שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מה חשוב לדעת על עבודה בעולם

מה חשוב לדעת על עבודה בעולם

לפני שעולים על המטוס, הנה כמה דברי שכדי שתדעו על עבודה בעולם

ארבע לפנות בוקר, אתה לא מצליח להירדם, מתחיל לגלוש בכל מיני אתרים, בוהה בפייסבוק או סתם קורא כל מיני חדשות לא מעניינות, ואז הופ, נדלקת לך נורה מעל הראש- עבודה בעולם...."ממממ שמעתי על זה פעם ועכשיו גם אין לי כסף וגם אין לי מה לעשות בחיים ואני לא נרדם”...ובשיא התמימות נכנסת לגוגל כתבת עבודות בעולם, עבודה בחו"ל, עבודה בעגלות, וכמויות של אלטרנטיבות נפתחו בפנייך, הבטחות מפה ועד הודעה חדשה, למי להאמין, איפה עדיף עבודה בעולם, באמת עושים בזה כסף בכלל?!?!

בין גבולות האמת והשקר

פתרונות התעסוקה בעולם עבור ח’ברה ישראלים הם עצומים.
יש המון המון חברות לעבודה בעולם חלקם מתחום המכירות, אחרות בתחום האבטחה, הובלה, שמרטפות או כל שקר כלשהו אחר...זה לא משנה מה ראו זאת כעובדה הפוטנציאל הכלכלי בכל סוג של עבודה בעולם גבוה פי כמה מזה שבארץ, מהסיבה הפשוטה שהמטבע יותר חזק ותרבות הצריכה ברוב המדינות גבוהה מזו שבארץ.
יחד עם זאת בוא נעשה רגע הפרדה בין ציפיות/הבטחות לבין מציאות.המטרה של כולם היא לגרום לכם להאמין שאצלם הכי כדאי איך תדעו אם זה נכון או לא:
חברה שיכולה להרשות לעצמה משרד כוח אדם בארץ, רשומה בע"מ מעיד על רמה מסוימת של אמינות. לעולם אל תיפגשו עם מעסיקים לעבודה בעולם בבית קפה או תסגרו עסקה בטלפון, תמיד תמיד פגישה פנים מול פנים במקום ראוי שמכבד אתכם. במהלך הפגישה ביחנו האם התנאים המוצעים לכם הינם ריאלים. חברה ל עבודה בעולם שמציעה לכם, אחוזים בשמים, כרטיס טיסה, מגורים בארמון שיעלו לכם שקל בחודש, וסנטה קלאוס שמגיע אליכם לעגלה כל שבוע לחלק לכם כסף הם כנראה חבורה של נוכלים!!! העבודה בעולם היא אומנם נשמעת סקסית יותר ומגוונת מאשר עבודה בארץ אבל זאת עדיין עבודה לכל דבר, אז תתעוררו מהחלום, עליכם להראות נכונות, רצינות ואמינות בדיוק כמו המעסיקים שלכם במידה ומבטיחים לכם הרים וגבעות בלי שבכלל הם יודעים מי אתם ומה היכולות שלכם, כדאי שתחשבו טוב למה...

למי זה מתאים

לכל אחד מתאימה עבודה בחו"ל , חיילים משחוררים, סטודנטים או סתם ח’ברה באמצע החיים שאם הם לא יקבלו החלטה חותכת אז הם ימישכו להיות חנוקים כלכלית בארץ.
זה לא משנה בני כמה אתם ומה אתם עושים כרגע בחיים, אם יש לכם נסיון קודם בעבודה בעולם או לא, כל עוד אתם מלאים מוטיבציה, רעבים לכסף, מוכנים נפשית ופיזית לעבודה קשה, ובראש ובראשונה אנשים טובים ואמינים, התקבלתם!

איך באמת עושים כסף

כמו בכל עבודה, גם העבודות בעולם מחייבות התמדה, השקעה, אחראיות ומקצועיות. לא משנה באיזה תחום תבחרו לעבוד בין עם בהובלות, אבטחה, מנעולנות או מכירות בעגלות בקניונים, שמבחינה סטסטית עושה בו יותר כסף מכל עבודה אחרת, מה שיבדיל בינכם לבין כאלה שלא עושים כסף בעבודה בעולם הוא החיוך הרחב, האנרגיות שיא, הרעב לכסף והחוסן המנטלי שלכם לא להישבר כל פעם כשקצת קשה ולא מצליח. העבודה בעולם קשה ולא מתאימה לכל אחד וחשוב שתפנימו זאת. המרחק מהבית, השעות המרובות, התחרותיות, העייפות והתובענות הינם חלק בלתי ניפרד מהחוויה הזאת.
חיים רק פעם אחת, חוויה כמו עבודה בעולם היא מסוג החוויות שלוקחים אותם לכל החיים והם אחלה סיפור לנכדים! יחד עם זאת עשו סקר שוק טוב תבחנו כל חברה לעבודה בעולם בשבע עיניים ולכו עם הלב לרוב הוא צודק!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן