שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מה עושים עם הכסף $$$

מה עושים עם הכסף $$$

השאלה "מה לעשות עם הכסף?" חייבת להישאל לפני שאתם טסים לעבודה בחו"ל כי אחרת מהר מאד תחזרו הבייתה... רבים ירימו ויגידו "קודם שיהיה כסף, אנחנו כבר נדע טוב טוב מה לעשות איתו", אבל זו טעות גדולה לגשת לעבודה בחו"ל עם חשיבה שכזאת. כשאין מטרות מוגדרות מתייאשים זה החוק!!! המטרה הכלכלית שלכם חייבת להיות ברורה ומוחשית, ריאלית ותואמת לתקופת העבודה אליה אתם מגיעים וכמו כן לנסיון שיש לכם בתחום העבודה בחו"ל בו תעבדו.
אלה מכם שחסרי נסיון בעבודה בחו"ל יתקשו לאמוד את הרווח הפינסי הממוצע שלהם כיוון שהמשכורת בעבודה בחו"ל הן מאד אינדיבידואליות אבל זה לא משנה את העובדה שהם חייבים לבחור יעד כלכלי אליו להגיע ומטרה נשגבת מבחינתם לעשות עם הכסף שהרויחו בעבודה בחו"ל.

הטיול הגדול:

רבים מהצעירים שמגיעים לעבודה בחו"ל חולמים לטוס מיד לאחר מכן לטיול בעולם. טיול בדרום אמריקה, טיול במזרח הרחוק, טיול בארה"ב, אוסטרליה, ניו זילנד ועד מגוון רחב של מקומות. אם הסיבה שבגללה הגעתם לעבודה בחו"ל היא כסף לטיול חשוב מאד שתבחרו את יעד הטיול שלכם בהתאם למקום העבודה בחו"ל אליו תגיעו. כלומר זה די טיפשי לטוס לעבודה בחו"ל באוסטרליה כשלמעשה ההמטרה שלכם היא לטוס לטייל בדרום אמריקה. אחרי שהחלטתם את היעד ובהתאם לו את מקום ה עבודה בחו"ל תחשבו על כמה זמן בערך אתם רוצים לטייל ומהי העלות הנדרשת לכך. טיול במזרח זול בהרבה יותר מדרום אמריקה בעוד שטיול בארה"ב יקר הרבה יותר מאשר בדרום אמריקה ואוסטרליה נמצאת בראש הפרידמה, לכן חשוב שפרק זמן העבודה בחו"ל יהיה תואם לתקופת הטיול אותו אתם רוצים לעשות.

לימודים:

קהל יעד לעבודה בחו"ל לא פחות פופולארי מחיילים משוחררים הוא סטודנטים. חייו של הסטודנט הממוצע לא קלים בכלל מבחינה כלכלית וטיסה לעבודה בחו"ל של 3-4 חודשים בהחלט יכולה למנף את איכות חייו של כל סטודנט. מבחינת לימודים כאשר מדובר בסטודנטים חסרי נסיון, עבודה בחו"ל של פחות משלושה חודשים תיחשב כבזבוז זמן. לוקח זמן ללמוד את העבודה בחו"ל ולהתרגל אליה אל תטוסו בכל מחיר אלה אם כן יש לכם נסיון. במידה ואתם לפני תחילת המסלול האקדמאי עבודה בחו"ל תהווה נקודת פתיחה משמעותית לחיים קלים יותר ולאלה מכם שממנים לעצמם את הלימודים, אין ספק שעבודה בחו"ל זו דרך אולטימטבית לחסכון מהסוג הזה.

חסכון לחיים:

עבודה בחו"ל יכולה להוות עבורכם חסכון נרחב מאד שיספק אתכם בהמשך החיים לקניית בית, פתיחת עסק או חתונה וילדים, אין לדעת. אבל גם במקרה כזה שאתם מגיעים לעבודה בחו"ל מבלי להיסגר על מטרה מוגדרת ומדובר בחסכון יפה שאתם רוצים ליצור לעצמכם גם במקרה הזה תקבעו לעצמכם יעד מסוים שאתם חייבים להגיע.

היעד הכלכלי שלכם לעבודה בחו"ל חייב להיות ריאלי מבחינתכם, זה חייב להיות מספר שתאמינו בו, שלא תלחצו ממנו ושיסמל שפע עבורכם. אם טיול זו המטרה שלכם מעבודה בחו"ל תרשמו לעצמכם בדירה, בקופה ובכל חור על העגלה "דרום אמריקה", “הודו", וכו’... תזכירו לתודעה שלכם בכל מיני דרכים מגונות את המטרה שלכם בגללה טסתם לעבודה בחו"ל, תחשבו על המספר שאותו תרוויחו יום למחרת ולפני שאתם הולכים לישון ואיך שאתם קמים בבוקר ותופתעו לגלות כיצד מחשבה יוצרת מציאות בעבודה בחו"ל ובכלל... :)

מעוניין בעבודה? לחץ כאן