שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

איך להצליח בעבודה בארה"ב

איך להצליח בעבודה בארה"ב

איך להצליח בעבודה בארה"ב


על מנת שתצליחו בעבודות בארה"ב בתחום המכירות עליכם לאמץ מידה של עקשנות. יש שיאמרו עקשנות, יש שיאמרו חוצפה, מציקנות, או במילים יפות יותר כאלה שרואים את המטרה בעניים ולא מפחדים לעשות מה שנדרש כדי להשיג אותה. בניגוד למקצועות אחרים, עבודה בארה"ב בתחום העגלות אולי רק נשמעת זוהרת אבל היא רחוקה מלהיות כזו. המשכורות בחודשים הראשונים נמוכות מאד, לוקח זמן רב לרוב המוכרים ללמוד את העבודה, להכיר את המוצרים, להתרגל לשפה הזרה, מזג האוויר השונה וכמובן עמידה ממושכת על הרגליים, בקיצור לא פשוט בכלל. אך כיוון שבהצלחה עסקינן, אנו לא רוצים לבאס אתכם והחלק הטוב בדבר ששמונים אחוז מהישראלים שטסים לעבודות בחו"ל מתמודדים עם הקשיים ומצליחים בגדול. איך?? בזכות העקשנות, בזכות הרצון וקורטוב של הישגיות, אופטימיות ושאפתנות.

עקשנות:


אל תוותרו לעצמכם!!! היופי והקושי הוא שבעבודה בארה"ב כמו מקומות אחרים בעולם, הכל תלוי בך, ה-כ-ל. מובן שאם יצא שעצרת לצד העגלה זקנה עם שן שבורה שמקבצת נדבות אז כנראה שזה לא היה תלוי בך, אבל מה שכן מונח על כתפייך זו האחראיות והמשמעת העצמית להמשיך ולנסות, לא משנה כמה זקנות כאלה יעברו ולא יקנו, כי בסוף הברברה תמיד מגיעה. עקשנות בעגלות היא לא רק לעצור כל אחד ולנסות למכור, עקשנות היא גם מול הלקוח עצמו. ברגע שמראים אסרטיביות עם מקצועיות כמובן ולא משחררים כל לקוח או לקוחה שאומרים לך לא, רק אז המכירות הגבוהות מגיעות.

רצון:


אין דבר העומד בפני הרצון, נשמע קלישאה, אבל כל מילה בסלע. לעבודות בחו"ל מגיעים עם רצון, מטרה, שאיפה. לעולם אבל פשוט לעולם אל תטוסו ל עבודה בארה"ב כי בא לכם כסף, או כי אתם מחפשים חוויה. עבודה בחו"ל היא קשה והיא מחייבת שאיפה ממשית, אמיתית ושהינכם מלאים תשוקה לגביה. זה יכול להיות לימודים, חתונה, טיול גדול, אוטו או כל מה שעולה לכם בראש. הכלל הוא כזה, זה חייב להיות תואם לזמן אליו אתם טסים. אם אתם טסים לעבודה בארה"ב שלושה חודשים חלום על לקנות בית כנראה לא יצא לפועל. אבל אם אתם טסים לעבוד שנתיים, החלום הזה בהחלט הרבה יותר ריאלי משנדמה לכם.

השגיות, שאפתנות ואופטימיות:

הרצון לממש את השאיפה שלכם הוא חשוב מאד ואף הכרחי על מנת להצליח ב עבודה בחו"ל . יחד עם זאת מוכר שאין לו מלחמונת קטנטונת עם עצמו בתוך תוכו, איזושהי תשוקה להוכיח לעצמו שהוא מסוגל ליותר, שלסגור 2,000 דולר ביום על העגלה זה מעולה, אבל תמיד אפשר גם 2,500 $. מדובר באיזושהי הישגיות ושאפתנות שלא טבועה בכל אחד. תכונה שאגב לא תמיד היא כל כך טובה, כי לעיתים מרגישים נרדפים אחריה ולעולם לא מסופקים, אך כאשר מדובר בעבודות בחו"ל התכונה הזאת מצוינת לחשבון בנק שלכם. כמו כן אופטימיות היא תכונה הכרחית. האמינו בעצמכם אך תהיו ראלים ומלאי חמלה כלפיכם. לא תמיד מצליח, יש ימים קשים והרבה, יש רגעים שרוצים לצרוח מרוב עצבים, ומצבים שרוצים לבכות מרוב געגוע, תסכול או ייאוש. כולם עוברים את זה, וכנראה שאם תטוסו לעבודה בארה"ב גם אתם תעברו. הדרך היחידה להתמודד עם הרגשות השליליים האלה היא באמצעות אופטימיות. אלה הם החיים, פעם קל, פעם קשה אבל סך הכל, הכל בסדר !

מעוניין בעבודה? לחץ כאן