שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ביטוח תרמילאים לחו"ל

ביטוח תרמילאים לחו"ל

ביטוח תרמילאים לחו"ל:


כבר זמן רב ביטוח תרמילאים לחו"ל נהיה דבר שבשגרה, כאשר טסים ל עבודה בחו"ל . אפילו אם טסים לסופשבוע קצר ביוון, מבטחים את עצמנו מכל הכיוונים. הביטוח הוא כלי חשוב מאוד ולא סתם הוא צבר תאוצה בעשרות שנים האחרונות. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר שמאוד כדאי לעשות מכיוון שהוא חוסך המון כאבי ראש מיותרים שעדיף לוותר עליהם. אך לא הכול תמיד כל כך טוב ומתוק מדבש. בגלל כל התודעה שנוצרה אצל התיירים הישראלים, חברות הביטוח גוזרות קופונים עליכם, משלמי הפוליסות, שימו לב היטב למה אתם באמת מקבלים כאשר אתם עושים לעצמכם חיים קלים.

ביטוח משודרג:

ישראלים רבים טסים לטיול שלהם אחרי הצבא, בדר"כ הטיול הזה הוא לפרק זמן ממושך של חצי שנה ואפילו יותר. ישראלים רבים בוחרים בטיול תרמילאות, אם זה בניו זילנד, דרום אמריקה וגם בארה"ב, כשיוצאים לטרקים, במסלולים שהם נחשבים אתגריים, חשוב לבטח את עצמכם בביטוח שמכסה כל תאונה כזאת. גם טיול סקי נחשב בביטוח האתגרי הזה. ביטוח התרמילאים בעצם כולל הרבה דברים שלא נכללים בביטוח הרגיל, כגון – חילוץ, הטסה במקרה חירום, טיפול בבי"ח במקרה של פציעה או שבירה של איבר. כל טיפול כזה עולה אלפי דולרים, לכן חשוב מאוד לבטח את העצכם בפוליסה המתאימה לאופי הטיול אליו אתם הולכים, אתם לא רוצים להכניס את עצמכם לבור הזה, רק בגלל שלא הגדלתם את הביטוח בעוד דולר ליום.

איך בוחרים ביטוח:

כמובן שכאשר אתם עושים ביטוח בדקו היטב מכל הצדדים את הפוליסה שלכם. זה כבר ידוע שסוכני הביטוח שאתם אתם מדברים הם אנשים מאוד חלקלקים, והם בסה"כ רוצים לעשות מה שכולנו רוצים, להתפרנס בכבוד להרוויח כמה שיותר כסף. לכן כאשר סוכן הביטוח מציע לכם הרחבות מעולות וכיסויים משלימים והכל ברק עוד 10 דולר ליום, חשבו פעמיים האם אתם באמת צריכים את זה. כאמור סוכני הביטוח מרוויחים על פי מכירות ולהם לא באמת אכפת שתשלמו קצת יותר כי כך הם מרוויחים יותר. לנופש של כמה ימים ביוון למשל ביטוח בסיסי זה מספיק, ואין צורך בביטוח מורחב.

מה בכל זאת...

כמובן שאסור לקחת גם את הצד הזה רחוק מדי. יש לעמוד על דרך המלך. בדקו היטב לפני שאתם מתקשרים לחברת הביטוח את השוק, מה מציעים וכמה משלמים. בדקו מי מציע את הפוליסה הטובה ביותר, ורק אז בקשו הצעת מחיר מאחד הסוכנים. בנוסף בקשו לקבל באותו הרגע את הפוליסה במייל בכדי שיהיה לכם את זה מתי שצריך. וודאו שהנכם יודעים איך להפעיל את הביטוח בשעת הצורך. כל זה יחסוך לכם המון התעסקויות מיותרות וכמובן יחסוך לכם חוסר שקט. כשאתם בחו”ל, בטיול שלכם הכי חשוב להיות בראש נקי, כך תוכלו ליהנות בלב שלם.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן