך כל הדרך המקנה בסיס רחב להצלחה שלך.הם ילמדו אותך איך פונים ללקוח, איך לזהות לקוחות פוטנציאלים ,פירוש הבעות פנים ושפת גוף, טיפול בהתנגדויות, שלבי ההדגמה וכמובן סגירת והגדלת המכירה. קיים גם טקסט מוכן שתוכל לקבל על מנת להתחיל לתרגל כבר בארץ.

איפה גרים וכמה זה עולה לי?

כל החברות מארגנות דירות חדישות ומפנקות הכוללות את כל הריהוט והציוד החשמלי הדרוש כדי להעביר תקופה בכיף. בקומפלקס (קומפלקס- בית דירות מפוארות הבנויות סביב בריכה משותפת, גינה, וכד’) הדירות בדרך כלל יש בריכה חדר כושר ומתקנים נוספים. הדירות ממוקמות קרוב לקניון ולכן לא תצטרכו לבזבז זמן יקר וכסף על נסיעות. כל ההוצאות יורדות ממה שהרווחתם והחברות נותנת לעובדים את האפשרות להתחיל לעבוד בעגלות מבלי לשלם שכר דירה, כלומר לא צריך לשלם שכר דירה מראש והוא יורד מהמשכורת לפי יכולתכם.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן