שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

איך מצליחים בעבודה בחו"ל?

איך מצליחים בעבודה בחו"ל?

חולמים לטוס לעבודה בחו"ל, להיות קצת רחוק מהבית, להכיר אנשים חדשים, לראות עולם, 
לחוות הרפתקות שלא שוכחים, אבל קצת פוחדים לא להצליח???
הנה כמה טיפים שאם תיישמו יבטיחו לכם הצלחה בטוחה בעבודה בחו"ל!
ת-ש-ק-י-ע-ו:

נכון שעבודה בחו"ל היא לא תורה מסיני אבל היא בהחלט עבודה שעל מנת להצליח בה צריך להשקיע!!! להשקיע בהדרכה, להשקיע בהכשרה, להשקיע זמן מחוץ לשעות העבודה ותמיד להראות נכונות ללמוד ולהתפתח זהו הכלל הראשון להצליח עבודה בחו"ל.
והכלל הזה מתחיל עוד מהארץ. חברה איכותית לעבודה בחו"ל תלמד אתכם באופן מקצועי על המוצרים אותם תמכרו עוד מהארץ, אתם צריכים להיות מספיק אחראיים ולשנן את תוכן המוצרים, המרכיבים שלהם ואופן המכירה שלהם עוד מהארץ. תעשו לעצמכם חסד ותלמדו את הספיצי’ם בעל פה בארץ, אין לכם מושג בכלל כמה זה יקל עליכם ברגע שתגיעו לעבודה בחו"ל. כמו כן ההשקעה לא נגרמת בארץ וגם בעבודה עצמה תהיו חייבים להשקיע מהזמן הפנוי שלכם על מנת להשתרג. אז נכון שאין יותר מידיי זמן הפנוי ברוב סוגי העבודות בחו"ל ובעיקר בעגלות אבל הוא בהחלט קיים. לא צריך להגזים, פעם, פעמיים בשבוע להתייעץ עם עובדים ותיקים וללמוד מהם, ללמוד דרכי מכירה נוספות ולשנן את הספיצי’ם כל פעם מחדש יעשו פלאים להצלחה שלכם בעבודה בחו"ל.

ת-א-מ-י-נ-ו:

כמו כל דבר בחיים אם לא תמינו בעצמכם לא תצליחו! גם בעבודה בחו"ל באופן אוטומטי אתם תוכלו לראות את ההצלחה שנובעת מהאמונה שלכם.
האמונה חייבת לבוא לידי ביטוי תמיד, גם ברגעים הקשים, המתישים והמסתכלים וגם בימים שהכל הולך בקלות ובאופן חלק. דרך חשובה להצליח בעבודה בחו"ל היא באמצעות אפקט הפיגמליון. אלה מכם שאולי קראו פעם ספר או שניים בפסיכולוגיה אולי נתקלו במונח הזה אפקט הפיגמליון שלמעשה הוא נבואה חיובית שמגשימה את עצמה. תמיד לפני שאתם מתחילים יום עבודה בחו"ל תשננו את המספר שאתם רוצים לעשות באותו יום. תציבו לעצמכם מטרות ברורת וממוקדות כמו למשל: טיול בדרום אמריקה או לימודים ותכתבו לכם את זה בכל מקום גלוי לעין שיזכיר לכם את הסיבה להשקעה שלכם בעבודה בחו"ל. תאמינו בעצמכם שיש שפע מספיק לכולם בעולם הזה והכסף נמצא ממש לידכם ואתם כרגע לומדים איך להרוויח אותו. עבודה בחו"ל יכולה להיות דרך מצוינת עבורכם לאמן את הנשמה והמוח שלכם לסמוך על היקום ועל עצמכם בהצלחה שלכם.

ת-פ-ר-ג-נ-ו:

בגלל שהעבודה בחו"ל מתמקדת בעיקר בתחום המכירות ישנם הרבה לחצים שנובעים מתחרותיות והשגיות. ישנה תחרות בונה ומחזקת וישנה תחרות מעיקה והורסת.
אל תהפכו את העבודה בחו"ל לסוג התחרות השני שרק יוציא לכם את הרוח מהמפרשים. קודם כל החוק הראשון בפרגונים בעבודה בחו"ל הוא כלפי עצמכם!!!
תפרגנו לעצמכם, אל תהיו קשים עם עצמכם, יש ימים קשים והם תמיד יהיו וטוב שכך כי רק בזכותם יש לכם פרספקטיבה לימים המוצלחים שלכם, פרספקטיבה שמשאירה אתכם שפויים ולא חיים באשליה. אחרי שלמדתם לפרגן לעצמכם, לעבודה הקשה שאתם עושים, ולרצון התמידי שלכם להצליח בעבודה בחו"ל הגיע הזמן לפרגן לסובבים אתכם.  אל תהיו צרי עין וקנאים זה רק יעשה לכם את כל חווית ה עבודה בחו"ל לקשה יותר. תפרגנו למי שמצליח לידכם גם בימים הכי קשים שלכם, תהיו שם בשביל לחבק ולתת חיוך בכל הלב לחבר שלכם שעושה כסף, תאמינו לי זה יקרין גם עליכם ואז גם אתם תצליחו!!! כסף מושך כסף...

מעוניין בעבודה? לחץ כאן